Перейти до змісту

Шукаємо консультанта аналітика 1С 8


Мойсеенко Оксана

Рекомендовані повідомлення

WOG вітає тебе, шановний кандидат!

 

Для знайомства, декілька слів про нас: WOG — це найбільша мережа автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Наша родина налічує вже понад 6 500 колег. Якщо ти зараз читаєш наше оголошення, то, певно, знаходишся в пошуках роботи, і ми можемо запропонувати вакансію Консультант — аналітик 1С

Для нашого майбутнього колеги, ми пропонуємо:

  • Конкурентну та стабільну оплату праці (в залежності від рівня кандидата);
  • Офіційне працевлаштування та соціальний пакет згідно КЗоТ;
  • Цікаву і динамічну роботу та завдання, що сприяють професійному розвитку;
  • Молодий і дружний колектив професіоналів;
  • Зручне місцерозташування офіса за адресо. Кременецька 38.

На цій посаді ти будеш відповідати за:

  • Співпрацю з розробниками, підтримку впровадження рішень;
  • Виявлення, аналіз та виправлення помилок системи;
  • Написання інструкцій, БП та оптимізацію роботи системи.

Ми хочемо, щоб наш майбутній колега мав:

  • Грунтовні знання бухгалтерського обліку і 1С 8, вітаються навички роботи з M.E.DOC;
  • Вільне володіння налаштуваннями звітів на основі системи компоновки даних (відбори, сортування, групування);
  • Бажано навички програмування в 1С: Підприємство 8, або будь-якою іншою мовою.

 

Якщо тебе зацікавила можливість стати частиною нашої великої та дружньої команди, і побудувати кар’еру разом, надсилай своє резюме [email protected], а ми будемо раді познайомитися з тобою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗП обговорюється з кандидатом під час телефенної співбесіди, оскільки в залежності від кваліфікації вона може бути різною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з радістю обговорю  з Вами рівень оплати  в телефоному режимі 067-826-96-71

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівень зарплати відповідає ринку. Ми озвучуємо її  після оцінки кваліфікації кандидата. Готова з Вами поспілкуватися в телефонному режимі і обговорити деталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Мойсеенко Оксана сказал:

Рівень зарплати відповідає ринку. Ми озвучуємо її  після оцінки кваліфікації кандидата. Готова з Вами поспілкуватися в телефонному режимі і обговорити деталі.

 

Ви типічний представник як зараз можна говорити ай-чарівців, які не цінують ні свій час ні чужий. А це прикро, і це характеризує компанію не з кращого боку. Тому що це не повага до кандидатів, це вам потрібен спеціаліст, а не ви йому. Тому ви маєте озвучити рівень заробітної плати, щоб людина яка думає змінити щось у своєму житті, подумала чи стоїть тратити на вас свій час. 

 

Це я вам кажу без образ. Наприклад я якщо бачу цінник зарплати меньше 30 тисяч гривень, я туди навіть телефонувати не буду, нехай навіть теоритично будуть готові мені платити більше, я не хочу витрачати свій та чужий час.

 

Ринкова зарплата 1Счика толкового стартує від 40 тисяч гривень, повірте мені я знаю ціни на таких спеціалістів. 

 

І ще, перед тим як подавати оголошення на сайтах читайте правила оформлення, тоді не виникне питань лишніх, та не буде вас дескредитувати. Ви ж шукаєте спеціаліста, який буде працювати за вашими правилами, а самі порушуєте чужі.

 

Правило подачі оголошення про роботу.

3) Описати, що може дати роботодавець.

- орієнтовна ЗП.

 

PS: я не програміст 1С. На континіумі отримують 1С спеціалісти з чуток максимум 20 тисяч грн. - може вже й підняли чуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО

топістартерша найнижчий щабель в ієрархії HR в організації - і пише те що її дозволили (або те що її переконали писати і вона в це щиро вірить)

 

коструктиву мине досягнемо, нажаль,

бо перед ми як випустити в люди їм гарно мізки промивають

 

може грохнути темку і рухатися далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

бо перед ми як випустити в люди їм гарно мізки промивають

Шо є то є. Спочатку дивувався як так. Потім перестав звертати увагу.:)

 

5 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

може грохнути темку і рухатися далі?

Здрава мисль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, MACCEN сказано:

Ринкова зарплата 1Счика толкового стартує від 40 тисяч гривень, повірте мені я знаю ціни на таких спеціалістів. 

 

ДОУ з тобою не згоден якось .....   (по Луцьку був тіки сеньйор) 

image.png.a273007a1b7f42f1fa17049cec618e25.pngimage.png.ce15e5935e3685ab07e67e9d345ab3d8.png

 

 

Щоб закрити  цю полеміку мова не про 1С Розробника чи 1С Програміста а про 1С Консультанта.

Тому це  ~10 +/-20%

Якщо Ви чудовий 1С Розробник чи Програміст  наберіть за названим номером і запропонуйте совї послуги :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 26.02.2019 at 14:34, LSD сказано:

Тому це  ~10 +/-20%

 

Тож все вказали, Ігоре! 

Раз вже пишу то завку залишити можна ще тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...