Перейти до змісту

4К фільми, де?


Shipshinka

Рекомендовані повідомлення

Де знайти "аватар" та інші фільми в 4К, з співвідношенням 1.78:1  (без чорних смуг)?

Їх якби трохи є, але багато  ремуксів поганої якості. А з інтертелекомом проблематично дізнаватись, якісний ремукс чи ні:angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Shipshinka сказал:

багато  ремуксів поганої якості. А з інтертелекомом проблематично дізнаватись

??? :)

Торрент у допомогу, а по іншому в нас зараз ніяк!

33 минуты назад, Shipshinka сказал:

фільми в 4К, з співвідношенням 1.78:1  (без чорних смуг)

А ви знаєте, що це з самого початку стандарт такий, фільмовий, стандарт 25:9 для кінотеатрів і ви хоч у HD хоч у 4К завжди будете бачити полоси, фільм так знятий! Ну є різні ремукси, но то вже втручання у оригінал і тому така якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Shipshinka сказано:

Но, аватар в блу-рей оригіналі є 1.78:1

угу, бо він в 3D,  а в 3D або imax 3d  важко реалізувати з широкоформатним співвідношенням/ ну то окрема тема.

 

А по темі скажу так, якщо в оригіналі фільм був знятий зі співвідношенням 2,35:1, то на bluray майже нереально знайти оцифровану версію для тв 16:9. Те що ви шукаєте називається Open Matte. Таких фільмів дуже мало, які є в 2,35:1 і в Open Matte, бо це дороге задоволення два рази оцифровувати оригінальну плівку. Хоча мені самому не подобається співвідношення 2,35:1 (стандарт для кінотеатрів) , мені деякі фільми дивитись краще у форматі 4:3 fullscreen, який виходив на DVD або для ТВ, аніж дивитись на обрізані голови.

Отож шукайте Open Matte фільми, але реальних open matte в HD мало (а 4K OM то взагалі важко реалізувати з старих плівок, та ще і знятих 2,35:1), в основному то zoom з widescreen 2,35:1 до 16:9 (1.78/1.85:1)

Open Matte для фільмів знятих не на плівку, а на цифру зі співв 2.35:1 я взагалі ще не бачив :) хоча мають бути, бо це дешевше буде оцифрувати, аніж з плівки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...