Перейти до змісту

Ультралайт вибір


sanjul

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Маю спінінг gad gancho 4-16. Обираю перший спінінг на ультралайт. Солід чи тубуляр? Зупинився на Major Craft FirstCast Light Game FCS-S762UL, 0,5-5 грам  (вклейка) або Major Craft FirstCast Light Game FCS-T762L, 0,5-7 грам (тубуляр). Дякую за поради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені більш подобається для мікроджигу солід, для порівняння джигував і тубуляром.  Все залежить від спінінга, тому потрібно пробувати, ну хоча б потрясти в руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я соліди попродавав, непішли в мене, хоча Prox з "натягом" можна назвати вклейкою:).

 Другий варіант більш універсальніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Загрузили" остаточно...Не впевнений, що вдасться потримати в руках. Та й потримати та половити, відчути різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене тубуляр кращий, особливо якщо "стукати" окуня на ракушняках та бровках. Плюс у тубулярів краща чутливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товариш продає Бєлєзу 562-у....в народі "бєлка".

Ще на початку літа вона була в целофані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Віталій СК сказано:

Для мене тубуляр кращий, особливо якщо "стукати" окуня на ракушняках та бровках. Плюс у тубулярів краща чутливість.

Ну хз, мені вклейка чутливіша і відігрує краще. Але ловлю тубулярами:0016:, неподобається крихкість та кидучість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, sanjul сказано:

"Загрузили" остаточно...Не впевнений, що вдасться потримати в руках. Та й потримати та половити, відчути різні речі.

Все вірно, але в нас і магазина щоб мажори були на вітрині нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, sanjul сказал:

Доброго дня! Маю спінінг gad gancho 4-16. Обираю перший спінінг на ультралайт -0,5-5 грам  0,5-7 грам

 Дякую за поради!

Пробачте, що спотворив цитату. Але УЛ і 5-7 гр це різні речі. Я мормишив блюбьордом до 5-,ти,,,,але це як спагетті ложкої їсти.

Якщо УЛ....то ул....від мормихи і до 2-3

Тестував перед купівлею улпалки майора та бєлку, дрин та пір'ячко, грубо кажучі.

Я не агітую на щось, я пропоную зрозуміти, що ул передбачає, що надасть вам чуйку від клюваки окуня розміром менше мізинця,,,і ви будете думати, що там акула, але з іншої сторони, хлопці на бєлку (бещ трави) піднімали 5.0-5.5 щук!

Чуйка, гнучкість, відсутність потреби в різкому підсіканні, можливість анімаціїї 0.2-0.7гр...оце ул!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, kayot сказано:

Пробачте, що спотворив цитату. Але УЛ і 5-7 гр це різні речі. Я мормишив блюбьордом до 5-,ти,,,,але це як спагетті ложкої їсти.

Якщо УЛ....то ул....від мормихи і до 2-3

Тестував перед купівлею улпалки майора та бєлку, дрин та пір'ячко, грубо кажучі.

Я не агітую на щось, я пропоную зрозуміти, що ул передбачає, що надасть вам чуйку від клюваки окуня розміром менше мізинця,,,і ви будете думати, що там акула, але з іншої сторони, хлопці на бєлку (бещ трави) піднімали 5.0-5.5 щук!

Чуйка, гнучкість, відсутність потреби в різкому підсіканні, можливість анімаціїї 0.2-0.7гр...оце ул!

Там троха не той бюджет в людини... Я от би ще тіктом хтів би спробувати;), в себе для спортивного окуня маю трапару, на 1г вольфрамовій бошці і монці- "нєпєрєдаваїмиє очючєнія":0016: Але вона сопля, довго до неї звикав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, EleKtrik сказал:

Там троха не той бюджет в людини... Я от би ще тіктом хтів би спробувати;), в себе для спортивного окуня маю трапару, на 1г вольфрамовій бошці і монці- "нєпєрєдаваїмиє очючєнія":0016: Але вона сопля, довго до неї звикав.

Пересічемось мож якось,дам бєлку....відчуєш нові!

Сопля доречі була не від палки, а від монки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бєлка не соплить, але дюж ярка, тобто окунь +300 палку не рве і нікуди не дінеться, на пташці палку забирав, а на майорі в руцю стукав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, kayot сказано:

Пересічемось мож якось,дам бєлку....відчуєш нові!

Сопля доречі була не від палки, а від монки!

На нанофілі те ж саме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Borka V сказал:

+1 за тубуляр майор, користуюся таким чуйка супер, і закид супер.

У Вас Major Craft FirstCast Light Game FCS-T762L, 0,5-7 грам? Опишіть детальніше. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ловив таким  пару рибалок грамажем 1.5-2 з нанофілом чуйка бомба,рибу в'яже добре  такий прут  є в мого друга, я ловлю айроком від майора тоже тубуляр , він мені більше подобається можете його розглянути як для покупки не пошкодує те, правда то буде б/у і треба ще знайти в хорошому стані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нанофілом наприклад я ловлю декілька років і доволі часто ловлю монкою,переважно коли ловлю відвідиним, щоб стрій патика кардинально мінявся щось я не відчував, єдине як на мене то зліші покльовки в руку на нанофілі так, і багато залежить від якості монки, але ми відійшли від теми любий прут від майора вартий уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доброго всім дня! Хочу тубуляр до грам 6-7, чутливий та з запасом міцності. Якщо збільшити бюджет до 4000грн з врахуванням новорічних знижок?  Дайте пораду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу чутливий спінінг з запасом міцності на випадок трофею. Дивлюсь на Graphiteleader Calzante Ex Gocaxs та Craft New Crostage Mebaru CRX-T732L.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...