Перейти до змісту

шкаю програму відеонагляду


nicolay

Рекомендовані повідомлення

власне замовив ССТV  ІР CAMERA, нову  в неї є ір 192.168.1.100 , а в мене все в дома на ір 192.168.0.1 , не маю і не получається підключити камеру до роутера тільки напряму до ноутбука. - це перша проблема

програма яка є з камерою на англійській мові не можу розібратись як поставити на постійний запис, перегляд....- це друга проблема.

є WI-FI camera яка раніше керувалась телефоном , а зараз не можливо зайти з телефона на камеру помилка прописана що в китайців якісь проблеми з серверами під час переходу на інші сервери. -це третя проблема. 

Хочеться це все підключити до чогось одного і щоб ці камери працювали.

За налаштувальні роботи оплата гарантується!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на дачі три різних ІР камери, всі працюють виключно на рекомендованих виробником програмах, тобто в телефоні стоїть три різних програми. На жодну з програм, камера іншого виробника не конектиця й відповідно не працює. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nicolay сказал:

не можу розібратись як поставити на постійний запис

на постійний запис куда ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nicolay сказано:

власне замовив ССТV  ІР CAMERA, нову  в неї є ір 192.168.1.100 , а в мене все в дома на ір 192.168.0.1 , не маю і не получається підключити камеру до роутера тільки напряму до ноутбука. - це перша проблема

якщо камера не дуже китайська то має мати можливість брати адресу з ДХЦП і/або встановлення адреси вручну

ну на крайняк зміниш в себе на роутері пул на  192.168.1.х, якщо роутер не дуже китайський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, MANJAK11 сказано:

на постійний запис куда ?

вінчестер на системному блоці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Zevs_Isver сказано:

якщо камера не дуже китайська то має мати можливість брати адресу з ДХЦП і/або встановлення адреси вручну

ну на крайняк зміниш в себе на роутері пул на  192.168.1.х, якщо роутер не дуже китайський

якби ще в цьому всьому розбиратись з ДХЦП і ПУЛ, то можна було б зробити, я  в цьому руслі - баран!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Zevs_Isver сказано:

якщо камера не дуже китайська

до речі, китайські, та "не дуже китайські" типу partizan і т.п. - вміють писати в хмарне сховище (безкоштовно, якийсь певний об'єм), або - "проброс портов" в більшості випадків, вирішує проблему доступу до камери, використовуючи софт стороннього виробника... Звісно, все залежить від конкретного випадку, в моєму випадку - було саме так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.10.2019 at 20:43, nicolay сказано:

власне замовив ССТV  ІР CAMERA, нову  в неї є ір 192.168.1.100 , а в мене все в дома на ір 192.168.0.1 , не маю і не получається підключити камеру до роутера тільки напряму до ноутбука. - це перша проблема

Це не проблема взагалі, на компі можна поставити додатковий ІР, ставиш в налаштуваннях статичний ІР, тоді жмеш кнопку "дополнительно" і там можна додати ще один ІР з підмережі ІР-камери, тоді ти зможеш попасти на камеру по її дефолтному ІР. Тоді заходиш на камеру і міняєш ІР зі своєї мережі, тут головне не помилитись з маскою підмережі і адресою (решта включаючи шлюз і днс пофігу), тоді камера буде доступна з основної мережі.

2 годин тому, nicolay сказано:

якби ще в цьому всьому розбиратись з ДХЦП і ПУЛ, то можна було б зробити, я  в цьому руслі - баран! 

Тепер це теж не проблема, в гуглі куча інформації на цю тему, тут же і гугл-перекладач дуже сильно виручає якщо проблеми з англійською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував з Алі хмарну китайкамеру. Веб-інтерфейсу теж не було, щоб вказувати їй будь які налаштування адреси.

 Там було тільки DHCP - але вирішив питання налаштуванням в роутері видачі статичного IP ій, по її Мак-адресі(взнав її в роутері в списку dhcp клієнтів).. 

 Для перегляду та запису користувався безплатною прогою iSpy https://www.ispyconnect.com/. Писало мені на диск і в хмару на Гугл Диск

пишіть в ПМ якщо питання

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...