Перейти до змісту

Порада щодо Wi-Fi на дві квартири


Рекомендовані повідомлення

здогадуюся що як і у мене... 3 рази робив то саме не працювало. на четвертий - запрацювало... хз чого перші рази не заводилось і хз чого потім завелось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zheny@ сказал:

А тепер розказуй ЩО саме ти робив і як. Бо інакше не цікаво. І де була помилка.

Допомогла фраза Ти береш інет в нього, тому його роутер і є шлюзом. Змінив свій пароль на його і все , остальне як по інструкції. І пароль щоб зайти в мою мережу залишився мій. Мій інтернет накрився в грозу (був уарнет, був у них з перших клієнтів, попрацював 9,5 років) Було 4Mbps, тепер 10-16 Mbps. Але мені і того хватало, навіть OLL TV. Але переглядати сторінки раніше було краще, навіть з працюючим торрентом. Тепер сторінки то літають, то довго відкриваються, то можуть не відкритись. Без торрента трохи краще. Телевізор теж працює, навіть камера біля воріт показує онлайн і в запису.

Виміри speedtest/net   ping/ скачати / загрузити, при різних ситуаціях з торрентом , з телевізором, в різний час і без них.....

3\16\24

4\10\27

21\12\15

14\9\18

2\16\29

Інтернет зараз дорогий, бо нема конкурента, але конкурент вже тягне оптику і ціни там на 35-45% нижчі.

To @Charlie в мене теж міст а не репітер. Зараз побачив, що IPTV HD завмирає. Через трохи підключусь до нормального інтернету, а цей буде запасний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в уарнет ще така фішка може бути, не знаю чи скрізь, що раз в день треба перезавантажувати роутер (сесію), бо там вмикається обмеження швидкості. зазвичай я перезавантажував ввечері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, charlie сказал:

в уарнет ще така фішка може бути, не знаю чи скрізь, що раз в день треба перезавантажувати роутер (сесію), бо там вмикається обмеження швидкості. зазвичай я перезавантажував ввечері

за 10 років може три рази перезавантажував після грози. Останній раз вже не допомогло. Тех підтримка сказала щось підгоріло, показує 10Mb, а мабуть має бути більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...