Перейти до змісту

Продам Samsung A7 2017


shvezigor

Рекомендовані повідомлення

Продам Samsung A7 2017. 

 

Є повний комплект . - зарядка,  гарнітура, коробка, чехол.

 

Є дефект - впав пішла тріщина на склі, потрібно міняти. Сенсор працює добре. 

 

https://hotline.ua/mobile-mobilnye-telefony-i-smartfony/samsung-galaxy-a7-2017-black-sm-a720fzkd/?gclid=CjwKCAjw9sreBRBAEiwARroYm-iIGCR6a-yqiMb4t1o_NIBkasmW-FZiW3F5p9P51rsbnQkvliXjrRoCPxEQAvD_BwE

 

Ціна 5500 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як скло замінете то можливо і продасте за ваш цінник, а так тільки на запчастини, там заміна коштує практично як телефон 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nemec сказано:

як скло замінете то можливо і продасте за ваш цінник, а так тільки на запчастини, там заміна коштує практично як телефон 

 

Взагаліто замінити потрібно лише скло без сенсора, а це до 1000 грн. І ця модель набагато краща чим модель 2018 року, там старий розєм  і нема швидкої зарядки. За більш ніж рік часу з телефоном не було ніяких проблем, і зараз нема. Все працює як і працювало.  І кращий чим Xiomi чи Хуайвей за ці ж гроші, навіть якщо новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, shvezigor сказал:

 

 Взагаліто замінити потрібно лише скло без сенсора, а це до 1000 грн. І ця модель набагато краща чим модель 2018 року, там старий розєм  і нема швидкої зарядки. За більш ніж рік часу з телефоном не було ніяких проблем, і зараз нема. Все працює як і працювало.  І кращий чим Xiomi чи Хуайвей за ці ж гроші, навіть якщо новий.

1. взагаліто, скло міняється разом з сенсором це типу модуль окремо не замінюється і коштує від 100 баксів без роботи 

2. модель 2017 нічим не краща за 2018. Дизайн, тайп С, і швидка зарядка для вас це мінуси?
3. і перед тим щоб говорити що самсумнг кращий за той самий сяомі і хуавей то треба і тим і тим користуватись адекватно, не звертаючи уваги на бренд. Можуу сказати як користувач самсунг і сяомі, то нічого поганого в сяомі я не побачив, як на мене то є ціна-якість. Те що коштує в сяомі 6к то в самсунга 10к якось так. (мав А5 2016 замінив на МІ 5+ 3/32 думав спочатку теж що буде щось не так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, shvezigor сказал:

 

 І кращий чим Xiomi чи Хуайвей за ці ж гроші, навіть якщо новий.

Ха три рази. Xiaomi MI Note 3 на 660му снепдрегоні і з 6 ГБ ОЗУ дивиться на цей самсунь як на кусок гівна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви всі такі знатаки),  хтось вас заставляє купувати ? Я користуюсь смартфонами ще з 2008 року, тому не потрібно мені розказувати що краще а що ні. Мав справу з Хiomi якість не так як не крути. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Олх в допомогу

Там теж не дадуть і близько скільки хоче ТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian а кіко зараз буде коштувати А7 2018, і чи хороший то тєлєпон ваапщє,що скажеш в двух словах???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, yura-patriot сказал:

 .... А7 2018, ... чи хороший то тєлєпон ваапщє,що скажеш в двух словах???

Сорі за моїх 5ть копійок. При тому що, на даний час, на ринку є продукція сяомі ніякий самсунь не є хорошим (від слова зовсім) за таку суму в яку їх цінять. Виняток хіба що флагмани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Litovets сказано:

Сорі за моїх 5ть копійок. При тому що, на даний час, на ринку є продукція сяомі ніякий самсунь не є хорошим (від слова зовсім) за таку суму в яку їх цінять. Виняток хіба що флагмани.

 

Ти ним хоч користувався ? Якість самого матеріалу набагато краща, плюс оболчка набагто приємніша чим в Хіомі.

 

Такі як ви призвели до того що даний форму скоро відімре... Ви все критикуєте і все вам не так. Скро він буде лише ваш і ви собі будете тут крутитись. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, ти  даремно кіпішуєш.

Якщо стоїть завдання продати телефон, і повигідніше - тобі треба відразу точно попасти в ціну

Інакше буде довго і в кінці кінців  дешевше, ніж дали б відразу.

Юра, можу викласти свю думку, але вона буде  трохи розлога , і тому лише з дозволу ТС.

Або в окремій темі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, nemec сказано:

1. взагаліто, скло міняється разом з сенсором це типу модуль окремо не замінюється і коштує від 100 баксів без роботи 

2. модель 2017 нічим не краща за 2018. Дизайн, тайп С, і швидка зарядка для вас це мінуси?
3. і перед тим щоб говорити що самсумнг кращий за той самий сяомі і хуавей то треба і тим і тим користуватись адекватно, не звертаючи уваги на бренд. Можуу сказати як користувач самсунг і сяомі, то нічого поганого в сяомі я не побачив, як на мене то є ціна-якість. Те що коштує в сяомі 6к то в самсунга 10к якось так. (мав А5 2016 замінив на МІ 5+ 3/32 думав спочатку теж що буде щось не так)

 

скло міняється окремо

але вартувати буде точно не 1000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, flashmax сказано:

 

скло міняється окремо

але вартувати буде точно не 1000 грн

 

1200 грн. 

І торг ніхто не відміняв.  Якби був зацікавлений покупець, то про все б домовились би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, shvezigor сказано:

 

1200 грн. 

І торг ніхто не відміняв.  Якби був зацікавлений покупець, то про все б домовились би.

 

торг зазвичай невеликий, тому люди бачачи дуже завищену  ціну - просто проходять мимо

зменшіть ціну до мінімума - може хтось і зацікавиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, flashmax сказано:

 

торг зазвичай невеликий, тому люди бачачи дуже завищену  ціну - просто проходять мимо

зменшіть ціну до мінімума - може хтось і зацікавиться

 

Зазвичай кого цікавить, той пропонує свою ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Це A700F? Якщо під реставрацію - 50 баксів максимальна ціна. Я більше не дав би. Краще відразу ставити модуль - менше проблем. А щоб поміняти скло на Super AMOLED дисплеї - можна сам дисплей вїб..и, там така міліпіздріческа відстань між склом і сенсором що струна може їх пошкодити. А якщо і вдасться переклеїти - клей може жовтіти, пятна коричневі з часом. Хочете таку ціну продати ? Купіть в китаї модуль, зробіть, тоді ваша ціна стає оправданою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Andriotti сказал:

А якщо і вдасться переклеїти - клей може жовтіти, пятна коричневі з часом. 

На іпхоні 5 колись мені міняли скло - десь через рік з правого краю зявились плями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Litovets сказано:

На іпхоні 5 колись мені міняли скло - десь через рік з правого краю зявились плями.

нарахунок переклейки , зараз це робиться без проблем.  і працює на ура.
щодо ксяомі. кожен купує у міру своїх можливостей , але рівняти ксяомі і самсунг.  (лол) найдіть мені модель ксяомі яка буде хоч чимось рівня самсунгу с8.   стиль ,виконання, дизайн.  про начінку немає що говорити (про 6гб опори. поржав, ви хоть половину забиваєте? ) особисто мав телефон з 3гб опори, я незнав чім його заморочіти, на*уя там 6 навіть не представляю.

п.с після екранім самсунга інші просто "екрани" .   
п.с.с особиста думка , 
п.с.с.с  да можна вставити бо це борда:closedeyes:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого не переконую і навіть не збираюсь переконувати. 

Купуйте що хочете і тіштеся на здоров'я. 

Я висловив всього лише своє імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...