Перейти до змісту

Поїздка в Краків


Amor

Рекомендовані повідомлення

Планую поїздку в Краків. Перше і саме головне питання, через який пропускний пункт краще їхати? Як я бачу підходить аж 5 штук:

-Устилуг — Зосін

-Угринів — Долгобичов

-Рава-Руська — Хребенне

-Грушів — Будомеж

-Краковець — Корчова

 

Також буду вдячний за поради куди варто заїхати :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року їздили в Катовіце (через Краків), то теж стояв перед вибором. Вибрав Устилуг, але трохи пошкодував, тому що після Устилуга, трохи блукав на польскій стороні (і через ліси їхав, і навіть по гравію трохи, навігатор повів по короткій дорозі), поки дістався автобаму (Е40) в районі міста Ряшів. Це той автобам, який йде від Львова, через Краковець. Поспішали трохи в аеропорт, тому нервував я. Іншим разом, я би поїхав через Краковець. 

А якщо не поспішати, то можна по маршруту: Устилуг - Замосць (шикарний зоопарк можна відвідати) - Люблін (аквапарк) - Радом - Кельце - Краків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кілометрів 30 вниз від Кракова є:

- Парк розваг і атракціонів Energylandia;

- Парк динозаврів, які рухаються Dinozatorland;

- Парк мініатюр Inwałd Park.

Про кожне місце можна почитати в інтернеті. Розташовані недалеко одне від одного.

 

В самому ж Кракові - місць туристичних вистачає, можна в неті почитати. Все залежить від компанії та чи їдуть діти.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Юріч сказал:

Вибрав Устилуг, але трохи пошкодував, тому що після Устилуга, трохи блукав на польскій стороні

 

Тільки повернувся з поїздки в Варшаву, також їхав через Устилуг. Реально вражений, проходження кордону зайняло 2 години, працівники приємні :) Назад їхав через Замосць то дорога супер, бо туди мене теж вело лісом, а там взагалі немає дороги

 

 

 

А хто був в соляних печерах? Від кого чую що варто їхати, а від кого що це просто трата часу і грошей. На вибір є дві печери Бохнія (50зл) і Величка (100зл). Щось я вагаюсь чи варто їх відвідувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 На травневі їздили в Краків через Краківець. До кордону дорога гарна, а на польській стороні взагалі чудова. Доїхали дуже швидко. Немає сенсу їхати іншими пунктами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Amor сказал:

...А хто був в соляних печерах? Від кого чую що варто їхати, а від кого що це просто трата часу і грошей. На вибір є дві печери Бохнія (50зл) і Величка (100зл). Щось я вагаюсь чи варто їх відвідувати

Я :)

В Величці ціна залежить від того на якій мові екскурсія (проводяться в визначені години) . Я перший раз була під землею, мені цікаво було.  А теоретично все ж можна про Величку і почитати в інтернеті: і легенди і історію і навіть на фотках побачити. ТО там на екскурсії розказують все те ж саме, тільки фізично ти ще відчуваєш ту атмосферу. Так от хто не любить слухати всякі легенди, то їм і не цікаво (не скрізь дають заходити). Але я чула що є ще й індивідуальні екскурсіЇ (це там де надягнуть на тебе повне спорядження шахтаря і дадуть ще й інструментом помахати). 

І то не печери, то шахти)

 

Якщо їхати через Краківець, то там до самого Кракова хороша широка дорога (типу автобан), тому дуже швидко можна доїхати. Бо як їхати тими іншими дорогами, то там же село на селі і по 50 км... Тому все залежить скільки у Вас на це все є часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, arrival22 сказал:

 На травневі їздили в Краків через Краківець. До кордону дорога гарна, а на польській стороні взагалі чудова. Доїхали дуже швидко. Немає сенсу їхати іншими пунктами.

 

А як на рахунок перезмінки? Планував виїзд десь в 3 ранку, поки доїду до Краківця + черга і напевне попаду на перезмінку, а це +1-2години. За скільки часу ви пройшли кордон?

 

5 часов назад, natalka) сказал:

Якщо їхати через Краківець, то там до самого Кракова хороша широка дорога (типу автобан), тому дуже швидко можна доїхати. Бо як їхати тими іншими дорогами, то там же село на селі і по 50 км... Тому все залежить скільки у Вас на це все є часу.

 

Найбільше часу втрачається якраз таки на кордоні, а після Жешува починається той самий автобан :)

От ми якраз з тих людей яким не цікаво слухати. Найгірша згадка про минулі подорожі, це відвідування печери з гідом. Настільки нудно, що просто жах. Краще б самому походити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Amor сказано:

 

А як на рахунок перезмінки? Планував виїзд десь в 3 ранку, поки доїду до Краківця + черга і напевне попаду на перезмінку, а це +1-2години. За скільки часу ви пройшли кордон?

Я в середині травня їздив через Краківець, пожалів 100 раз що поїхав тудой, приїхав на кордон десь біля 01:00 виїхав десь 7:30. З нашої сторони взагалі жопа, ніхто не знає по якій полосі їхать, лізуть без черги рагулі на бусах, а українські прикордонники їх ще вперед пропускають, мені махають мені мол стой, це з врахуванням вони вклинюються з правої сторони в мій ряд бо в них забор спереду. Ну да в мене ж номера не ВС а АС, то я подожду. Про контрабандістів на мотиках з калясками вообще мовчу, об"їзджають всіх збоку стають першими і їм пох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Amor сказано:

 

А як на рахунок перезмінки? Планував виїзд десь в 3 ранку, поки доїду до Краківця + черга і напевне попаду на перезмінку, а це +1-2години. За скільки часу ви пройшли кордон?

 

 

Найбільше часу втрачається якраз таки на кордоні, а після Жешува починається той самий автобан :)

От ми якраз з тих людей яким не цікаво слухати. Найгірша згадка про минулі подорожі, це відвідування печери з гідом. Настільки нудно, що просто жах. Краще б самому походити

 Перезмінка здається о 9 ранку. Це був 2-й день паски, тому на кордоні машин майже не було. На 2 митниці з перезмінкою і д'юті-фрі півтори години витратили. Як в будні дні не знаю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, halmer сказал:

З нашої сторони взагалі жопа, ніхто не знає по якій полосі їхать, лізуть без черги рагулі на бусах, а українські прикордонники їх ще вперед пропускають, мені махають мені мол стой, це з врахуванням вони вклинюються з правої сторони в мій ряд бо в них забор спереду.

 

Прочитав ваш опис, таке відчуття що описуєте Ягодин. Там точно така ж сама ситуація))

 

@arrival22 Я так розумію тут не вгадаєш, все залежить від того як пощастить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Amor сказано:

Прочитав ваш опис, таке відчуття що описуєте Ягодин. Там точно така ж сама ситуація))

На Ягодині теж бувають нюанси, але на таке ні разу не натикався. Я б напевно їхав через Рава-Руську, але там до автобама кущами їхати прийдеться.

Якшо шо, на Краківці нічна перезмінка десь в районі 00:00 - 01:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, halmer сказал:

На Ягодині теж бувають нюанси, але на таке ні разу не натикався. Я б напевно їхав через Рава-Руську, але там до автобама кущами їхати прийдеться.

Якшо шо, на Краківці нічна перезмінка десь в районі 00:00 - 01:00.

 

Планую виїзд біля 3, то навігатор каже що я на Краківці буду десь в 6. Думаю що попаду на ранкову перезмінку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Amor сказано:

 

Планую виїзд біля 3, то навігатор каже що я на Краківці буду десь в 6. Думаю що попаду на ранкову перезмінку

По результатам поїздки відпишетесь, може то просто я такий нєудачнік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.06.2019 в 17:17, Amor сказал:

Тільки повернувся з поїздки в Варшаву, також їхав через Устилуг.

То й їдьте собі через Устилуг.

Це проходження кордону абсолютно не можливо спрогнозувати: то комп'ютери не працюють, то польська сторона виконала "ліміт", то українці вийо..., то зміна не та що  треба вийшла і всі контрабандисти рванули на сусідній пункт пропуску і т.д.

Те що Ви не давно швидко проходили абсолютно не є гарантом того що цей раз буде таке саме проходження кордону. Найменші черги здається з суботи на неділю )

Перед виїздом гляньте тут http://kordon.sfs.gov.ua/uk/home/countries/pl/o

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.06.2019 в 07:49, Amor сказал:

...Найбільше часу втрачається якраз таки на кордоні, 

не завжди... А Ви ПДР в Польщі не дотримуєтесь?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, natalka) сказал:

Те що Ви не давно швидко проходили абсолютно не є гарантом того що цей раз буде таке саме проходження кордону. Найменші черги здається з суботи на неділю )

 

Тут я якраз таки боюсь попасти на перезмінки. Бо це автоматом додає годину о стояння в черзі

Буду їхати туди через Устилуг, а назад через Краківець. Якщо мене ніхто на інше не підіб'є :D

 

6 часов назад, natalka) сказал:

не завжди... А Ви ПДР в Польщі не дотримуєтесь?

 

Добримуюсь, але одного разу я стояв на Ягодині 8 годин, вийшло по часу довже ніж зайняла вся дорога. Не подобається мені оці проходження кордонів. Постійно треба слідкувати щоб ніхто не вліз не зрозуміло куди їхати і що робити. Краще проїхати додатково 100 км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так як і планував, туди їхали через Устилуг а от повертались вже через Краківець. Минулого разу через кордон проїхали десь за 2 години, цього разу всі 5. А от коли повертались через Краківець то було все дуже швидко. Проїхали менше ніж за 2 години, хоча машин було багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...