Перейти до змісту

чистка ноута( заміна термопасти)


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Зорієнтуйте,будь ласка, де в Луцьку і за які гроші можна замінити термопасту на ноуті,бо шось став грітись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить. + цікавить чи цю послугу надають при замовнику (що б двічі не їздити, і що б в ноуті не рилися)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертайтесь почищу і заміню термопасту 150 грн , якщо не треба клеїти корпус.  тел 099205 три одиниці нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.01.2019 at 17:42, Skorpio76 сказано:

і що б в ноуті не рилися

Ну так вийми хдд і спи спокійно. Щоб якісно все зробити потрібно від 30 до 60 хв. Траплялися екземпляри що і довше доводилось возитись. Ти весь час над "душею" плануєш стояти?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, S30 сказал:

Ну так вийми хдд і спи спокійно. Щоб якісно все зробити потрібно від 30 до 60 хв. Траплялися екземпляри що і довше доводилось возитись. Ти весь час над "душею" плануєш стояти?:)

Ну чому над душею... мона байки потравити які... чай попити ( печенькі беру на себе )) )
так спокійніше душі коли це перед тобою роблять ) і діло не в харді а вцілому мо який файний майстер вийняти шо захоче....

 

ну аякщо серйозно готовий переплатити але якби якісно і при мені... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно то майстрам які давно займаються ремонтами глибоко фіолетово ,що знаходиться на вічестері, це все рівно здивувати проктолога голою дупою.:D  А от коли хтось вісить над душою і допомагає це явно якісній роботі не сприяє. Скажімо так якщо я розберу зберу ноут за приблизно годину ,то займаючись сервіровкою стола під печиво і думаючи куди посадити клієнта я потрачу набагато більше часу. На рахунок вийняти це якийсь недолугий міф всі розповідають але я ще ні однієї живої людини не бачив щоб їй щось вийняли з ноута чи комп'ютера. Втратити репутацію можна миттєво разом з клієнтами ,тому цього ніхто не робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Poison сказано:

це все рівно здивувати проктолога голою дупою

там огляд в присутності клієнта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Pavelix сказано:

Ну чому над душею... мона байки потравити які... чай попити ( печенькі беру на себе )) )

Особисто я не люблю коли заглядають через плече, а особливо, коли відволікають від роботи байками.

І слідуючи твоїй логіці, чому я маю переживати, що поки я роблю ти за моєю спиною щось в карман покладеш?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, S30 сказал:

Особисто я не люблю коли заглядають через плече, а особливо, коли відволікають від роботи байками.

І слідуючи твоїй логіці, чому я маю переживати, що поки я роблю ти за моєю спиною щось в карман покладеш?:D

ужс як усі налетіли ))) ну ок ок поняв... чай і печиво погана ідея... хотів як краще сорі))) згідний просто мовчки посидіти поруч не заглядаючи під руку і тд і тп... 
 

20 часов назад, Poison сказал:

Якщо чесно то майстрам які давно займаються ремонтами глибоко фіолетово ,що знаходиться на вічестері, це все рівно здивувати проктолога голою дупою.:D  А от коли хтось вісить над душою і допомагає це явно якісній роботі не сприяє. Скажімо так якщо я розберу зберу ноут за приблизно годину ,то займаючись сервіровкою стола під печиво і думаючи куди посадити клієнта я потрачу набагато більше часу. На рахунок вийняти це якийсь недолугий міф всі розповідають але я ще ні однієї живої людини не бачив щоб їй щось вийняли з ноута чи комп'ютера. Втратити репутацію можна миттєво разом з клієнтами ,тому цього ніхто не робить.

на рах пропаж і тд, у друзів був досвід що по випадковості чи ні але після чистки почала оперативка глючити... хто зна) підмінити планку раз плюнути...  різні майстри є... кому репутація кому бабло тут і зараз... мав би перевіреного, до нього і ніс би)

 

а у мене особисто коли носив старий ноут третій раз.... то 2 рази майстри усі казали що не вистачало норм так болтиків і вони мені поставили своі ))) причому так казав другий майстер... а потім і третій після другого )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З болтиками дійсно біда іноді можна забути закрутити одного і приходиться розбирати ноутбук знову ,тому з часом вгадати важко .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...