Перейти до змісту

Діти та догляд за ними.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Ми боролись з копм'ютерними іграми і мультиками доти, поки в нас вдома не з'явився пісочний годинник. Пісок у ньому висипається за пів години - оце в нас норма гри. При чому він сам його перевертає і слідкує за часом. Бували і казуси. Малий ставив біля себе годинника і, коли я виходила з кімнати, він його клав. Пісок так не сипався і час довго не закінчувався. А з мультиками в нас так: один мультик в день. Ми так домовились і робимо так, хоча бувають і винятки: прийшли гості, малий захворів чи щось таке, тоді можна збільшити час. Якщо часу ми даємо менше, як пів години, то ставимо будильник в телефоні - задзвенів - треба виключати. А ще колись він заробляв собі час для гри на приставці. Скільки сторінок в книжці прочитав - стільки годинників (пісочних) може гратись. Два було вкрай рідко, бо в його віці читати текст сторінками ще важко.

А взагалі діти більше прислухаються до того, що каже хтось чужий. В нас лікар сказала, що щось не можна - то все. А лікар каже - довго біля телевізора сидіти не можна. От так ми і боремось. :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сон:на животі дитина може спати,коли навчиться без проблем перевертатись,інакше є небезпека задушення.

Ще один мінус,коли дитина з народження спить на животі-вона потім не може нормально гуляти в калясці(було таке в моїх знайомих).

Ми от тільки на животі й спимо, нам вже майже 4 місяці, тільки як почав перевертатись, десь два тижні тому, от і почав спати то на боці, то на спині.

А з чого, перепрошую така закономірність (коли дитина з народження спить на животі-вона потім не може нормально гуляти в калясці), бо ми й не їздимо практично в колясці :). хіба коли приспати на руках,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Сон:на животі дитина може спати,коли навчиться без проблем перевертатись,інакше є небезпека задушення.

Ще один мінус,коли дитина з народження спить на животі-вона потім не може нормально гуляти в калясці(було таке в моїх знайомих).

Ми от тільки на животі й спимо, нам вже майже 4 місяці, тільки як почав перевертатись, десь два тижні тому, от і почав спати то на боці, то на спині.

А з чого, перепрошую така закономірність (коли дитина з народження спить на животі-вона потім не може нормально гуляти в калясці), бо ми й не їздимо практично в колясці :huh:. хіба коли приспати на руках,

скільки людей стільки думок.

що б не писали чи казали - ми на своїх дітях експериментуємо і будемо експериментувати. що до одягу, щодо харчування, зайнять і т.д. алергію може викликати все що завгодно. мій малий і після грудного вигодовування і після пралильного харчування як мого так і його прикормки, мав алергії на все включаючи рис, гречку. а на клубніку не мав! а на горшок мав! плюс вологі серветки, крохмалені простині і т.д. на 6му році життя позбувся всіх алергій, але тільки на території цивілізованих країн - де він їсть все що хоче (крім солодких вод -чіпсів і подібного барахла!). на Україні він не їсть навіть печива Марія, не кажучи про вафлі Артек ( в 5 років від них - в такій голубій упаковці з пташкою - був приступ ларингіта.)

так що пробуйте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки на території цивілізованих країн - де він їсть все що хоче (крім солодких вод -чіпсів і подібного барахла!). на Україні він не їсть навіть печива Марія,

балуваний :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше алергіями страждають ті діти, які ростуть в стерильних умовах. (Науковий факт + перевірений досвідом). Це стосується і їжі.

В мого середнього сина алергія на шоколад. Але для того, щоб вона проявилась потрібно його згамати чимало. А одну або дві цукерки в день я йому позволяю.

Діти страждають більше не від продуктів, а від приправ і спецій, які туди пхають. З віком більшість алергічних проявів минає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрила для себе новий спосіб приготування сиру для дітей та і дорослих теж. Побачила у сюжеті "Знак якості" де тестували дитячі сирки (майже у всіх були кишкові палички), а сир дуже важливий продукт у дитячому раціоні.

Так от, спосіб дуже простий. Треба заморозити у морозильній камері кефір, потім розрізати пакет, чи птастикову пляшку (перший значно легше) і просто дати йому розтанути в ситечку, чи у марлі.

Якість сиру просто фантастична, він як вершкова масса, однорідний, легкий і смачний.

Всім рекомендую :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сирок для малої готувала ще й таким значно простішим і швидшим способом. Кип'ятила молоко та видавлювала в нього цедру з лимона ( молоко ніби збігається) , а тоді відкидаю на марлю чи друшлаг. Сир готовий . Швидко і смачно :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:jeer:

Я сирок для малої готувала ще й таким значно простішим і швидшим способом. Кип'ятила молоко та видавлювала в нього цедру з лимона ( молоко ніби збігається) , а тоді відкидаю на марлю чи друшлаг. Сир готовий . Швидко і смачно :(

а молоко має бути гарячим чи має охолонути? скільки лимона тре на літр молока? молоко має бути домашнім чи й магазинне згодиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а молоко має бути гарячим чи має охолонути? скільки лимона тре на літр молока? молоко має бути домашнім чи й магазинне згодиться?

В гаряче молоко . На літр треба сік десь з одного лимона ( я робила "на око"). Молоко краще, звичайно, домашнє, тоді сир буде жирнішим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти страждають більше не від продуктів, а від приправ і спецій, які туди пхають. З віком більшість алергічних проявів минає.

Стосовно приправ і спецій не згоден.Діти страждають(втім,як і дорослі) від харчових додатків та замінників,технологічних порушень,а в Україні від неякісних продуктів,які мінімально вписуються в ТУ(технічні умови),ГОСТівських продуктів я давно вже не бачив.

А от спеціями і приправами можна навіть лікувати(якщо з розумом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а молоко має бути гарячим чи має охолонути? скільки лимона тре на літр молока? молоко має бути домашнім чи й магазинне згодиться?

молоко має бути в процесі закипання,але вважаю,що легше видавити сік з лимоні,ніж цедру.Сік потрібен на перший раз,а далі можна вливати сироватку,від якої молоко також згортається.Соку потрібно небагато,десь пів лимону на літр цілком достатньо.Молоко тільки домашнє.Магазинне взагалі не раджу давати дітям.Заводи виробляють молочних продуктів значно більше,ніж видоюють з усіх корів в Україні.Висновок-хтось десь хімічить.Хімічать в основному на дитячих глазурованих сирках,власне молоці пастеризованому,сметані та йогуртах,плавлених сирках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Щодо сну. то моя малявочка спить на спинці, на ортопедичному матрцику і без подушки, під головою пеленка (взагалі дітям до 2 років не рекомендують подушки). Замість простирадла, крижма - як застелили, справді спокійніша стала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...