Перейти до змісту

Найоптимальнішій порядок дій при ремонті


Ghost_manka

Рекомендовані повідомлення

Вечір добрий, шановні бордівці.Діло в тому, що я проживаю в старому будинку (2-ох поверхова забудова на вул. Лесі Українки) з старим дерев'яними вікнами, алюмінієвою проводкою та пічнім опаленням. В найоптимістичніших планах я хочу замінити проводку, утеплити стіни, оновити підлогу та модернізувати опалення (котел). Основна проблема полягає в тому, що утеплення квартири буде зсередини, оскільки утеплення фасаду обійдеться в чималу копійочку та й навряд чинуші з ЛМР мені дозволять.

Хочеться почути від досвідчених будівельників та інших спеціалістів, в якому порядку краще виконувати дані роботи?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Утеплення зсередини не варто робити, тому що зміниться точка роси в стіні, а попід утепленням (пінопласт, мінвата і т.п.)в такому разі піде грибок, якого ви невідразу й побачите, а це небезпечно для здоровя, тому ... шукайте можливо якісь більш надійні варіанти. Є якісь (непамятаю вже назв) теплоізолючі стяжки (Нова лінія, або Епіцентр перепитайте в менеджерів), по моєму й штукатурки також є ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, vitiokl сказал:

Утеплення зсередини не варто робити, тому що зміниться точка роси в стіні, а попід утепленням (пінопласт, мінвата і т.п.)в такому разі піде грибок, якого ви невідразу й побачите, а це небезпечно для здоровя, тому ... шукайте можливо якісь більш надійні варіанти. Є якісь (непамятаю вже назв) теплоізолючі стяжки (Нова лінія, або Епіцентр перепитайте в менеджерів), по моєму й штукатурки також є ...

Проблема в фасаді... Утеплення фасаду дуже дорого мені обійдеться :( Та й набіжать всілякі волонтери і поціновувачі архітектури...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

утеплювати з середини взагалі не варіант, повірте, або почитайте на форумах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, flashmax сказал:

утеплювати з середини взагалі не варіант, повірте, або почитайте на форумах

Згоден з вами, однак в мене трохи патова ситуація :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо робити, щоб потім зривати, бо грибок?

 

До речі, 70% тепла з приміщення виходить через дерев'яні вікна. Замовити сучасні, з двокамерним склопакетом  і тепловідбивним шаром - має стати значно тепліше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Harddriver сказал:

 

Для кращого розуміння, щодо зовнішнього утеплення фасаду. Ось так він виглядає і в цьому його основна проблема

2012-04-09-150.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а знизу був такий самий фасад ?

як варіант продати, і купити нормальну квартирку,  а враховуючи розміщення - то будете у виграші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Ghost_manka сказано:

Проблема в фасаді... Утеплення фасаду дуже дорого мені обійдеться :( Та й набіжать всілякі волонтери і поціновувачі архітектури...

от менталітет, купити квартиру в історичній будівлі і обклеїти її пінопластом....Бісить, коли на звичайних багатоетажках 1-2 квартири утеплені, а інші ні, це що, ви хочете показати, що у вас найбільше лишніх грошей, чи вам саме холодніше, що так гадити по стінах??? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розгляньте варіант теплих стін. Хоча б з сторони вулиці. А загалом щось на першому поверсі збереження автентичності архітектурного стилю не проглядається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, flashmax сказал:

а знизу був такий самий фасад ?

як варіант продати, і купити нормальну квартирку,  а враховуючи розміщення - то будете у виграші

В процесі, але  прогнози невтішні

29 минут назад, steelk сказал:

от менталітет, купити квартиру в історичній будівлі і обклеїти її пінопластом....Бісить, коли на звичайних багатоетажках 1-2 квартири утеплені, а інші ні, це що, ви хочете показати, що у вас найбільше лишніх грошей, чи вам саме холодніше, що так гадити по стінах??? 

Я і моя сім'я отримали цю квартиру дуже давно, коли не було ніяких газових лічильників та І так мені, бл**ь холодно і це ще щастить, що зима м'яка. Хочете переконатись, пропоную обмінятись квартирами на наступну зиму. Я б з радістю утеплив по всім нормам зі збереженням всіх форм, але без допомоги ЛМР я зробля цілих ніфіга.

 

30 минут назад, Igor DMX сказал:

Розгляньте варіант теплих стін. Хоча б з сторони вулиці. А загалом щось на першому поверсі збереження автентичності архітектурного стилю не проглядається.

Так там грошики крутяться, куди простій людині до них...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замініть для початку вікна, хорошого виробника, я думаю ефект від заміни відчуєте зразу. В мене з деревятими вікнами (два виходи на балкони і кухня) була температура повітря в квартирі +15-18 градусів, після заміни всіх вікон, я робив ремонт вже в футболці-стало +20-22 при температурі на вулиці -10-15 градусів 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставте потрійний склопакет, утепліть підлогу та стіну можна я думаю утеплити спеціальним пінопластом, так як стіна там я думаю товста то точка роси не повинна перейти щоб був грибок

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком імовірно, але щоб не гадати - можна онлайн-калькулятором скористатися. Ось таким наприклад.  Їх дофіга в пошуку, для підстраховки можна ще один взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще можна стелю утеплити, до того як починати утеплюватись зсередини пінопластом

можна ще на ту стіну, яка межує з вулицею, встановити гіпсокартон на профілях, щоб була повітряна прослойка - це теж термоізолятор, не гірший за пінопласт

також, раз вже будете міняти проводку, подумайте над встановленням електричної теплої підлоги в туалеті чи на кухні - буде диверсифікація енергоносіїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...