Перейти до змісту

Підкажіть по модему ноутбука!


Рекомендовані повідомлення

Привіт! Користуюсь ноутбуком Terra Mobile 1509. На материнці присутній РСІ розєм під внутрішній модем,слот для сімкартки,антена. Сам модем відсутній. Прошу поради,який модем має бути для цього ноутбука,маю на увазі назву і модель, де чи в кого можна придбати.Обовязкова умова-робота в мережі водафон.Завчасно дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно треба зайти на сайт виробника і глянути що иам стояло, 

також можна глянути які є драйвера і від цього плясати, але є ймовірність що той модем може бути  вшитий в біос і якщо підкинуии нерідний то ноут скаже невідомий пристрій і нестартане, тому тут 50/50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Voronin10 сказано:

глянути які є драйвера і від цього плясати

ось це ключове!

Бо є в мене не такий старий вже ноут lenovo R500,  а вже навіть на тач драйверів немає під win 10 після якогось оновлення в 2017 році.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не простіше купити зовнішній модем і не паритись? підключити по юсб, або такий, який роздає по вайфай?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, MACCEN сказано:

не простіше купити зовнішній модем і не паритись? підключити по юсб, або такий, який роздає по вайфай?

 

 

wi-fi там нормально працює. там є ще один слот для модему під сім карту і слот під сімку збоку є і антена тіліпається но модем стирили....

я цей ноут свого часу до ума доводив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Voronin10 сказано:

wi-fi там нормально працює. там є ще один слот для модему під сім карту і слот під сімку збоку є і антена тіліпається но модем стирили....

не факт що стирили

просто цей ревіжин ноута не комплектувався модемом

і дешевше трошки  і вони бувають різних стандартів для різних країн

 

колись грався з одним ХП з предвстановленим - перепробував всі тодішні картки (ГСМ і СДМА) - ні одна не побачила мережу

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не видумуйте лишнього, це німецько-китайська подєлка, в інших країнах мав назву sager, eurocom, dns, xmg.

А апараті ТС є підготовка під модем, яка часто зустрічається в ААА вендорів, особливо серед бізнес-ноутів, ніхто нічого зазвичай не тирить :).

По хорошому має без проблем запрацювати будь-який типово-народний сабж типу Gobi2000, під 7ку драйвери полюбому є.

п.с. а чи є сенс вкладатись в жахливо тугий ноут на AMD C-50, не ліпше його замінити на щось більш шустріше + usb модем?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є впринципі можливість перевірити здатність ноута підтримувати внутрішній модем,не купуючи сам модем,наприклад в біосі в розділі РСІ чи ще якось? 

Р.С. Ноут сина-першокласника,пограти в енгрі бьордс чи поглянути мультик в неті вистачає. До інтернету підключається по вайфай,а внутрішній модем  для виїзду, щоб не тягати за собою лишні девайси типу юсбі модему. Але то все не критично,можна то можна,а ні то нічого страшного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі ще й "сім" картка треба буде в ноут

і платити за неї

 

не простіше з телефону інет по віфі розшарювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zevs_Isver сказано:

тобі ще й "сім" картка треба буде в ноут

і платити за неї

 

не простіше з телефону інет по віфі розшарювати?

там оптика збоку вісить, питання дозрівання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене і юсбі модем і сімкартка з нетом,та хотілось би всетаки щоб карточку вставив у ноут і не парися з модемами телефонами вайфаями... А оптика від вест нет в мене і так дорого а після 25% подорожчання і взагалі... Тож хай собі вісить,зажрались вони там всі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, wasistdas сказано:

Є в мене і юсбі модем і сімкартка з нетом,та хотілось би всетаки щоб карточку вставив у ноут і не парися з модемами телефонами вайфаями.

ну раз пішла така жара і відговорити ну зовсім ніяк то є о таке:

Ericsson DW5550

він повнорозмірний, не знаю чи тобі в ноут поміститься

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо він такий як 

MC5725 3G CDMA WWAN МОДЕМ MINIPCI EXPRESS  то поміститься.Я так розумію він буде працювати з водафон. Питання чи ноут побачить цей модем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, wasistdas сказано:

Якщо він такий як 

MC5725 3G CDMA WWAN МОДЕМ MINIPCI EXPRESS  то поміститься.Я так розумію він буде працювати з водафон. Питання чи ноут побачить цей модем.

по розміру такий самий, 

не факт що буде працювати з ватафоном треба пробувати

 

коли ти кажеш "питання чи ноут побачить" то маєш на увазі що в біосі може бути ВайтЛіст для використання окремих затверджених моделей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в мене на старому ноуті НР також 3Г модем, але простіше виявилось роздати інет з телефону ніж платити ще за одну сімку та гемороїтись з пошуком потрібного ПЗ якого, як виявилось не було сайті виробника тобто воно є але з він7 х64 працювати відмовлялось..... я так і не дізнався чи він залочений чи ні бо в інтернетах мою модель 3г модему всі продавали розлочену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zevs_Isver сказано:

по розміру такий самий, 

не факт що буде працювати з ватафоном треба пробувати

 

коли ти кажеш "питання чи ноут побачить" то маєш на увазі що в біосі може бути ВайтЛіст для використання окремих затверджених моделей?

Саме так! Я не спеціаліст,але в біосі там де розділ РСІ нічого окрім модуля вайфай я не побачив! Тож потрібно розібратись з тим білим листом,а тоді вже буде видно чи купувати модем чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, wasistdas сказано:

Саме так! Я не спеціаліст,але в біосі там де розділ РСІ нічого окрім модуля вайфай я не побачив!

мм,

якщо я вірно розумію про яке ти місце говориш то якщо в слоті нічого нема фізично то і біос нічого непокаже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовсім не пусто.Вткнув туди вище згаданий 5725 і ніякої реакції! В біосі нічого,в диспетчері пристроїв нічого,в прилади принтери нічого,не бачить навіть як неопізнаний пристрій! Тут або цей модем дохлий,або ноут не має можливості з ним працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...