Перейти до змісту

Продам SanDisk microSDXC UHS-I 128 gb


NeoN

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...

Здається, щось зависока ціна, для порівняння -

https://rozetka.com.ua/ua/memory-cards/c80044/sort=cheap;21695=20612/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Quiet сказано:

тести швидкості можете зробити?

Розпакованих,  нажаль,  в мене немає,  заявленим швидкостям виробника не довіряєте ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.08.2019 в 10:10, NeoN сказал:

Розпакованих,  нажаль,  в мене немає,  заявленим швидкостям виробника не довіряєте ? 

 

Сумніви у мене виникають стосовно автентичності товару. Остерігаюсь, що це може бути підробка з не відповідними характеристиками. При купівлі і перевірці на місці, якщо товар не відповідає заявленим характеристикам манібек присутній?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.08.2019 at 17:21, Quiet сказано:

 

Сумніви у мене виникають стосовно автентичності товару. Остерігаюсь, що це може бути підробка з не відповідними характеристиками. При купівлі і перевірці на місці, якщо товар не відповідає заявленим характеристикам манібек присутній?

Якщо на місці разом перевіримо і вас не влаштує швидкість чи будуть якісь сумніви, що не оригінал і тд,   скажете і звісно,  гроші залишаться з вами :) тел в пп відправлю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, NeoN сказано:

Якщо на місці разом перевіримо і вас не влаштує швидкість чи будуть якісь сумніви, що не оригінал і тд,   скажете і звісно,  гроші залишаться з вами :) тел в пп відправлю. 

 Цікаво, гарантія є і від кого, на який термін? Як самі думаєте, за ціну що просите, нову з гарантією вільно у продажі. Які у вас аргументи, що ваша флешка найкраща? Колись мав справу, що з рук купив великий об'єм, так лише місяць пропрацювала і гаплик, не визначається на жодному пристрої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.08.2019 at 08:30, bormotuha сказано:

 Цікаво, гарантія є і від кого, на який термін? Як самі думаєте, за ціну що просите, нову з гарантією вільно у продажі. Які у вас аргументи, що ваша флешка найкраща? Колись мав справу, що з рук купив великий об'єм, так лише місяць пропрацювала і гаплик, не визначається на жодному пристрої.

Я і не кажу, що вона найкраща,  вона саме SanDisk microSDXC UHS-I 128 gb,  рівно така сама, як продають в іншому місці аналогічну модель.  Глянув на розетці,  ціна зараз 630 грн+ доставка,  все дешевшає з часом, що зробиш.  Добре,  ціна 500 грн,  вас влаштує?  А на рахунок гарантії,  сандиск дає світову гарантію,  звісно- мінус втрата часу і надсилання, але це працює,  в неті багато прикладів.   Якщо буде бажання, то лиш сандиск, як виробник, сам обмінює по світовій гарантії,на скільки мені відомо. В мене особисто, слава богу,  таких випадків не було. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...