Перейти до змісту

Тріщина на алюм. рамі, де можна заварити?


laser

Рекомендовані повідомлення

Короче попав мені в руки класний але вбитий і втоплений cannondale f2000.

Відновив його для прогулянок під настрій.

В процесі виявилась тріщина на славнозвісній рамі CAD3. чесно кажучи думав під моєю вагою буде триматись, але після кількох виїздів бачу повзе далі...

Де можна було б заварити? довжина приблизно 10 мм. 

IMG_20191110_151310801.jpg

була ідея запаяти за допомогою алюмінієвого припоя, але там треба хороший рівномірний прогрів. думаю на такій трубі нереально - або не прогрію або навпаки пропалю тонкий алюміній. крім того припой має в складі агресивний флюс, який може викликати роз'їдання металу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Unknown сказано:

Аргонщикам показував? 

ні, де їх шукати? я ж того і тему створив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, laser сказано:

Короче попав мені в руки

Судячи з фото рама вдарена і вгнута в місці тріщини.

Жорсткість порушена і рама "грає".

Не виключено, що просто заварити ніц не дасть або ефект буде короткотривалий.

ІМХО По хорошому розрізати, відрихтувати, +вставка і заварити назад. Або вирізати ушкоджений  елемент рами і вварити підходящий з донора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, тут дійсно все печально. коли я купував його ззовні бачив шо краска вспучилась, але особливо не придав значеня. вмятину бачив, но думаю естетика мені до ср@ки. тріщини видно не було.

справа в тому що рама дуже тонка, тому погнулась і тріснута. доречі ці рами "грають" з завода.

вже як взявся перебирати, то виявилось що вел утоплєнік о_О а рама знизу мала такий вот стан

Спойлер

IMG_20190710_203752620.jpg

але шляху назад не було - все було видраєно, висушено, пофарбовано, а середину рами після просушки оброблено WD40.

цей корч мене повністю влаштовує, і я отримав задоволення від його відновлення і покатушок на ньому.

і хотів би ще наїздити пару тисяч без заміни рами чи дорогих вкладень =)

Спойлер

IMG_20190719_202208393---KOPY.jpgIMG_20190728_200856523---KOPY.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне діло, коли "грає" але геометрія не порушена, і зовсім інше в тебе.

Фігово що січення труби перемінне. Спробуй , звісно, заварити. Але я б ще "одягнув" нижню трубу в "шкарпетку" зробивши декілька шарів з скловолокна на епоксидці. Пофарбуєш і як "так і було з фабрики".

Це добавило б жорсткості. Бо вмятина з тріщиною в тебе в негарному місці, а "люмінь" має властивість руйнуватися швидко, це не сплав заліза де погнулось і ще іздиш доки не набридне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аргоном треба латочку наварювати, і якщо алюміній не сильно засраний. Але будь готовий шо її може потянути від нагрівання. НА олх є оголошення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

прогнозовано тріщина повзла. з моїх засічок на фарбі за пів року по міліметру-два з кожної сторони виросла.

photo_2020-06-12_19-35-16.thumb.jpg.2754f8a093c61b970e97139b245bd2ca.jpg

photo_2020-06-12_19-35-09.thumb.jpg.9b5c61995da401fdb41859f5084d9bd1.jpg

ціна питання 70 грн. хлопці навіть зафарбували в тон.

шиномонтаж біля ВОГа на відродження https://g.page/22duyma?share

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...