Перейти до змісту

Renault Grand Scenic 3 2009- 1,5 чи 1,9


arimantaras

Рекомендовані повідомлення

Хочу собі Renault Grand Scenic 3 після 2009- , який двигун краще брати з дизельних 1,5 чи 1,9, чув 1,5 не дуже вдалі вроді, що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого це 1,5 не дуже вдалі?:)
Навіть дуже вдалі:0040: (маю особисто вже 3тю машину рено з 1,5)
Але, 1,9 значно шустріше/надійніше однозначно. В нас на фірмі Сценік з 1,9, то норм "бриє" машинка.
Просто, тут питання в розмитненні, чи тут купувати вже на номерах. Але, я б однозначно брав би з 1,9вже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починати потрібно з бюджету  і потреб. Тобто, на який час потрібне авто і який буде пробіг за той час. Звідти і поллються поради)

В мене замовляють більше з 1.5 двигуном, але є люди, що лише 1.9 хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Davids сказано:

Починати потрібно з бюджету  і потреб. Тобто, на який час потрібне авто і який буде пробіг за той час. Звідти і поллються поради)

В мене замовляють більше з 1.5 двигуном, але є люди, що лише 1.9 хочуть.

Бо в розмитненні дешевше 1,5. Як я і писав:)
Витрата пального там на літру може й більше буде, але, 1,9 то вже хоч трошки запас є, як для Сценіка. Він же ш більший/важчий за Мегана..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, arimantaras сказано:

Хочу собі Renault Grand Scenic 3 після 2009- , який двигун краще брати з дизельних 1,5 чи 1,9, чув 1,5 не дуже вдалі вроді, що порадите?

1,6 дизель, їх на трафіки теж ставлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі шо не по темі. Але виникло одне банальне питаннячко до людей які експлуатують автомобілі рено з 1,5 і 1,9 дизельними двигунами.

Скажіть будь-ласка який реальний (фактичний) розхід пального у даних двигунів на авто типу меган і сцинік? Місто, траса, 50/50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить вже купівля тут на номерах, хоч бачиш що купуєш, можна помацати і пощупати.Хоча може бути і пригон, все залежиться від стану і ціни відповідно, розглядва ще автомат,, але з 2,0 дизельним двигуном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Litovets сказал:

Сорі шо не по темі. Але виникло одне банальне питаннячко до людей які експлуатують автомобілі рено з 1,5 і 1,9 дизельними двигунами.

Скажіть будь-ласка який реальний (фактичний) розхід пального у даних двигунів на авто типу меган і сцинік? Місто, траса, 50/50.

 

Їздив на мегані 1.5dci, 110 коней, 6стиступка ручка. Режим їзди 70% місто/30% траса. Швидкісний режим від настрою і часу. Літо і зима дуже відрізнялася в мене на авто. Нижче дані за крайній рік володіння авто (7 квітня 2018 - 19 квітня 2019). На графіку видно різницю середньої витрати влітку і взимку. На іншому скріні - пробіг за рік, витрата пального за рік, витрати на пальне за рік, середня витрата пального на сотню за рік і так далі...

 

Screenshot_20190427-153307.thumb.png.94ad9d3053180adc1588b372347a0b99.pngScreenshot_2019-04-27-15-35-13.thumb.jpg.e97b28ba445c3074c186bf075a0c8de0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Litovets сказано:

Сорі шо не по темі. Але виникло одне банальне питаннячко до людей які експлуатують автомобілі рено з 1,5 і 1,9 дизельними двигунами.

Скажіть будь-ласка який реальний (фактичний) розхід пального у даних двигунів на авто типу меган і сцинік? Місто, траса, 50/50.

Megane 1.5dci 78kw стиль їзди спокійний.

В режимі 50/50 на роботу й з роботи щодня по 30км в день зимою розхід біля 7, влітку менше 6 не виходить.

На Закарпаття і назад біля 1000км, 4 дорослих 1 дитина, вантажу біля 50-70кг середній розхід 4,7л/100км :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо 1.5 дизель споживає в середньому (змішаному циклі) 5,5-6 л. на 100 км. то це впринципі не так і багато. 

То не набагато дорожче ніж на газу. От і думаю чи не занадто ризикую їздячи на авто з "бомбою" в багажнику:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки людей підірвалось на цій бомбі за осаній рік ? 0 ? 

Цікаво чому у Польщі на цій бомбі їздить 90 % бензинових авто? і ніхто не жаліється.

Цікаво чому серійно авто Шкода випускає свої моделі вже з заводу з бомбою? мабуть не знають інженери що у Луцьку є експерт по бомбах !!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитайте краще взаємодію газу пропан - бутану з повітрям а потім пишіть несінітниці про бомби!

Автору теми вибрали газ - вперед ,не слухайте не обгрунтованих  думок про бомби і про те як газ сушить двигун!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Litovets said:

Якщо 1.5 дизель споживає в середньому (змішаному циклі) 5,5-6 л. на 100 км. то це впринципі не так і багато. 

То не набагато дорожче ніж на газу. От і думаю чи не занадто ризикую їздячи на авто з "бомбою" в багажнику:D

краще взагалі не виїзджай на дорогу, там стільки авто з "бомбами" їздять... мало що станеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Marshall сказал:

краще взагалі не виїзджай на дорогу, там стільки авто з "бомбами" їздять... мало що станеться :)

Тю, я ж написав що зараз їзджу на бензиновому авто із встановленим ГБО тобіш на газу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Litovets сказал:

Тю, я ж написав що зараз їзджу на бензиновому авто із встановленим ГБО тобіш на газу.

 

Якщо надумаєш брати 1.5 дизель, НЕ бери К9К 636 зі старт/стопом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...