Перейти до змісту

Увага! Вкрадено спорядження у Хрінниках!


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

В суботу, 02.02.2019 р., під час нагородження переможців (-го відкритого Чемпіонату Волинської області з лову риби на мормишку з криги з лавки біля нашої машини було вкрадено зимовий рибальський ящик з УСІМ моїм спорядженням. Ящик вертикальний темно-зелений KONGER, всередині було "добра" на понад 6000 грн. На фото в 16:20 він ще є, в 16:29 після загального фото - його вже не було, прибігла якась пиз*ота з льоду, підрізала і побігла назад, поки групове фото робили. Спереду була наклейка BlackBaits, маленька наклейка Mikado (їх те падло, звичайно ж віддере), надпис білим KONGER. Зверху на покритті - невеликі сліди клею. На лямці - нестандартна м'яка штука така на плече від туристичної сумки, а не звичайна гумова. За будь-яку інформацію від рибалок, що їздять на Хрінники, про місцевого алкашика з "фільдіперсовим" ящиком - зарання вдячний (некисла "поляна" інформатору забезпечена). Не дамо підарасу бути непокараним! Особливо злий, бо вкрали ВСЕ для зими - лишився бур і пішня... Скільки ж, куррва, сміливості треба мати, щоб красти за спинами у натовпу немаленьких мужиків з металевими тяжкими предметами...

51547932_1189293077887586_48005927074686

51538309_1189293144554246_49789831647907

257328714_w640_h640_247280690_w640__0_03

Отут на лавці біля бусу він ще є - я був суддя і фотограф, якраз знімав нагородження...

51116955_1190094451140782_66082609353059

 

А після цього фото - вже немає...

51708259_1188795087937385_68184358857851

Варіант "свої" - ВИКЛЮЧЕНИЙ - в змаганнях приймали участь занадто поважні люди, крім того - ДРУЗІ, які в житті таким не займалися б... В їх компанії я дзеркалку за штуку євро можу покласти на стіл і піти до магазину, знаючи, що нічого не пропаде. Та й ВСІ зупинилися і перевірили машини, чи випадково не кинули в багажник - ми їхали останні - ми організатори.

Спер на 99% "меееесний" - поруч були ящики геть спортивні, косі такі і ІМЕННІ - їх не взяли - а цей можна ПРОДАТИ.

Відкрито кримінальне провадження Демидівською поліцією.

P.S. Дай Боже йому бути впійманим поліцією - в мене при його затриманні гуманізм буде відключений на всі 100%...

P.P.S. А так, бл*дь, день починався гарно....

51095766_1188552961294931_36504266606053

Перефразовуючи відому пісеньку:

Поховають злодія край дороги,

видно руки видно ноги, видно роги!

Поховають злодія, як собаку,

Видно руки, видно ноги, видно ВУХО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той мужик, на першому фото, справа, в чорній шапці, то хто ? На другому фото його вже нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Місцевий, як виявили, ще був, ящик в нього самокльоп.

зловили місцевого на крадіжці? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, case_l сказал:

зловили місцевого на крадіжці? 

НІ! Їх там декілька стояло, стояли все нагородження, просто дивилися, я знімав відео, напарник по команді - моїм фотиком фото. Але через "базу" час від часу тусувалися незрозумілі і деколи пристойно так підпивші тіпки...

Той, що на фото - 100% не міг, коли фоткалося загальне фото він на моїх очах пішов додому в сторону села - нагородження вже закінчилося.

Ми ту компанію питали, чи нічого не бачили - вони не бачили. Ящик то не та штука, яку можна сховати...

Злодюга 200% втекла назад на лід, скористалося воно тим, що ВСІ закривали мені огляд і стояли спиною, тихесенько спиздило, побігло, і заховало в комиш під берег, скорше за все... Ех, не подумали ми, тупо викликали копів і стояли курили, а треба було шукати.

Якби зловили - я б цього посту не писав би.

P.S. От після цього випадку я на 200% впевнений, що ВСІМ несудимим і не психам треба мати право на зброю, і дозволити законом при виявленні крадіжки стріляти на ураження - падло буде БОЯТИСЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, рибалкою зимовою я займатися не припиню, просто в наступний ящик буде вбудовано прихований GPS-трекер, і, куди їхати бити морду, буде відомо з точністю до плюс-мінус 10-15 метрів... Паяльника тримати в руках, на щастя вмію, "Дорогу знаю, секс - люблю"... Для платформи своєї дану приблуду уже замовив в інтернет-магазині. Ну його нах, краще витратити зайву штуку і мати спокій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моніторь олх, а якщо знаєш когось із місцевих, то хай подивляться барахолки в окрузі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голова ОТГ Боремельської в темі, пообіцяли перетелефонувати, як щось виявлять, та і слідчий, що приймав заяву, по моєму враженню, нормальний чувак - півтори години лазив зі мною по інету і складав опис вкраденого з цінами.

В мене вкрали не "якісь грьобані вудки" - вирвали з м'ясом частинку душі, і на гальмах я то не спущу тепер...

OLX моніторю, але навряд чи та скотиняка в інеті взагалі сидить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Saddy сказано:

моніторь олх, а якщо знаєш когось із місцевих, то хай подивляться барахолки в окрузі.

 

Не знаю як інші сайти,а олх мвс моніторить добре.даже якшо викінуть на продаж в інших областях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, там я був...

Саме страшне - що знаходяться такі відморожені, які крадуть з відстані 3 метри, і не червоніють...

Влітку під час змагань поплавкових, де я вже не суддя, а учасник, за спорядженням буду дивитися, як за дитиною. Не вистачало ще без штекера посеред змагань перед другим туром лишитися, чи без платформи. Якщо хтось думає, що я "чиновник з мегазарплатою" - розчарую, я просто сисадмін і нічого захмарного не маю, тим дорожче мені чесно роботою зароблене обладнання. Особливо образливо, що в ящику було пару речей, подарованих друзями на день народження, не дорогих, просто пам'ять. Та і збиралося те все "хазяйство" не один рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

P.S. От після цього випадку я на 200% впевнений, що ВСІМ несудимим і не психам треба мати право на зброю, і дозволити законом при виявленні крадіжки стріляти на ураження - падло буде БОЯТИСЯ.

такого ніде не дозволено, навіть там, де дозволено носити зброю, відповідно при наявності зброї, тебе б чекало лише дві речі : моральне задоволення (й то не факт) від того, що поквитався з ворюгою і років 10 тюрми. А якщо ще й виявится, що застрелив не ворюгу, а людині просто підкинули, то взагалі піпець.

Хоча твої емоції, в даній ситуації я розумію, й в схожій ситуації, скоріше за все, думав би так само

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

такого ніде не дозволено, навіть там, де дозволено носити зброю, відповідно при наявності зброї, тебе б чекало лише дві речі : моральне задоволення (й то не факт) від того, що поквитався з ворюгою і років 10 тюрми. А якщо ще й виявится, що застрелив не ворюгу, а людині просто підкинули, то взагалі піпець.

Хоча твої емоції, в даній ситуації я розумію, й в схожій ситуації, скоріше за все, думав би так само

Я маю на увазі спійманого на гарячому... Не обов'язково валити наглухо. Достатньо зарядити в нору і здати злодюгу з підпсованою шкурклою медикам (нуц, не звірі ж ми), і поліції. З відеофіксацією бажано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Я маю на увазі спійманого на гарячому... Не обов'язково валити наглухо. Достатньо зарядити в нору і здати злодюгу з підпсованою шкурклою медикам (нуц, не звірі ж ми), і поліції. З відеофіксацією бажано.

в ногу ? з пістолета ? в рухому мішень ? в стані афекту ? ну ну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, MANJAK11 сказал:

в ногу ? з пістолета ? в рухому мішень ? в стані афекту ? ну ну

Ну, не в стані афекту (афект тут - голосно сказано)... А в рухому мішень - можу, тир в допомогу... Як і не попаду - вкрадене викине і, по дорозі обсираючись, побіжить... В нерухому в мене результат 4-5 десяток з 5 пострілів з ПМ на 25 метрів, навскидку, без особливих вицілювань (а 10-ка то як 10 чи 25 копійок звичайно, як яка мішень) був ще рік тому. Зараз по тирах їхдити часу не маю і грошей шкода. Але навик не проп'єш... Мав би власний "короткоствол" - в межах розумного висаджував би якусь кількість набоїв раз в тиждень точно - люблю я це діло.

Результативність будь-якого спорту ДУЖЕ залежить від тренувань, але в випадку з пістолетом - можна пару років в руки не брати, і відстрілятися так, що присутні присвиснуть - то як велосипед, або вмієш їздити, або ні. Багато хто ще смикає різко гачок і здригається від голосного звуку пострілу (бачив одну знайому, яка від першого пострілу згубила пістоль на землю.навіть, і то от ніфіга не смішно було - заряджений був) - лікується, знову ж таки практикою і розумінням того, що ця штука таки не кусається (якщо правильно тримаєш).

З гвинтівкою, особливо з оптикою, все набагато складніше - там приціл молже бути налаштований під, наприклад, моє підсліпувате око, і ти з ним поцілиш в нікуди, як би не вмів користуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Ну, не в стані афекту (афект тут - голосно сказано)... А в рухому мішень - можу, тир в допомогу... Як і не попаду - вкрадене викине і, по дорозі обсираючись, побіжить... В нерухому в мене результат 4-5 десяток з 5 пострілів з ПМ на 25 метрів, навскидку, без особливих вицілювань (а 10-ка то як 10 чи 25 копійок звичайно, як яка мішень) був ще рік тому. Зараз по тирах їхдити часу не маю і грошей шкода. Але навик не проп'єш... Мав би власний "короткоствол" - в межах розумного висаджував би якусь кількість набоїв раз в тиждень точно - люблю я це діло.

ну якщо ти такий снайпер, то ізвіняюсь. Так стріляючих людей, тим більше з ПМ, вживу ще не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, MANJAK11 сказал:

ну якщо ти такий снайпер, то ізвіняюсь. Так стріляючих людей, тим більше з ПМ, вживу ще не бачив

Не снайпер, любитель постріляти по паперу, правда всю пневматику розпродав, і більше люблю ьтаки дірявити з вогнепального. І пістолет - то так, погратися, любдю "довгоствол" і на причтойну відстанб, але то дорого і не кругом є, так що є те, що є.

Стрільба з пістолета - одна з мамих легких взагаля, ну, то я про тир - сумістив мушку і цілик, і вперед, нічого не регулюється (не у всіх).

"Мрія ідійота", от подобається він мені, і все, при всіх мінусах... Притому хочу в максимально "спортивній" комплектації. Ехх, було б то можливо без того гемору, який є, я б і в IPSC подався... В геть ідеалі - ще мати пістоль пыд 22 калібр, чисто для паперу.

Vickers-Glock-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Alex S сказал:

Колись в мене так в Криму вставили гараж.Вкрали дуже багато цінних речей.Спалилися на прийомці металу, здавали нержавійку.Помогли знайти кнопці- товариші по мототемі, яка майже все життя в мене має місце.Два раніше судимі лигаря.Били іх ті самі автомотовєлофото  білим двужильним проводом складеним вдвоє.Були вже пресануті обидва, один сам зняв штанішки і став в позу бобра ,отримав 10 разів по дупі, другий сказав що по масті він дупу нікому ні при яких розкладах не покаже.Зняв тільки майку.Бля буду, бачив як шкіра злазить з спини ,отримав разів 20.Та в реаліі всі цінні речі типу електроінструменту ,радянських ЗІПів ,аеродромних металевих плит.... були вже давно ними процяті ,і взяти з них можна було тільки аналізи і ті погані.Запам яталася та жорстокість з якою мої знайомі гайси тих п яниць карали.Я знав, що вони не співають по святах в церковному хорі, і з дитинства почали грати в орлянку...Та щоб так шмагати побитих рахітів....Реально мені потім було іх жалко.Я іх пробачив сам собі, після побаченого.Сміт ,пробач тих у..обків, вони убогі.Воно краде собі на сотік ,в кращому випадку на пляшку.Вірогідність знахідки ,ти сам знаєш-низька.Так, монітор зараз олх, так оглянь хто з аборигенів на чому сидить на льодові...А взагалі підніми руку догори -опусти іі різко і скажи - тай ...й з ним!Будуть нові ще кращі снасті.

Дякую! Будуть! І взагалі я спортсмен-поплавочник, зима була для душі. Попереду сезон, купа змагань (а я - керівник напрямку "поплавок" ФРСВО), і, сподіваюся, золота медалька на домашніх хоча б змаганнях. А тих карма знайде і без мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

в ногу ? з пістолета ? в рухому мішень ? в стані афекту ? ну ну

Можна і попасти,я колись в крису метрів з 8 попав.Ну,біжала вона не на максимальній швидкості,але все таки...З довгоствольної зброї я не погано стріляю,а з пістолета посередньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, AgentSmith13 сказано:

любдю "довгоствол" і на причтойну відстанб, але то дорого і не кругом є,

А де є?Рожище був нормий тир і відстань,А зараз там стрьомно трохи,хіба компанією,що б хтось стояв за насипом з обох боків.А то на велосипеді може хтось враз вискочити .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ндаа. 10 років тому, як я ще на змаганнях тусив, скидали всі шмоткі, запасні спінігі і тд в кучу в полі і розбрідалися по руслу - ніколи нічого не пропадало. Один раз стадо корів топталося по речах, то я побачив і спінігом їх розганяв, як той тореодор))

А тут якийсь бєзстрашний уєбан похазяйнував)) Мої співчуття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас минулого року в Малеві якась зараза вкрала вагу... Кому вона треба була - хз...

Є така категорія злодюг, які беруть все, що погано лежить, просто тому, що МОЖУТЬ. Деякі з них потім в суді волосся на собі рвуть, коли за дурну пляшку коньяку, винесену з супермаркету в рукаві, суддя несподівано вкатує реальних пару років позбавлення волі... В моєму випадку ні про яку "мирову" мова йти не може і не буде - занадто смачно наср*но в душу (плюс, як держслужбовець, я хабарів брати не можу, а чисто теоретично, МОЖЕ "пробачив" би за суму ВІД 100000 грн.), в незалежності від пропонованої суми, а вартість вкраденого тягне на кримінал 100% (починається кримінал зз 192 грн., в мене - біля 7000). Тільки суд, офіційно, і до кінця - відшкодування матеріальної і моральної шкоди + добитися хай 1, хай 3 роки, але за гратами, а не умовних і не громадських робіт - ДУЖЕ хочеться, щоб подумав над скоєним.

Якщо злодій - не випадковий "Вася", якого по п'яні потягнуло на пригоди, а практикує не вперше - при обшуку можуть знайти не тільки моє майно, і, дай Боже, пару "нарізних" набоїв - точно присяде. А подібне там твориться постійно, і крадуть все - від коробочки з блешнями до човнів і моторів.

Чув розповідь, як ВУДКИ і рюкзаки з гумового човна виклали і лишили, а човен вкрали...

Колись, років так 10 тому, вдалося наздогнати і дати тягла стрючкам років по 15-16, які поцупили котушку спінінгову - просто лежала на лавці на рюкзаку, а я ловив за метрів 15 на спін з пірса. Спитав - чого краде - відповів, хитаючись, що на СІГАРЄТИ не має. Під оком - бланш, вибитий зуб, явно вже ламаний ніс, несе перегаром (і то явно не більше 15-16 років). Що з такого виростає  - здогадатися неважко. Як всім навколо пощастить - НЕ виростає, і таке трапляється... Логіка - щоб воно покурило, я маю ішачити, отримувати зарплату, а потім він поживе за чужий рахунок. А як розтовкли пику - само часто біжить заяву писати, бо його, нещасного, побили, і "панятія" забуває тут же - таке бачив особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В учасника мотиву не могло бути аж ніяк - з усіма знайомий особисто, я не брав участі, а судив, в мене взоні, та і взагалі під час даних змагань конфліктів не було... І хто мішг взати? ГЗаступник голови облради, чемпіон світу і власник магазину, президентт федерації риболовного спорту Рівненської області, власники фірм? Немає людям чим наші зайнятися... Ті "не наші", що є на фотках і на моєму відео на фейсбуку - теж, в момент загальної фотки вони вже йшли в сторону своє\ машини. 100% злодюга прискакала з льоду, і побігла з вкраденим назад на лід, скориставшись тим, що всі були зайняті фотканням.А так вчинити міг тільки місцевий, який добре знав шлях відходу... Там місце якраз таке, що вліво потрапляєш на турбазу і за лісопосадку, а справа - за високим обривом в село Набережне.

Не туди дивилися, не курити, нервуватися і чекати поліцію треба було, а компанією бігти на лід...

Нам ще пощастило - збоку машина була відкрита, могло вилитися в цікавіші збитки - об'єктиви, бури і т.д. В машигну ліхти, напевно, не наважилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В майбутній ящик 100% вкорячу непомітний GPS-трекер, хай і витрачу на то якусь лишню штуку, але отримаю хоча б шанс на повернення у випадку крадіжки... А сховати його можна і в ручку вудлища для балансирів - місця там якраз вистачить на один акумулятор типу банки від ноутбучної батареї і сам трекер. Ото буде злодію сюрпрайз...

Але то буде вже в наступному сезоні - зараз по перше не потягну, по друге на носі сезон літній...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що сука то сука, більш ніяк не назвеш. Повикручувати чмошніку рученята щоб знав що так не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...