Перейти до змісту

Скважина..яку трубу вибрати


arimantaras

Рекомендовані повідомлення

Добрий день всім...потрібно вибити скважину в с.Гаразджа..не знаю яку трубу вибрати, майстрі що мають бити кажуть що вичтачить 50-кі труби..але щось не впевнений, чи вистачить, чи краще бити більшу 100-ку приблизно...хоча різниця в ціні дуже велика...підкажіть чи вистачить 50-кі труби, чи варто більшу бити.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене 110 труба до вапна, далі 50мм без труби. 0,75кВт. насос за добу безперервної роботи опустив рівень води в скважині лише на 0,5 метра. А це 2,5куба в годину.

думаю, що діаметра 50 вистачить для будинка. Головне, щоб в кілька водоносних шарів попали, а не лише в 1. 

І глибико не свердли. Чим глибша скважина, тим більше заліза і сірководню в воді. Я мусив піском трохи засипати. 

В Струмівці поверхневі води на 13м, кам'яний шар на 25м. 30м. обсадної труби і 40м. скважини вистачає з головою. Зробиш глибше - задовбешся фільтри міняти і труби з сантехнікою від іржі чистити. Ну і запах тухлого від сірководню появиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибери спочатку чим будеш воду піднімати, яка добова потреба у воді буде. Інакше потім насос в скважину не всунеш. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене в сусіда була 50-ка, насос "здох" через 2 роки, інші майстри відмовилися опускати новий у існуючу свердловину, сказали - потрібно бити нову, хоча б сотку. Так і сидить рік без води, думає що робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, YVitaliy сказано:

У мене в сусіда була 50-ка, насос "здох" через 2 роки, інші майстри відмовилися опускати новий у існуючу свердловину

один і той же насос для 50-ки і 100?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, YVitaliy сказано:

насос "здох"

 

3 годин тому, YVitaliy сказано:

опускати новий

Ні, новий насос для сотки повинен був бути більший, а чому відмовились з п'ятдесяткою працювати — не знаю. Сусід хоче зекономити просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий робив скважину дома та на дачі, то йому ставили насос( насосну станцію)  на поверхні.В трубі знизу був тільки зворотній клапан. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як в 50-ку опустити насос? І в 100-ці буде більший запас води якщо попадете в слабеньку жилу води. Тільки 100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Механік сказано:

А як в 50-ку опустити насос? І в 100-ці буде більший запас води якщо попадете в слабеньку жилу води. Тільки 100

Запас води ніпричому. Має значення відстань до поверхні води.  Якщо більше 8-7м, то поверхневий насос воду не потягне, потрібно тоді ежекторний насос ставити або робити колодязь і опускати поверхневий насос, щоб було ближче до води, хоча би 5м. А от 100-ка дає можливість опустити безпосередньо у свердловину так званий заглибний (рос. насос погружной ) то він звісно витягне воду з будь-якої глибини. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.10.2018 в 10:15, case_l сказал:

Запас води ніпричому. Має значення відстань до поверхні води.  

Я і мав на увазі глибинний насос. І запас води якраз  "причому". Я робив скважини і знаю, що кажу. Якщо слабеньке джерело, то без достатнього запасу води в трубі насос просто викачає воду, а вода не зможе набратись. Це якщо порівняти 50 і 100 при одинаковому заглиблені труби після рівня води- запас в два рази більший 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.10.2018 at 22:12, Pr0ektant сказано:

в мене 110 труба до вапна, далі 50мм без труби. 0,75кВт. насос за добу безперервної роботи опустив рівень води в скважині лише на 0,5 метра. А це 2,5куба в годину.

думаю, що діаметра 50 вистачить для будинка. Головне, щоб в кілька водоносних шарів попали, а не лише в 1. 

І глибико не свердли. Чим глибша скважина, тим більше заліза і сірководню в воді. Я мусив піском трохи засипати. 

В Струмівці поверхневі води на 13м, кам'яний шар на 25м. 30м. обсадної труби і 40м. скважини вистачає з головою. Зробиш глибше - задовбешся фільтри міняти і труби з сантехнікою від іржі чистити. Ну і запах тухлого від сірководню появиться.

у мене десь під 50 метрів свердловина. і так і є. залізо і легіонела(сірководень).
Якщо засипати пару метрів вода стане чистіша?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Механік сказано:

. Це якщо порівняти 50 і 100 при одинаковому заглиблені труби після рівня води- запас в два рази більший 

Діаметр беруть великий, коли до дзеркала води далеко, щоб була можливість занурити насос,  а  не для запасу води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...