Перейти до змісту

Рибалка в Малинівці (Рожищенський район)


lonli

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Хто бував на рибалці в Малинівці (Рожищенський район)? Можете підказати, чим туди можна добратися? може автобус є який? бо не можу знайти(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автобуси туди не ходять. Ковельською маршруткою до села Трилісці, там пішочком кілометрів 6-7) якщо пощастить, то хтось підвезе

Screenshot_2019-08-04-12-12-53-829_com.google.android.apps.maps.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут чекають на відвідувачів у четвер і неділю, з 7:00 до 19:00. За кілограм виловленої риби – оплата 70 гривень. Плюс екологічний вхід – 20 гривень.

https://rozhyshche.rayon.in.ua/news/148616-malinivka-z-oblashtovanih-stavkiv-vilovliuiut-250-kilogramiv-ribi-v-den

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Kidubon сказал:

Тобто якщо з собою рибу не брати,то платиш лише екологічний збір?

а спортивна рибалка заборонена.

Брати мусиш (але кажуть що якщо забагато, то можеш власникам віддати (назад не викидати). Мені так казали.

70 грн. - це за карпа; 55 - здається амур, товстолоб, карась; 90-щука (але її там і не видно)))

І дійсно зараз ловити можна тільки в четверг і неділю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то це місце не для рибалки, а для відпочинку. Зловив рибку, на місці посмажив, зловив ще одну - зварив уху і сидиш в альтанці відпочиваєш))))

 Зловити 3 карпіка по 2-3 кіло і заплатити 420-630 грн., якось не тойво...догогувато, + екологічний збір ще придумали. Краще поїхати там де "Все включено"- заплати 250-300 грн. і  не рахувати чи вистачить грошей заплатити за зловлену рибу)

І не розказуйте, що головне відпочинок, посидіти з вудкою і т.д.)))

Кожен рибак, як їде на рибу хоче зловити нормальний улов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, тільки там де "все включено" найчастіше можна просидіти день і не побачити покльовки

або в кращому випадку дрібноти наловити, яку хіба коту скормити

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я місяць тому був в Лище то кілограм 20 карпіків насмикав з батьком, давно там так не клювало. А тут заплатив би майже 1500грн., це дійсно місце скоріше для відпочинку з родиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікавіше витягнути 2-3 карпа на 1-3 кг, аніж 10-20 кістлявої дрібноти

плюс, це значно цікавіше "боротися" з великою рибою - емоції переповнюють

 

але дійсно, кожному своє:_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Selbeor сказал:

Як на мене, то це місце не для рибалки, а для відпочинку. ...

А для відпочинку - то також  не дешево ))))

Смажити (чистити/різати) зловлену рибу  тіпа ніззя :) От в правилах таке читала.

Альтанка - здається 250 грн. (проста, не VIP і не на воді).  Мангал, дрова також платні (по 100 грн. здається). Розводити на землі вогнище - думаю також не дадуть.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, natalka) сказал:

А для відпочинку - то також  не дешево ))))

Смажити (чистити/різати) зловлену рибу  тіпа ніззя :) От в правилах таке читала.

Альтанка - здається 250 грн. (проста, не VIP і не на воді).  Мангал, дрова також платні (по 100 грн. здається). Розводити на землі вогнище - думаю також не дадуть.

 

Висновок: що там робити і  відпочинок в Туреччині дешевший. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то їм тіпа на міжнародний рівень тра ))) то не для наших )))  А взагалі класно придумано )) Дурні люди мучатся, ловлять рибу на рибхозах, везуть в Луцьк, платять якісь збори, цілими днями парятся, продають рибу по 75грн (чи скільки там зараз) за кілограм , а тут, самі рибаки приїдуть, самі зловлять, ще й грошей заплатять, майже по ринковій ціні (не рахуючи бесідок,мангалів), красота :D:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не праві, люди мають вибір, окрім того розвивати бізнес не просто, буде більше таких ставків, буде конкуренція. капіталовкладення відіб'ються через 5-10 років, ніхто ж не силує, є (чи був) ще ставок у привітному.

Це все активне дозвілля для сім'ї чим це погано, однозначно краще усіляких пивничок чи ігробарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...