Перейти до змісту

Куплю монитор


Рекомендовані повідомлення

За 800 грн. знайти навіть 20" монітор в гарному стані майже не реально. А 24" то і подавно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.02.2020 в 00:06, Litovets сказал:

За 800 грн. знайти навіть 20" монітор в гарному стані майже не реально. А 24" то і подавно.

я по 700 продати не можу ледовскі, видно не там торгую... А 24 буде довго шукати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, nikblack сказал:

я по 700 продати не можу ледовскі, видно не там торгую... А 24 буде довго шукати...

Хоча мож то так вже ціни просіли на монітори. Останній раз я продавав монітори десь так минулої зими чи ще раніше, найдешевший 22" пішов вроді за 1500.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Litovets сказал:

Хоча мож то так вже ціни просіли на монітори. Останній раз я продавав монітори десь так минулої зими чи ще раніше, найдешевший 22" пішов вроді за 1500.

Не актуально. Зараз на ОЛХ 22" починають продаватись, зі шнурами навіть інколи, від 700грн, за 800-100 можна взяти. За 20", взагалі, мовчу.

Можливо в цьому році ціни стали більше падати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхрена собі ціни стали, здається тільки півроку тому продав свій 20", якому було років 6-7, за 1500. А тут вже такі ціни.. :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, SergLutsk сказал:

Ніхрена собі ціни стали, здається тільки півроку тому продав свій 20", якому було років 6-7, за 1500. А тут вже такі ціни.. :ohmy:

Стоп!!! Поясню трохи "а то зараз губу розкатають" 22 до тисячі можна купити, але забудьте про хорошу матрицю, і лед підсвітку, хоча проскакує з невеличким дефектом. Все залежить від монітору, хороша 24 і сьогодні коштує 2500 в кращому випадку, а щось таке аби було можна купити значно дешевше. 

Порядок цін зараз приблизно такий

22 - від 800 (лампа/бюджетна матриця)

22 - від 1300 (лед ...)

24 - від 1100

24 - від 1500

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, andreyhaos сказал:

Сам зараз шукаю монітор 22" але до 1000грн.

Без проблем, звертайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...