Перейти до змісту

Авто сигналізація


zverexe

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

Там всі в чорному списку які в основному продаються. Яку ж тоді ставити??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, zverexe сказал:

Там всі в чорному списку які в основному продаються. Яку ж тоді ставити??

походу ставити якусь з найновыших моделей. Буде якийсь час, поки не попаде в список

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в ідеалі, то має бути комплекс захистів. Якщо за перші декілька хвилин грабіжник не справляєтся, то зазвичай кидає авто, ну хіба в глухому місці стоїть і грабіжник має час та натхнення чи модель авто надто дорога чи ексклюзивна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, MANJAK11 сказал:

а в ідеалі, то має бути комплекс захистів. Якщо за перші декілька хвилин грабіжник не справляєтся, то зазвичай кидає авто, ну хіба в глухому місці стоїть і грабіжник має час та натхнення чи модель авто надто дорога чи ексклюзивна

так, згідний. Ні авто не ексклюзивне чи дороге. Просто хочеться хоть якось себе убезпечити 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, zverexe сказано:

так, згідний. Ні авто не ексклюзивне чи дороге. Просто хочеться хоть якось себе убезпечити 

Сіга ставиться щоб відлякати зловмисника , та проінформувати власника. Протиугонна ф-ція надається в ній тригерами та джеками.  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, MANJAK11 сказано:

а в ідеалі, то має бути комплекс захистів. Якщо за перші декілька хвилин грабіжник не справляєтся, то зазвичай кидає авто, ну хіба в глухому місці стоїть і грабіжник має час та натхнення чи модель авто надто дорога чи ексклюзивна

Все вірно- сіга + іммо+ різні механічні локи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, EleKtrik сказал:

Все вірно- сіга + іммо+ різні механічні локи.

мехінчні локи типу блокіратор руля чи педалей? Бачив ще ставлять мультілок на коробку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zverexe сказал:

мехінчні локи типу блокіратор руля чи педалей? Бачив ще ставлять мультілок на коробку

механічні блоки це типу замок капота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, MANJAK11 сказано:

механічні блоки це типу замок капота

Капот, кп...  наразі навіть штіфти в дверки ставлять:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, zverexe сказано:

мехінчні локи типу блокіратор руля чи педалей? 

Такого незустрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Потрібна допомога із сигналізацією Starline E66 BT eco.

Поставили в автосалоні (машина на гарантії). Коли біля машини, або часто відкриваєш і закриваєш (через невеликі проміжки часу) все працює ідеально. Але якщо відійти далеко від машини, брелок втрачає звязок з машиною в коли повертаєшся, він її не відкриває, блимає типу пошук сигналу і не бачить машини. Допомагає відкрити і закрити декілька раз машину з ключа (двері не відкриваю, бо буде сирена) і тоді сигналізація знімається і далі працює без проблем поки знову не залишиш машину на тривалий час.


В чому може бути проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Arden сказано:

Потрібна допомога із сигналізацією Starline E66 BT eco.

Поставили в автосалоні (машина на гарантії). Коли біля машини, або часто відкриваєш і закриваєш (через невеликі проміжки часу) все працює ідеально. Але якщо відійти далеко від машини, брелок втрачає звязок з машиною в коли повертаєшся, він її не відкриває, блимає типу пошук сигналу і не бачить машини. Допомагає відкрити і закрити декілька раз машину з ключа (двері не відкриваю, бо буде сирена) і тоді сигналізація знімається і далі працює без проблем поки знову не залишиш машину на тривалий час.


В чому може бути проблема?

може попробуй перепідв'язати брелок, в мене був відв'язався то допомогли на гарячій лінії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю проблема з відсутністю живлення, типу не туди під'єднали. В мене була подібна ситуация з доводчиками вікон. Як приїхав поставив авто на сігналку, то десь хвилин 5 ще можеш брелоком закрити вікна, далі все, живлення пропадало. То я, як машина постоіть, сигналку знімаю, потім ставлю, в цей час центральний перемикажєтся, мабуть давало живлення на доводчики, і все в мене знов 5 хвилин щоб підтягнути вікна, далі все живлення пропадало. Але це моя аматорська думка звичайного водія :) не більше, а раптом допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...