Перейти до змісту

Початок фото-мистецтва...


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Мабуть треба було 1-5, 7 в фотках зменшити розмір.

1 - незрозумію суть великої білої плями(квітки), якщо ти на ній хотів акцентувати увагу, то і фокус на неї навести требабуло.

4, 5 - фокус десь не там

7 - сонце сильно яскраве. Давить на очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 8 місяців потому...

ІМХО щось не дуже ті фото...Наприклад, лінія горизонту, якщо вона присутня, чомусь "напилась", якщо треба ефект руху із гілкою, то ж логічніше, що від вітру гілка хилиться, а не небо...

Сьоме фото подобається, але шумів там..... Редагування останньої фото могло би бути іншим....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Телефоном фокус не дістанеш:). Хотів зробити щось нормальне..

то навіщо викладати сюди такі фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо першу фотку там де Карпати ресайзити і зафотошопити, то можна спробувати зробити з неї щось атмосферне. А просто так краще не викладати взагалі.

post-203-1244471609.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачай звичайно мене, але фото не дуже - це моя особиста думка, можливо в деяких є якась задумка, але реалізація майже ніяка, якщо не зовсім повна фігня. На мою думку викладати фото там де шум черезвичайно великий, що небуть сфотографовано, немає різкості - не варто.

І називати тему "початок фотомистецтва" - якщо тут ні чуть не пахне мистецтвом - НЕ ПОТРІБНО ;)

- Це моя особиста думка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав книгу про фотографії, і більше дізнався про фокус, експозиції, автотаймер. блискавку (вспышку). Тепер знаю який фотопарат якісний, гарний. Також читав про обьєктиви та лінзи, зум і інші якості. Тепер мене можна назвати новачком в відкритому світі фото-мистецтва. Буду практикуватись, і поки що деякі непрофесійні фото професійною камерою. Робив макрозйомкою.

Тичинки в квітці:

Кішка на фоні міста:

Ще квіточка:):

На цих фотографіях трохи неправильно поставив фокус..:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду практикуватись, і поки що деякі непрофесійні фото професійною камерою.

Професійна камера Sony DSC-S650 :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читай не про експозиції і лінзи, а про композиції і сюжети. Ну і так, класична комбінація клавіш в фотошопі, яка робить більшість фотографій придатних для перегляду на моніторі - Ctrl+Alt+I

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав книгу про фотографії, і більше дізнався про фокус, експозиції, автотаймер. блискавку (вспышку). Тепер знаю який фотопарат якісний, гарний. Також читав про обьєктиви та лінзи, зум і інші якості. Тепер мене можна назвати новачком в відкритому світі фото-мистецтва. Буду практикуватись, і поки що деякі непрофесійні фото професійною камерою. Робив макрозйомкою.

Тичинки в квітці:

Кішка на фоні міста:

Ще квіточка:):

На цих фотографіях трохи неправильно поставив фокус..:(

Ну то навіщо ти скидаєш такі фото - кидай там де правильно поставив!

І не завантажуй фото таких розмірів! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Професійна камера Sony DSC-S650

З порівнянням камери телефону Sony Ericsson K750i я так вважаю:)

Tifost

Зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...