Перейти до змісту

Порада щодо Wi-Fi на дві квартири


Рекомендовані повідомлення

45 хвилин тому, deluxkangoo сказано:

все так і 2 рази

тоді не скупись.

Це порада.  Зроби правильно все1 раз  і забудь про проблеми.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

тоді не скупись.

Це порада.  Зроби правильно все1 раз  і забудь про проблеми.

 

там ще 1000 коментарів, можуть бути нюанси. а може провайдер записав мак адресу в перший роутер. (?) Тай цей варіант розглядаю як тимчасовий чи запасний. Тобто зліпити з того що є. Тай може щось таки упустив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, deluxkangoo сказано:

а може провайдер записав мак адресу в перший роутер. (?)

99% :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

99% :)

 

Що в цьому випадку можна зробити? чи можна добавити свою мак адресу? Там є такий пункт клонувати мак адресу, що це?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, AppMark сказал:

встановіть пару wifi repeater і не будете мати мороки, маю хороші з амазона по 200 грн

як він виглядає, які настройки ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

99% :)

 

Женя, не стібись

макадрес який чимось колише провайдера в першому роутері. всі інші маки - уже за роутером провайдеру до сраки

 

wds тплінковський якщо по грубому - то для першого роутера він виступає як клієнт, і створює іншу віфі мережу уже для своїх клієнтів

тобто по одному вайфаю ловить нет, і через інший вайфай - роздає

можливо граблі в ір? я точно не пам"ятаю, я таке колись робив.... але мені чомусь здається що підмережі першого роутера, і другого все-таки мають бути різні, бо тоді граблі маршрутизації будуть

уточню - в другому роутері не wan а lan мережі мають бути різні

бо в них по замовчуванню можуть однакові виявитись

Змінено користувачем vampirich
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vampirich сказал:

Женя, не стібись

макадрес який чимось колише провайдера в першому роутері. всі інші маки - уже за роутером провайдеру до сраки

 

wds тплінковський якщо по грубому - то для першого роутера він виступає як клієнт, і створює іншу віфі мережу уже для своїх клієнтів

тобто по одному вайфаю ловить нет, і через інший вайфай - роздає

можливо граблі в ір? я точно не пам"ятаю, я таке колись робив.... але мені чомусь здається що підмережі першого роутера, і другого все-таки мають бути різні, бо тоді граблі маршрутизації будуть

ідеї є чому нема інтернету? А точніше чому роутери не можуть з*єднатись, судячи по стану WDS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ж написав - можливо конфлікт ір

перший роутер роздає 192.168.0.*

другий підключаться 192.168.0.*

і теж роздає 192.168.0.*

а спробувати в другому роутері налаштувати лан щоб він там  роздавав скажімо 192.168.1.* і тоді спробувати підключитись по wds

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, vampirich сказано:

можливо граблі в ір? я точно не пам"ятаю, я таке колись робив.... але мені чомусь здається що підмережі першого роутера, і другого все-таки мають бути різні, бо тоді граблі маршрутизації будуть

Якщо він вміє в репітер, тоді це все набагато простіше робиться.  А так - це танці свистопляски з бубном.

Розумію чудово, що хочеться все зробити без додаткових затрат, своїми силами і щоб робило.

Але тоді це все більше нагадує анекдот про українця на кордоні: І пів відра гівна з'їв і 20$ заплатив.

 

14 хвилин тому, deluxkangoo сказано:

ідеї є чому нема інтернету? А точніше чому роутери не можуть з*єднатись, судячи по стану WDS.

А що з DHCP ?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Якщо він вміє в репітер, тоді це все набагато простіше робиться. 

він вміє в репітер, але свій, специфічний тплінковський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, vampirich сказал:

то ж написав - можливо конфлікт ір

перший роутер роздає 192.168.0.*

другий підключаться 192.168.0.*

і теж роздає 192.168.0.*

а спробувати в другому роутері налаштувати лан щоб він там  роздавав скажімо 192.168.1.* і тоді спробувати підключитись по wds

не знаю чи є така можливість, пошукаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Zheny@ сказал:

Якщо він вміє в репітер, тоді це все набагато простіше робиться.

 

А що з DHCP ?

 

 

Я так розумію, що є репітер, а є WDS. І мені здається що в 840 репітер, а в 841 WDS. думав вже поміняти місцями їх, правда 840 це не мій.

DHCP відключав і включав прописуючи ІР DNS s 192.168.0.1 і 192.168.0.2.   І альтернативний пробував. Не пробував тільки 8.8.8.8. не знаю що це таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, vampirich сказано:

він вміє в репітер, але свій, специфічний тплінковський

є моделі із правильним репітером.

 

ладно. колись я подібне робив.  Суть була якраз таки, щоб у них були однакові імена і паролі. Різні ІР.

На головному включений DHCP - на другому виключений.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, deluxkangoo сказано:

Я так розумію, що є репітер, а є WDS. І мені здається що в 840 репітер, а в 841 WDS. думав вже поміняти місцями їх, правда 840 це не мій.

DHCP відключав і включав прописуючи ІР DNS s 192.168.0.1 і 192.168.0.2.   І альтернативний пробував. Не пробував тільки 8.8.8.8. не знаю що це таке.

 

Дивися.

На роутері сусіда - нічого не чіпати він просто роздає Віфі.  Взнати його канал і виставити в себе такий самий.  Якщо в нього налаштований DHCP (то в тебе вимкнений). Його DHCP налаштувати в діапазоні від 192.168.0.20 до 192.168.0.100

його ір 192.168.0.1 твій ІР має бути 192.168.1.2 твій шлюз -це його ІР (192.168.0.1) . Ти береш інет в нього, тому його роутер і є шлюзом.

DNS - 192.168.0.1

dns2 - 8.8.8.8 - це гугловський ДНС, все норм.

 

Ну і далі по настройкам WDS.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер. Багато інфи, вечором буду пробувати.

його ір 192.168.0.1 твій ІР має бути 192.168.1.2  - тут нема помилки?  мій не 192.168.0.2  ? саме так тут

Його DHCP налаштувати в діапазоні від 192.168.0.20 до 192.168.0.100   - -  діапазон останні цифри трьохзначні, не пам*ятаю точно типу 192.168.0.100 до 192.168.0.199.. Точно треба щоб в нього від 20 до 100, а в мене від 100 до 199?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, deluxkangoo сказано:

Супер. Багато інфи, вечором буду пробувати.

його ір 192.168.0.1 твій ІР має бути 192.168.1.2  - тут нема помилки?  мій не 192.168.0.2  ? саме так тут

Його DHCP налаштувати в діапазоні від 192.168.0.20 до 192.168.0.100   - -  діапазон останні цифри трьохзначні, не пам*ятаю точно типу 192.168.0.100 до 192.168.0.199.. Точно треба щоб в нього від 20 до 100, а в мене від 100 до 199?

Да - паромахнувся. Твій має бути 0,2 все вірно

 

Діапазон не страшно чи від 20 до 100, чи від 100 до 200 - не суть

Головне, щоб Статичні Ір не пересікали діапазон DHCP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найшов тплінка 841 nd

Намагаюсь подружити по аналогічній схемі з мікротіком

Хрін :)

навіть ніде не можна зрозуміти чи підключився він до мікротіка чи ні. сканує, знаходить віфі. пропонує ввести пароль і ще деякі параметри і "сохраніть"

і ніде курва нема відомостей про статус підключення. чи підключився, чи не получилось....ковиряти далі ір і т д - який смисл якщо незрозуміло чи з"єднались вони...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з найдцятого разу запрацювало

1. змінив лан ір на таку, яку роздає головний роутер (головний роутер має внутрішню ір 192.168.2.1 - я поставив 192.168.2.7) перегрузився

2. через вдс знайшов мережу, прописав пароль. само запропонувало змінити канал, погодився

3. відключив дхцп, перегрузився

4... підключаєтсья до віфі 1 раз з трьох - і дуже довго отримує ір

5. пінг піднявся з 18 мс (мікротік) до 34 мс (тплінк в режимі вдс) а швидкість тплінк умудряється витягнути 5-6 мегабіт з 40ка, це при тому що роутери поряд

через кабель не получалось налаштувати. через віфі - настроїлось. хз чи совпадєніє

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Холєра ясна! 

Валяється під рукою Тплінк АДСЛ 151й.

Зараз я те ж саме спробую! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую. Все працює. Побачу як стабільно буде.

 

 

Змінено користувачем deluxkangoo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, deluxkangoo сказано:

Всім дякую. Все працює. Побачу як стабільно буде.

 

 

в мене старі Тенди працювали прекрасно, дві стіни, метрів 20 між роутерами, навіть більше менш працювало IPTV HD. Правда режим був міст, а не репітер. Тобто вона приймає інет від головного і потім роздає з влюченим власним DHCP.  Інша Тенда моста не мала , одна антена WI FI, то швидкість, пінг, все набагато гірше.

І як я зрозумів, головне сила сигналу між роутерами, а не макс швидкість, тому виставив найголовніше Channel Bandwidth 20mhz only. Канал 1, SID простий з 3 символів типу sss, пароль типу 14444444, шифруванн wpa psk, воно все інколи також грає роль

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, deluxkangoo сказано:

Всім дякую. Все працює. Побачу як стабільно буде.

 

 

А тепер розказуй ЩО саме ти робив і як. Бо інакше не цікаво. І де була помилка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...