Перейти до змісту

Продам iPhone 7 32GB Black (Unlocked)


6og9l-l

Рекомендовані повідомлення

Продам iPhone 7 на 32GB пам'яті у кольорі Matte Black. Модель А1660, працює з БУДЬ-ЯКИМИ SIM-картами.

 

Ціна 9900 грн.

Стан смартфону:
- корпус 9,5 з 10 - стерта фарба біля решітки основного мікрофона (не кирається в очі), все інше в ідеалі;
- скло екрану 10 з 10 - завжди використовувався із захисним склом;
- функціонал 10 з 10.

Оригінальний комплект:
- смартфон;
- зарядний блок (АМЕРИКАНСЬКА вилка);
- кабель для зарядки і синхронізації;
- коробка з документуми.

Розумний торг вітається. За будь-якими питаннями сміливо звертайтеся, усім охоче відповім =)

 

IMG_20181117_153116.thumb.jpg.6dfb64d8ddaad6552bf1051d5fc3b155.jpg IMG_20181117_153242.thumb.jpg.7580947ec65afcbd920a144efab3579c.jpg IMG_20181117_153448.thumb.jpg.f9e328dafe70ccac7b1f840488cf205c.jpg IMG_20181117_153520.thumb.jpg.5c0331cff39a3694c14d49a47f358f53.jpg IMG_20181117_153537.thumb.jpg.cab88172090351a3e7122357344a8489.jpg IMG_20181117_153622.thumb.jpg.c199f350a5ec36d85986696c6208477a.jpg IMG_20181117_153733.thumb.jpg.0f8c5e6084fd404138c1d2889c1b189d.jpg IMG_20181117_154037.thumb.jpg.b5a13926fcccae18b28cc8dc83f941c1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 4 тижня потому...
24 хвилин тому, Amor сказано:

Я вам скажу що їх і по 7000 неохоче купують

Дякую, буду мати на увазі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Amor сказал:

Я вам скажу що їх і по 7000 неохоче купують

І правильно. Що таке іпхоне 7 в 2019му році? 

У вересні минулого року вибирав собі смартфон в ціновому діапазоні вартості іпоне 7

І ще тоді вибір був зоблений не на користь іпхона оскільки в такому бюджеті повно значно кращих апаратів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Litovets сказано:

І правильно. Що таке іпхоне 7 в 2019му році? 

У вересні минулого року вибирав собі смартфон в ціновому діапазоні вартості іпоне 7

І ще тоді вибір був зоблений не на користь іпхона оскільки в такому бюджеті повно значно кращих апаратів. 

Я продаю айфон тим, хто шукає саме айфон, а не «більш раціональний вибір»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, 6og9l-l сказал:

Я продаю айфон тим, хто шукає саме айфон, а не «більш раціональний вибір»

Як класно, для продавців іпхонів, що у нас багато людей які мислять не раціонально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Litovets сказано:

Як класно, для продавців іпхонів, що у нас багато людей які мислять не раціонально.

Ви помиляєтеся, айфон - це найбільш раціональний вибір, оскільки з усіх смартфонів у них найбільший термін служби. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Litovets сказал:

І правильно. Що таке іпхоне 7 в 2019му році? 

У вересні минулого року вибирав собі смартфон в ціновому діапазоні вартості іпоне 7

І ще тоді вибір був зоблений не на користь іпхона оскільки в такому бюджеті повно значно кращих апаратів. 

 

І там і там є свої переваги. Був і на андроїді і на айфоні, просто кожен обирає для себе те що йому більш зручніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Amor сказал:

 

І там і там є свої переваги. Був і на андроїді і на айфоні, просто кожен обирає для себе те що йому більш зручніше :)

Я, наприклад, оцінюю речі виходячи з іхніх параметрів, характеристик, якостей апаратного і програмного забезпечення, ергономіки і т.п. сухих данних.

І якщо дивитись на іпхон 7 в такому світлі  то у нього при ціні в 8+ к. грн. немає няких переваг крім попсового логотипа на корпусі.

з.і. Теж мав у користуванні іпхони на протязі 2,5 років.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Litovets сказал:

Я, наприклад, оцінюю речі виходячи з іхніх параметрів, характеристик, якостей апаратного і програмного забезпечення, ергономіки і т.п. сухих данних.

І якщо дивитись на іпхон 7 в такому світлі  то у нього при ціні в 8+ к. грн. немає няких переваг крім попсового логотипа на корпусі.

з.і. Теж мав у користуванні іпхони на протязі 2,5 років.

 

ви так говорите,ніби раціональність це щось таке правильне...

а на скільки раціональне Бентлі?

а речі брендові типу Луі Вітон,Шанель - раціональні?

ні!

а ви подивіться люди з яким рівнем доходу іх купують!

тому ваш погляд на айфон -це лише ваш погляд!

 

"Сколько вещей в этом мире не нуждаются ни в наших мнениях,ни в наших комментариях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, paksivatova сказал:

ви так говорите,ніби раціональність це щось таке правильне...

а на скільки раціональне Бентлі?

а речі брендові типу Луі Вітон,Шанель - раціональні?

ні!

а ви подивіться люди з яким рівнем доходу іх купують!

Це всього лиш певна система, побудована певними людьми для досягнення цими людьми своїх певних цілей.

Принцип роботи цієї системи оснований на використанні певних особливостей людської психології. Не більше і не манше.

І цим певним людям вигідно щоб інші люди не мислили раціонально і робили свій вибір керуючись емоціями а не логікою. 

з.і. Раціональність не можна ототожнювати із правильно/неправильно - це різні поняття.

з.з.і. Бачу ми починаємо переходити на більш філософські міркування. Ехх, форум це не найкраще місце для роздумів на такі (філософські) теми:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Litovets сказано:

І якщо дивитись на іпхон 7 в такому світлі  то у нього при ціні в 8+ к. грн. немає няких переваг крім попсового логотипа на корпусі.

Мені здається ви зараз не розумієте, про що говорите:

- процесор/швидкодія на найвищому рівні;

- програмне забезпечення - Епл мінімум 5 років підтримує свої девайси;

- ергономіка - сучасні лопати і близько «не валялися» (хоча кожному своє);

- інші сухі дані - жоден сучасний андроїд флагман не знімає краще відео, ніж цей айфон; крута взаємодія вібро-механізму з інтерфейсом, приємно користуватися; якісні стерео-динаміки, можна використовувати як колонку і т.д. і т.п.

Якщо ви не бачите цих переваг, то раджу сходити до окуліста.

Назвіть мені хоч один смартфон за 8к, в якому присутня хоча б одна з вище перелічених фішок.

П.С. Якщо для вас логотип - це перевага, тоді ви суперечите сам собі (оцінюєте речі НЕ по параметрах, а по імені бренду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, 6og9l-l сказал:

П.С. Якщо для вас логотип - це перевага, тоді ви суперечите сам собі (оцінюєте речі НЕ по параметрах, а по імені бренду)

Айяйяй, ви мене розкусили (ні), з пізіром ретіруюсь:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Litovets сказал:

Я, наприклад, оцінюю речі виходячи з іхніх параметрів, характеристик, якостей апаратного і програмного забезпечення, ергономіки і т.п. сухих данних.

І якщо дивитись на іпхон 7 в такому світлі  то у нього при ціні в 8+ к. грн. немає няких переваг крім попсового логотипа на корпусі.

 

А ще є така особливість як збереженння вартості, візьміть будь який айфон, покористуйтесь ним 2 роки, продайте і докладіть 50-100$ і в вас буде новіший телефон. З андроідами нажаль в мене такого не виходило (або це я такий везучий), лежать всі в тумбочках пиляться бо непотрібні нікому навіть за 200грн

Ну як я і кажу. І там і там є свої переваги :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ксіомі редмі нот 4 вмер не дожив до кінця гарантійного терміну, взяв редмі 5 вже вверху жовта пляма, скоро віддам по гарантії.

 

зараз що обрати не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, MACCEN сказал:

ксіомі редмі нот 4 вмер не дожив до кінця гарантійного терміну, взяв редмі 5 вже вверху жовта пляма, скоро віддам по гарантії.

 

зараз що обрати не знаю

ви ще думаєте?!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...