Перейти до змісту

HDMI через виту пару


Рекомендовані повідомлення

Привіт всім

маємо подовжувач HDMI через виту пару такого плану.

але зображення не вдається отримати на телевізорі.

Яка розпіновка кабеля (витої пари) має бути?

Хто має досвід - поділіться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував варіант А (є готовий кабель з екранованими конекторами)

і пряме з'єднання (без екрану)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоесть заводской кроссовый кабель не заработал?

прямой кабель самодельный? обжат был хорошо?  у неопытных пользователей частенько не получается при обжатии конектора запихнуть все жилы до упора - и жила не прорезается ножом контакта...

как вариант попробуйте занять на работе/у знакомого админа заводской кабель 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я адмін :)

кросовий - заводський.

прямий сам пробив, перевіряв тестером 

наразі немає конекторів 6 категорії (з заземленням) щоб спробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) 

по логике стоит убедиться в работоспособности всех елементов, проверить блоки питания, признаки работы устройств (есть там светодиод наверное), взять короткий заводской кабель ( екран имеет смысл для длинных линков, или если ети медиаконверторы пытаются прокачать 1 гигабит по шнурку - что вполне возможно учитывая  ограничение длинны 60 метров) но для короткого кабеля  мне кажется гигабит должен бы подняться без проблем, еще можно поробовать подключить девайсы к езернет хабу/свичу и посмотреть если ли автонегоциация устройств

а может косяк в ашдиэмай ?  

такие вот вангования

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж вангую на заміну hdmi кабелів. в мене товсті, короткі але ноу-нейм.

думав може хтось тут має досвід в таких девайсах. відразу скаже в чому проблема.

завтра буду з hdmi кабелями "гратись"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуй звичайними нормальними патчкордами, пряме з*єднання.  яка роздільна здатність подається?  спробуй в 720р подати.  варто спробувати на іншому телевізорі або моніторі.  не рідко трапляється брак. щоб нормально перезавантажити вимикай живлення двох блочків....  ну різні нюанси траплялися, але багато де вже роками все нормально.

 

p.s. був випадок, що з екранованими конекторами не запрацювало.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура, вже працює.

короткий мануал:

1. "коробочки" не однакові, є передавач і приймач:

2. не обов"язково кабель 6 категорії (впливає на відстань передачі) головне щоб був екранований і екран з"єднаний з екраном на обжимах:

3. обо"язково вимикати ВСІ прилади під час комутації (я провтикав - дало током):

4. "не всі hdmi однаково корисні" :)

hdmi.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Marshall сказано:

"не всі hdmi однаково корисні"

а можна пападробнєй?

Є кіностудія, крутий проектор епсон, медіаплеєр "Дюна", чи впливає якість hdmi кабеля на "картинку"? Чи вже якщо працює, то все добре? (маю підозру, що проектор не видає fullHD на екран, якось воно не дуже чітке)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно впливає. я коли в 2008 році купив плазму, шукав hdmi 3м. щоб підключити комп  - на базарі продали кабель що показував лише верхню половину екрану...

після того придбав wire-world (на фото) і все працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці я все розумію, що в нонеймів, часто контакти погані, є нюанси по пропускній здатності/ревізії, але цифра є цифра, або воно працює як треба або ні

https://3dnews.ru/611567

 

Quote

При небольших длинах передачи это достигается сравнительно легко, однако с увеличением длины кабеля и при очень высокой частоте сигнала обеспечить такую синхронизацию становится чрезвычайно сложно.

Иначе говоря, и здесь появляются неизбежные помехи и сбои. Однако важным обстоятельством, которое необходимо отметить, является то, что помехи в цифровых и аналоговых кабелях — это существенно разные по внешнему результату вещи. Испорченный цифровой сигнал легко выявить с первого взгляда даже самому неискушенному зрителю — по появлению на экране характерных артефактов (цветных полос, квадратиков) или просто по рассыпанию картинки. Можно сказать, что тут речь идет совсем не о том, лучше картинка или хуже, а работает кабель как ему положено, или же нет.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...