Перейти до змісту

JossRoss

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.
Поділюсь своїми напрацюваннями в темі виготовлення меблів з масиву, можливо комусь буде цікаво ^_^.
Перший пост коротко, виникнуть питання будемо вникати.

Отже, комод з масиву ясена. Ніякого шпону, ДСП, МДФ. Ніякого підгнившого дерева чи середин. Мінімум шпатлівки. На підтвердження якості матеріалів і збереження технологій фото нефарбованого виробу. Направляючі Blum, лакофарбові матеріали Kemichal.
Спочатку було створено три компютерні моделі і вибрана вже одна :D

K-1.jpg

K-2.jpg

K-3.jpg

IMG_7070.JPG

IMG_7071.JPG

IMG_7075.JPG

IMG_7079.JPG

IMG_7095.JPG

IMG_7096.JPG

IMG_7129.JPG

IMG_7133.JPG

IMG_7134.JPG

IMG_7136.JPG

IMG_7140.JPG

8888888.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, laser сказано:

а фарба як наноситься? дуже круто покриття виглядає

Італійські Kemichal (у нас на дубнівській), грунт поліуретан, а лак акрил. Та головний секрет, не економити :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що там по ціні виходить? І наскільки цей ажур добавляє в ціні? Можливо краще без нього?

Screenshot_20200329-232345.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, weldermaster сказано:

Що там по ціні виходить? І наскільки цей ажур добавляє в ціні? Можливо краще без нього?

Сам "ажур" в цьому випадку не дуже добавляє, гривень 300-400. Без нього, як на мене вигляд вже не той, більш простіший. Але це питання "смаків", тут кожному своє. Особисто мені більше подобається коли меблі мають унікальність, характер...щось таке. Це ж масив, дерево....)
Щодо фарби, аргументуйте, цікаво :rolleyes:. Якщо Ви говорите про емалі то це ті ж кольоровані лаки. І варіантів тут, в основному, два: поліуретан і акрил. Поліуретановий лак дасть з часом жовтизну, що критично для світлих варіантів фарбування і підходить для тонованих виробів. Акриловий з часом не жовтіє і дає можливість зробити стійкий шар багаторазовим нанесенням. Для орієнтування лак акриловий 6-20 євро за літру, а до нього ще затверджувач і розчинник. І для гарного фарбвання одним шаром не обійдеться ^_^.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, JossRoss сказал:

Трохи є)

Нащо виставляти таке оголошення якщо неможна дізнатися ціну? І в повідомлення пишу і тут, конкретної відповіді так і непочув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, msice сказано:

Нащо виставляти таке оголошення якщо неможна дізнатися ціну? І в повідомлення пишу і тут, конкретної відповіді так і непочув.

Це не оголошення, вітка не по темі продажу :rolleyes: і комода в наявності уже нема. В приват напишу орієнтовну вартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, JossRoss сказал:

Щодо фарби, аргументуйте, цікаво :rolleyes:. Якщо Ви говорите про емалі то це ті ж кольоровані лаки. 

Аргументовую. Ви поклали білий грунт, далі прозорий лак. У прозорому лаку пігменту не має. А емаль містить пігмент. У вас при покритті грунт+емаль буде більше того пігменту, а значить якість кольору краща. Але цей варіант дорожчий, і ви про це знаєте. Тому і йде економія. А ще можна не паритися з лаком. Тяп-ляп, туди-сюди а далі на поліровку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Аргументовую. Ви поклали білий грунт, далі прозорий лак. У прозорому лаку пігменту не має. А емаль містить пігмент. У вас при покритті грунт+емаль буде більше того пігменту, а значить якість кольору краща. Але цей варіант дорожчий, і ви про це знаєте. Тому і йде економія. А ще можна не паритися з лаком. Тяп-ляп, туди-сюди а далі на поліровку.

Відповідаю:

1. Тонований грунт я даю в три шари. Імениті місцеві виробники дають два. Три, на мою думку, це достатньо потужний криючий шар. З іншої сотрони тут теж є особливість. Грунт "заточений" на те, щоб максимально проникати в поверхню і робити основу для лаку, відновідно тонований грунт більше проникає в поверхню чим створює стійкіше покриття.

2. Так, в лаку немає пігменту, і не потрібно, так як основна задача лаку покриття захисне, а не декоративне.

3. Щодо того що я знаю це лише ваше припущення і воно не правильне. На майбутнє будьте уважніші щодо своїх припущень. Не знаю. Але знаю що, якщо купувати окремо пігмент для прозорого/білого лаку/грунту акрилового/поліуретанового різниці в ціні практично немає, тому тонований лак (емаль) чи прозорий ціна практично та сама.

4. Три шари грунта і два-чотири акрилового лаку ви вважаєте економією? Я гарантую що так фарбують одиниці! Більшість вкладається в два шари грунта і один лаку. І то часто поліуретанового. Економія може бути лише на виробникові, типові (акрил/поліуретан) і на кількості шарів.

5. Нанесення лаку і емалі абсолютно нічим не відрізняється і я не знаю з чим там "паритися". Так само не знаю як це тяп-ляп і яка поліровка може бути, якщо лак не глянцевий.

 

Тепер в мене зустрічні репліки:

1. Що таке якість кольору? Як вимірюється цей параметр?

Якщо фарбування відбувається тонованою фарбою, то воно завжди має один колір і тут питання тільки в товщині шару, щоб не просвічувалось дерево. Повторюсь, у більшості випадків два шари грунта уже добре криють. А потім їх хоч 3 хоч 15 на колір це не вплине аж ніяк, це ж не тонування.
Кількість пігменту що в грунті, що в емалі буде приблизно та ж сама, тому кількість пігменту на виробі визначається не питанням емаль -грунт, а кількістю шарів.

2. Бажання зекономити, на мою думку, якраз і криється в фарбуванні емалями. Які за потреби можуть бути одночасно самогрунтуючими та обмежитись взагалі двома шарами емалі і вважати це і грунтом і криючим шаром і лаком одночасно. Адже легше нанести один шар тонованої емалі ніж два шари: тонований грунт і прозорий лак.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто два шари грунта і два шари фарби не будете робити. ). Доречі, навіщо поліуретановий грунт? Є ж акрилові водні грунти, напр. Sirca fwpi130 або Remmers pf430 або if431. Навіщо дихати тою хімією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше всього не буду з багатьох причин. З іншої сторони з цікавістю порівняв би два результати.
На рахунок сірки сам не працював, але чув не дуже хороші відгуки, і наскільки зрозумів, це якраз варіант зекономити :mellow:, повторюсь сам не пробував.

Ремерс ніби біль-менш адекватна фірма, однак намагаюсь орієнтуватись на певних серйозних виробників, а вони користуються Kemichal. Фарбував Adler-ом теж сподобався, але не чув, щоб було представництво в Луцьку.
Чесно сказати, експериментувати на готових виробах не дуже хочу, репутація дорожче.
Однак, для загального розвитку поцікавлюсь вашим варіантом.

1. Грунт тонований?

2. Скільки часу висихає водний грунт?

3. Як він поведе себе з акриловою емаллю наприклад того ж Kemichal?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

отой "ажур" робився на станку з ЧПУ? Я правильно розумію?

Так точно, ще й на саморобному, але для цього вже треба було б окрему вітку створювати... Бо як колись казали "то вже зовсім інша історія"))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, JossRoss сказал:

Однак, для загального розвитку поцікавлюсь вашим варіантом.

1. Грунт тонований?

2. Скільки часу висихає водний грунт?

3. Як він поведе себе з акриловою емаллю наприклад того ж Kemichal?

1. Грунт тонується за каталогом

2. Сохне швидко

3. Тут потрібно тестувати. Грунти однокомпонентні. Сухий залишок порядка 50%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той ажур прибавить більше чим 300-400грн. Там тільки по одній роботі потягне. Ганяти ЧПУ, потім ручна шліфовка. Грунтовка, потім знову шліфовка руками. Ще раз грунтовка і шліфовка. Та ну його. Мінімум 1000грн. За прихоті нехай платять, це не бюджетний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, weldermaster сказано:

1. Грунт тонується за каталогом

2. Сохне швидко

3. Тут потрібно тестувати. Грунти однокомпонентні. Сухий залишок порядка 50%

Ну от мені ті однокомпонентні не внушають довіри, але це, можливо, просто субєктивність з досвіду. Треба тестувати. А якщо є напрацьована технологія, яка подобається людям то особливо сенсу в цьому не бачу.

Можна і 1000 як вдасться домовитись, зрештою, погоджусь, меблі з масива не можуть бути бюджетним варіантом в принципі. А сенсу робити їх квадратними з дерева теж не бачу :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, JossRoss сказал:

А сенсу робити їх квадратними з дерева теж не бачу :D.

Ну не скажіть. Я напр. люблю класику і простоту. Головне щоб якісно, надійно. 

А з технологією вам все одно прийдеться експериментувати. Ви ж не завжди будете в дорогому сигменті. Гроші в основному заробляють на середньому класі якості і на ширпотребі. ЛДСПешники заробляють не менше вашого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Ну не скажіть. Я напр. люблю класику і простоту. Головне щоб якісно, надійно. 

А з технологією вам все одно прийдеться експериментувати. Ви ж не завжди будете в дорогому сигменті. Гроші в основному заробляють на середньому класі якості і на ширпотребі. ЛДСПешники заробляють не менше вашого.

Я б сказав би навіть більше :rolleyes:.
Так, це питання смаку, мені більше до душі різьба.
Де я буду то хіба Бог знає.
Важливим моментом поки є і задоволення від роботи. А якщо клепати серійний низкосорт, то вже як кінь за плугом. Їж, пий і ї...ош. Хоча, зараз все може змінитись в будь-яку сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Приліжкові тумбочки. Масив вільхи, фасади МДФ. На фото модель, нефарбовані і результат.

 

 

22.jpg

23.jpg

IMG_6566.JPG

IMG_6567.JPG

IMG_6574.JPG

IMG_6712.JPG

IMG_6714.JPG

IMG_6717.JPG

IMG_6719.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танцювали, танцювали і ... Ми думали що ви серйозний дядя, а ви почали бадяжити пресованим картоном, МДФом. Ай-я-яй. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви в праві думати собі все що хочете. І "бадяжити" теж як собі хочете. Я ж відповідально ставлюсь до своєї роботи. МДФ був вибір клієнта і він отримав його там де хотів і стільки скільки хотів. Не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...