Перейти до змісту

Дозвіл на травматичну зброю


WebTraveller

Рекомендовані повідомлення

Незнаю в який розділ написати, напевно сюди.

Як отримати дозвіл на травматичну зброю?

Хочеться мати щось в будинку для самозахисту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мисливська рушниця я думаю має не менш вражаючу дію)) А то й більшу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки її достанеш, поки розвернешся з нею. Трохи це не то для самозахисту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, WebTraveller сказано:

Поки її достанеш, поки розвернешся з нею. Трохи це не то для самозахисту

?? А ти без дверей живеш? Чи з травматом спати збираєшся? Тим більше, що травмат, як засіб самозахисту будинку звучить навіть смішно..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Якщо обидві обєднаються, то фіг допоможе. Хіба для застрелитись і то разу з третього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Nokian сказано:

Травмат в будинку підходить для самозахисту  хіба від жінки, чи тещі.

тоді однозначно потрібен травмат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, S30 сказано:

Угу. Якщо обидві обєднаються, то фіг допоможе. Хіба для застрелитись і то разу з третього.

якщо у вузькому коридорі відстрілюватись то захиститись цілком реально 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

якщо у вузькому коридорі відстрілюватись то захиститись цілком реально

:blink:

А, ну то перед покупкою мастєрок тобі в руки.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, fedot сказал:

?? А ти без дверей живеш? Чи з травматом спати збираєшся? Тим більше, що травмат, як засіб самозахисту будинку звучить навіть смішно..

 

А шо, АК зразу брати шоб смішно не було?

А в хату можуть залізти і вночі поки спиш. Зараз часто грабують навіть коли хтось є вдома. Знаю реальні випадки.

А коли вони в хаті, то рушницею хіба як дубінкою можна помахати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна валити на ураження в себе вдома грабіжників?Чи в нашій країні ще треба довести , що вони залізли до тебе з метою вчинення злочину,а не  просто поговорити?І чи в них має бути  обов'язково теж рушниця в руках)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо залізуть, не встигнеш ні травмата, ні рушницю дістати. Знайомий з Львова займається валютою, поставив собі відеонагляд в будинку, сигналізацію і безпровідну вуличну сирену. От сирена його і врятувала. Залізли в хату вночі, сигналізація не спрацювала чи відключили, хз. З пульта включив сирену, що на пару  кілометрів чути, втікли, нічого не вкрали. Моделі не пам"ятаю, вроді "Аякс".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Травмат в нашій державі тобі майже не світить :). Тому або займайся мисливською зброєю, або переїджай в Техас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, fedot сказано:

?? А ти без дверей живеш? Чи з травматом спати збираєшся? Тим більше, що травмат, як засіб самозахисту будинку звучить навіть смішно..

 

Для чого тоді травмат і чому він не дозволений для простих смертних? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Травматична зброя дозволена окремим громадянам: сбу, прокуратура, журналістам, суддям ітд. судячи з того що ти пишеш - до цих категорій ти нажаль не  належиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

А шо, АК зразу брати шоб смішно не було?

Однозначно.

1 година тому, WebTraveller сказано:

А в хату можуть залізти і вночі поки спиш. Зараз часто грабують навіть коли хтось є вдома. Знаю реальні випадки.

Сигналізація, грати на вікнах, правильні двері та замки - запаряться лізти. А поки й залізуть вже й танк прогріти можна.

1 година тому, WebTraveller сказано:

А коли вони в хаті, то рушницею хіба як дубінкою можна помахати

Значно краще, аніж травматом пукати. Удар по ногах стволом мисливської рушниці чи по ребрах прикладом значно перевищить по ефективності легальний набій з травмату. Ну і з точки зору відповідальності перед законом полегшує наслідки.

Ще раз повторю свою особисту думку: травматична зброя не підходить для захисту помешкання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S не зовсім погоджуюсь. Дістати з сейфу і зарадити - досить швидка процедура, багато що тут від самого сейфу залежить - про це наперед думати треба.

А на рахунок травмат чи вогнестріл...Останній в нас взагалі заборонений - відповідно строк надовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб ефективно застосувати ЛЮБУ зброю - потрібно монотонно, до нестями тренуватись. Дістати, перезарядити, вистрілити - і так 100500 раз. Тоді буде толк з тої зброї. а так то все бла- бла- бла..На форумі є представники самооборони - я думаю вони тобі скажуть після якого часу в них з їх травматами вони почали на "ТИ " спілкуватись. Для таких тренуваь - потрібно нормальні ТИРИ, інструктори ітд ітп. Цього в нас вдосталь нема. Свого чвсу мина полюванні для експеременту спроектували РАПТОВИЙ напад підраненого дикого кабана - результат 1-0 в пользу кабана :). То забув курки звести, то осічка, то від несподіванки незнаєш що робити - і це при тому що ти знав що іде ксперемнт .......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, prg сказано:

Для того щоб ефективно застосувати ЛЮБУ зброю - потрібно монотонно, до нестями тренуватись. Дістати, перезарядити, вистрілити - і так 100500 раз. Тоді буде толк з тої зброї. а так то все бла- бла- бла..На форумі є представники самооборони - я думаю вони тобі скажуть після якого часу в них з їх травматами вони почали на "ТИ " спілкуватись. Для таких тренуваь - потрібно нормальні ТИРИ, інструктори ітд ітп. Цього в нас вдосталь нема. Свого чвсу мина полюванні для експеременту спроектували РАПТОВИЙ напад підраненого дикого кабана - результат 1-0 в пользу кабана :). То забув курки звести, то осічка, то від несподіванки незнаєш що робити - і це при тому що ти знав що іде ксперемнт .......

А як вмовили кабана зіграти в експерименті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Alex S сказал:

Звук та полумя від пострілу повинно зробити свою справу.Моя думка.

Це може зробити і стартовий пістолет, наприклад, копія Беретти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Alex S сказано:

Дозволом на останній

останній малося на увазі "вогнестріл". Бойова короткоствольна зброя заборонена в Україні (окрім нагородної і силовиків). За травмат і "рішал" - я в курсі. А от дозвіл на "кастрований" нарізний робиться і простіше і дешевше, аніж ти пишеш. І, чесно кажучи, обкакатися можна лише від звуку пересмикування затвору на такому, як ти виражаєшся, "кастраті".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То всьо трохи смішно звучить. Хочете - запрошу сюда спеца з тих всіх питань - він же Лєкс.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...