Перейти до змісту

[Архів] - Продам маскі медичні 10 шт.


waltasar

Рекомендовані повідомлення

Продам маскі медичні  10 шт. Білі. 215 гр.

 

Купив на Промі 20 шт.Меньшу партію не продавали.Мені треба тільки 10.Тому 10 продаю так як не потрібні. Продаю по тій ціні шо і купив. С доставкою новою 429 гр 20 шт.10 шт виходить 215 гр.

 

IMG_6308.thumb.JPG.8d49dd6a4eab674ba9d3ceec750f40e9.JPG

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж одноразові, які НЕ можна прати/обробляти. Вам потрібно всього 10? плануєте всього 10 раз вийти на вулицю?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив на Алі распіратор такого плану 

 

До його приходу 10 масок мені як ви сказали на 10 виходів вистачить.Я все прорахував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі звичайна медична маска як і марлева яку можливо прати і прасувати от вірусів і бактерій вас не захістить.Мене від ваших вірусів да захістить,а вас ні.Надійний захіст от вірусів дає тільки респіратор класс захісту FFP3.

Медицинская маска бесполезна в качестве защиты носителя от вдыхания бактериальных и вирусных частиц. В качестве средств индивидуальной защиты от опасных аэрозолей, в том числе бактерий и вирусов, должны использоваться респираторы.Викпендия. Мені вони по суті потрібні тільки для походів в ті організаціі де без масок не пускають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаєтця 15 масок.Распіратор вже прийшов. Ціна 16 гр за маску.Але продаю всі разом.поштучно не продаютьця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, waltasar сказал:

Продаєтця 15 масок.Распіратор вже прийшов. Ціна 16 гр за маску.Але продаю всі разом.поштучно не продаютьця.

То ж самі написали, що маски ні від чого не захищають - "Медицинская маска бесполезна в качестве защиты носителя"...

то який сенс їх купувати так дорого?

P.S. не распіратор , а респіратор! Але тут все як із стоматкабінетом....не дивно... Борда неспішно рухається до "Всьо" )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю по ціні нижчє чім купив.Нижчє ринковоі ціни на цей товар.Купляти є смисл тому хто ходить в організаціі в які без масок не пускають.Зрозуміло граматєй:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна посилання, де купувався респіратор з такою оперативною доставкою?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, turbo сказал:

Можна посилання, де купувався респіратор з такою оперативною доставкою?

Дякую

https://ua-tao.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це посередникі по викупу с Тао-Бао.Доставка 2-3 дні чартерним рейсом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доставка 16$ за 1 кг товара +15 % вартісті товару.Маскі продані.Всім дякую за увагу до цієі теми.Не хворійте,сідіть по хатах і більше пишіть пости на Борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляйте. Раджу,класний апарат. Як спаде пандемія,то може знадобитися при ремонті ,шоб не дихати пилюкою. Гарно все фільтрує. Кідаю лінк  https://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.88.1ff345efL0pMb4&id=556045254815&ns=1&abbucket=12#detail

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2020 в 13:42, waltasar сказал:

 

Замовив на Алі распіратор такого плану 

Читаю цю тему і не перестаю дивуватись :D

1. Про респіратор. А скільки фільтрів до респіратора такого плану Ви докупили??? Чи Ви думаєте що якщо "респіратор" то це довічне використання? Про Xioami Purely навіть писати не буду.... не для того він створювався.

Може Вам відкрию секрет, але навіть респіратори з фільтрами FFP3 - максимум до 8 годин використання за 1 раз (знімати і використовувати знову не рекомендовано виробниками, є великий ризик зараження). Всі респіратори, навіть багаторазові ефективні тільки тоді коли вчасно і постійно змінювати фільтри. особливо в умовах епідемії!

І так, то Ви самі його на алі купили, то вже через посередників на тао... Терміни доставки і т.д. Короче все ясно. 

2. Ну і чек, який сенс виствляти чек де нема інфи за доставку якого товару він і за яку кі-ть одиниць...

Але це вже не важлвиво, хоча враження від людей залишаються в пам'яті ;)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, natalka) сказал:

Читаю цю тему і не перестаю дивуватись :D

1. Про респіратор. А скільки фільтрів до респіратора такого плану Ви докупили??? Чи Ви думаєте що якщо "респіратор" то це довічне використання? Про Xioami Purely навіть писати не буду.... не для того він створювався.

Може Вам відкрию секрет, але навіть респіратори з фільтрами FFP3 - максимум до 8 годин використання за 1 раз (знімати і використовувати знову не рекомендовано виробниками, є великий ризик зараження). Всі респіратори, навіть багаторазові ефективні тільки тоді коли вчасно і постійно змінювати фільтри. особливо в умовах епідемії!

І так, то Ви самі його на алі купили, то вже через посередників на тао... Терміни доставки і т.д. Короче все ясно. 

2. Ну і чек, який сенс виствляти чек де нема інфи за доставку якого товару він і за яку кі-ть одиниць...

Але це вже не важлвиво, хоча враження від людей залишаються в пам'яті ;)

 

 

 

Ви мене в чомусь підозрюєте? Недолуга леді.Я купив на алі,через тих посередників.Лінк народу скінув на тао-бао бо там дешевше.Трохі поспішив і купив дорожчє.Цей продаван недавно виставив на тао-бао.Чек скінув шоб народ не думав шо я барига і наживаюсь на цій біді.Змінні фільтри ішли в комплекті.І іх можливо дозамовити в любій кількості в тогож продавана.Так шо обломались ви своіми постами.Ходіть собі і далі без масок.Я читав ваші пости в інших темах.Головне до людей ближчє чім на 10 м не підходьте,бо заразите іх своєю злобою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, waltasar сказал:

 Недолуга леді.

Супер, так мене ще не називали :D

Я не підозрюю, я аналізую подану інформацію і критикую.

Фільтри в комплекті оті маленькі від 2 до 5 штук - хто як вкладає. Так що поспішіть замовити, бо доставка зараз довга )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я радий шо вам сподобався мій комплімент.Мені вклали 5 шт. Звісно мало.Буду дозамовляти. Доставка через тих посередників реально швидка. Від продаванів кітайських на іх склад займає зара як карантин сняли в Кітаі 2-3 дні. Потім вони висилають в Киів чартом 2-3 дні. Далі с Киіва Новою на Луцьк щє 1-2 дні. Ось і порахуйте весь трекінг.Виходить 6-8 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, waltasar сказал:

Всім дякую за увагу до цієі теми.Не хворійте,сідіть по хатах і більше пишіть пости на Борді.

Проведіть час карантину з користю, повторіть абетку, скористуйтесь послугами репетиторів української мови і, звичайно, підтягніть етику спілкування, у тому числі на форумах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Такер сказал:

Проведіть час карантину з користю, повторіть абетку, скористуйтесь послугами репетиторів української мови і, звичайно, підтягніть етику спілкування, у тому числі на форумах.

До лампочкі мені твоі поради. Бережи себе на період пандеміі і граматикі вчі своіх нащатків,якшо вони в тебе є звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо ти гарно знаєшь єтикет спілкуваня,то дійсно інтилегентна людина ніколи не буде тикати іншій яка допускає помилкі в правописі.А різні лузери які хочуть випендритися то звісно за своіх комплексів це покажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, waltasar сказано:

Якшо ти гарно знаєшь єтикет спілкуваня,то дійсно інтилегентна людина ніколи не буде тикати іншій яка допускає помилкі в правописі.А різні лузери які хочуть випендритися то звісно за своіх комплексів це покажуть.

так заядлі москалі кажуть ....

якщо мене хтось "в тему" виправляє - дякую

 

знайомих американчиків спеціально прошу мене виправляти, бо в них не також не прийнято виправляти людей під час розмови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти просишь,а я нікого не прошу і не просив вчити мене граматиці в темі відкритій для інших цілів.

12 минут назад, Zevs_Isver сказал:

так заядлі москалі кажуть ....

якщо мене хтось "в тему" виправляє - дякую

 

знайомих американчиків спеціально прошу мене виправляти, бо в них не також не прийнято виправляти людей під час розмови

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого радити автору теми не буду, йому то не потрібно, але просто інформація для роздумів - моя донька в 7 років менше помилок робить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...