Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Цікавить бувший у користуванні APC Back-UPS ES 700VA в нормальному робочому стані (без акума або ж з новим акумом LogicPower чи Luxeon).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, arrival22 сказал:

Маю APC Back-UPS ES 525VA. 

Мені дуже бажано мати не менше 7 розеток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Valentin_Ok сказано:

Мені дуже бажано мати не менше 7 розеток.

В названому тобою в режимі підтримки лише чотири, інші чотири вважай подовжувач. З таким самим успіхом купуєш просто підходящий по параметрах і нарощуєш розетки подовжувачами, що набагато зручніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, S30 сказал:

В названому тобою в режимі підтримки лише чотири, інші чотири вважай подовжувач. З таким самим успіхом купуєш просто підходящий по параметрах і нарощуєш розетки подовжувачами, що набагато зручніше.

Дякую. Я в курсі про ТТХ даного ББЖ. Мені потрібно 7 розеток без всяких подовжувачів, трійників, двійників і т.д. І більше 325-350 ватт в навантаженні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Valentin_Ok сказал:

 Я в курсі про ТТХ даного ББЖ. Мені потрібно 7 розеток без всяких подовжувачів, трійників, двійників і т.д. І більше 325-350 ватт в навантаженні. 

Для справкі єслі шо. В даному ББЖ тільки 4ри розетки можуть працювати від акумулятора. Інші 4ри мають тільки захист від перенапруги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Litovets сказано:

Інші 4ри мають тільки захист від перенапруги

Та і той умовний.

Я собі брав на пару розеток і до них подовжувачі. ББЖ собі в тихому зручному куточку, а подовжувачі де вже треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Litovets сказал:

Для справкі єслі шо. В даному ББЖ тільки 4ри розетки можуть працювати від акумулятора. Інші 4ри мають тільки захист від перенапруги.

Ще раз дякую. І ще раз повторюю -  я в курсі про ТТХ даного ББЖ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...