Перейти до змісту

Не заряджається iPhone 7


Рекомендовані повідомлення

Отже, ситуація наступна, дитина розрядила iPhone 7 до 5%, поставила на зарядку - піктограма зарядки на екрані світилась, але "полоска" не рухалась, простояв телефон на зарядці 2 години, розрядився зовсім. Пробував іншу зарядку теж ніфіга, підключив по юсб до ноута - знову появилась піктограма, через хвилину знову вимкнувся. Куди копать?

Кабель - оригінал, пробував і запасний, те саме... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Швидше всього міняти контролер живлення.

скільки орієнтовно коштує таке "задоволення"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Bliksss сказал:

Отже, ситуація наступна, дитина розрядила iPhone 7 до 5%, поставила на зарядку - піктограма зарядки на екрані світилась, але "полоска" не рухалась, простояв телефон на зарядці 2 години, розрядився зовсім. Пробував іншу зарядку теж ніфіга, підключив по юсб до ноута - знову появилась піктограма, через хвилину знову вимкнувся. Куди копать?

Кабель - оригінал, пробував і запасний, те саме... 

Доброго дня, займаюся ремонтом техніки Apple, можу відремонтувати ваш телефон, в даному випадку може бути 3 варіанти це контролер живлення ремонт вартує 800 грн, шлейф на зарядку 500 грн або  батарея 500 грн. Але точний діагноз можу сказати тільки після діагностики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто відгукнувся, в разі потреби - буду знати куди звертатись.

Поки - не актуально, хз як так сталось, полежав телефон нічку розрядженим, зранку поставили на зарядку - заряджаеться, зрозуміло що там "щось не так", але, поки працює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

Поки - не актуально

Будьте увжні! Це вже може акум барахлити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, igorgame сказано:

Будьте увжні! Це вже може акум барахлити.

може, телефон - використовується дуже активно, соцмережі мля... Хоча, під такою шаленою нагрозкою - день витримує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.12.2019 at 11:31, Bliksss сказано:

Дякую всім хто відгукнувся, в разі потреби - буду знати куди звертатись.

Поки - не актуально, хз як так сталось, полежав телефон нічку розрядженим, зранку поставили на зарядку - заряджаеться, зрозуміло що там "щось не так", але, поки працює...

може глюк був.в мене таке було з телефоном.після того як глюканув вже рік робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, petro22 сказано:

може глюк був.в мене таке було з телефоном.після того як глюканув вже рік робить.

може й глюк , а може й ні, коли  вдома - телефон ні на секунду не випускається з рук - соцмережі,  серфінг в інеті (ноут і комп  не визнає),  до  того, роки 3-4 був айфон 5s, раз на рік - міняв батарею )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке було, банально взяв зубочистку і почистив контакти і роз"єм. Від носіння в кармані, туди набився пил і всяке сміття. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...