Перейти до змісту

Підсвітка телевізора


Cniperman

Рекомендовані повідомлення

Чи можна де в Луцьку купити підсвітку в телевізор? Або підкажіть де надійно можна замовити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Cniperman сказал:

Лед підсвітка, 3 планки по 8 6вольтових діодів.

такі речі часто по Україні замовити не реально тільки на забугорних сайтах, а взагалі на планках пише модель по ній і шукайте де купити

навіть більше скажу трапляються моделі яких взагалі нереально купити чи десь замовити по причині того що їх немає в продажі, буває б/у найдеш з розбору але такий варіант теж розглядати варто в останню чергу оскільки не ясно скільки та підсвітка вже відпрацювала

достойним рахую метод перепайки світлодіодів на планках - робота муторна але результат приносить, головне міняти на одинакові нові - світлодіоди і нівякому випадку не подиночно (тобто заміна тільки згорівших світлодіодів) так як роблять більшості майстрів - гарантовано місяць два і та сама поломка вилізе

міняються всітлодіоди усі без виключення на нові одинакові з одинаковим робочим струмом головне тут не спішити і бути дуже акуратним при зніманні та подальшим встановленні лінз розсіювання лінзи мають бути виставлені усі на одинакову висоту та точно по центру світлодіода, в противному випадку будуть нерівномірні плями підсвітки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Sashapetrash сказал:

достойним рахую метод перепайки світлодіодів на планках - робота муторна але результат приносить

Теж розглядаю такий метод, а невелику нерівномірність можу й пережити) От тільки тре наловчитись на перепайці. А діоди нові де можна купити/замовити? І го, романтіка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукаються наприклад на пром-юа, світлодіоди гугляться по розмірах для прикладу "led 2835" - 2.8 та 3.5 - розміри світлодіода, береш штангель та заміряєш розміри - розміри це так називаємий стандарт, також коли будеш гуглити то в продажі можна найти і різну теплоту свічіння

далі - розташування контактних площадок - в тебе може бути велика площадка мінус а мала плюс а в продажі такі ж світлодіоди можуть бути навпаки мала площадка плюс а велика мінус, ну тут вже важко вгадати а продавці як правило не вказують яка площадка є плюс а яка мінус да і наврядчи захочуть це перевіряти - типу товар в ленті запакований а розпаковувати не будем і тд.

ну тут як повезе, якщо попадаються що розпіновка навпаки - то прийдеться поморочитись - наприклад ширшу площадку прийдеться підрізати - щоб світлодіод став на своє місце і був точно по центру розсіювача - можна нічого не підрізати а просто змістити світлодіод але тоді "засвіт" гарантований

також деякий асортимент є в Люди на варшавці, купував в них і 6 вольтові і трьох, головне знати який струм споживає світлодіод для цього заміряєш що їсть рідний а далі переводиш у вати по формулі з фізики шкільного курсу

бо світлодіоди є як 1-но ватні - саме часто зустрічаються

так можуть бути і пів-ватні і 1.2 вата і т.д.

для прикладу 6- вольтовий 1-ватний світлодіод буде їсти +-150 ма і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна якось простіше? Зняти сигнал яскравості (та хоч би з фотодіода, "колхозінг" такий-собі :)) Потім посилити, і подати той сигнал на світлодіодні стрічки, старанно накклеєні клкймоментом на задню стінку TV :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Oli сказал:

так то воно так але якщо наприклад не зійдеться по кріпленнях? приклеїти на двухстороніій скотч діло не хитре але де гарантія що з часом планки не по відвалюються бо гріється те все добро, а для того щоб не повідвалювалось виробником і передбачені ще додаткові місця кріплення отвори під шурупчики, хоча і тут діло не хитре пересвердлити в планках отвори де треба - а де гарантії що місце кріплення виявится на місці де якась контактна доріжка або взагалі там світлодіод буде? тому і шукають по моделі конкретно яка вказана на самій планці, по фото може бути одне а приїде і не підійде по кріпленню а ще гірше то розташування світлодіодів не таке буде і тут уже прийдеться різати світло-відбиваючу плівку а це вже"колхозинг" так як і пересвердлювання отворів, або ще - розсіювачі будуть іншої форми а це вплине на яскравість підсвітки

якщо і китайці штампують якісь аналогі то вони вказують - модель планки - щоб орієнтуватись що саме їхній виріб дублює/повторює

не дарма навіть якщо на сайті по твому посиланню глянути то кожне фото планок - має натписи - модель тих самих планок - хоча скажу що даний метод організування даного виду товару на цьому сайті не самий найкращій - пошук має бути по моделі виробу а скажем 

Планка подсветки SAMSUNG 32 дюйма 9 светодиодов ES-004/9

це обширне поняття - в назві має бути вказано модель і гуглитись буде краще - знайти буде легше

 

і взагалі вважаю що "колхозинг" в даній справі не умісний - шаг вліво шаг вправо - засвіти або плями на зображенні - самий гірший варіант - це нерівномірність пісвітки, хоча якто кажуть може комусь і так зійде - в село піде!

я не спорю міняти кожен світлодіод окремо це також свого роду колхоз алеякщо до справи підійти відповідально то все вийде і не буде не засвітів не плям

в ідеалі звичайно замінити планки на нові аналогічні

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так як не вмовив дружину на новий тєлік в чорну п'ятницю, так як цей мене давно не задовільняв пішов ремонтувати. По три гривні за світлдіод, трохи колхозингу за допомогою праски, трошки потрачених нервів дружини і вуаля) Дякую всім за поради, ТВ нині в роботі, правда не знаю скільки це добро протримається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Cniperman said:

Так як не вмовив дружину на новий тєлік в чорну п'ятницю, так як цей мене давно не задовільняв пішов ремонтувати. По три гривні за світлдіод, трохи колхозингу за допомогою праски, трошки потрачених нервів дружини і вуаля) Дякую всім за поради, ТВ нині в роботі, правда не знаю скільки це добро протримається)

Тобто бюджет ремонту 72 грн? І паяв праскою?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yu2007 сказал:

 Тобто бюджет ремонту 72 грн? І паяв праскою?))

90, взяв 30 з запасом на рукожопство) Лінзи на епоксидку посадив, була вдома. І ще від праски в районі діодів трошки пожовтіла лента, пробував забілити, але плюнув і поставив так. В результаті нічого не видно, як новенький) Правда ще за порадами понизив ток, ніби менш яскравий став, але він мені і занадто світив раніше, так що гуд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Cniperman said:

90, взяв 30 з запасом на рукожопство) Лінзи на епоксидку посадив, була вдома. І ще від праски в районі діодів трошки пожовтіла лента, пробував забілити, але плюнув і поставив так. В результаті нічого не видно, як новенький) Правда ще за порадами понизив ток, ніби менш яскравий став, але він мені і занадто світив раніше, так що гуд)

Круть. В товариша влітку теж лед-підсвітка в 40ці перестала світити, віддав за ремонт десь під 1,5 тисячі грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ціна і є десь. В мене знайомий робить, біля 1000 грн вартують нові планки з діодами і біля 500 бере за роботу(більше за ризик...). але планки вже ставив не на текстоліті а на мідній основі і теплопровідним скотчем по всій довжині, а не кусочками, як буває...

маю трошки планок з битих телевізорів різних моделей, якщо кому треба....

On 25.11.2019 at 07:07, Sashapetrash сказано:

 - самий гірший варіант - це нерівномірність пісвітки, хоча якто кажуть може комусь і так зійде - в село піде!
 

А самим гіршим варіантом є полоски на матриці після зборки ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в такому випадку не рекомендую взагалі лазити в телевізор

рагульство та рукожопство заради зекономити, аля "до останнього буду сам намагитись поремонтувати аби зекономити - і то нічого що лізу без опиту а часто просто не знаючи куди я лізу і що з цим робити - мабуть там просто проводок відпаявся" ніхто не відміняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У такому випадку і до майстра страшно нести, ніхто ж не дасть гарантії, що він не рукожоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...