Перейти до змісту

Оцініть системник для продажу.


Рекомендовані повідомлення

При підключенні вистрілили конденсатори на материнці. Є 2 ДВД-РОМи, і один ДВД-РВ. Є дві планки по 512 оперативки. Є кулер Залман на проц і 4 в системнику + ще 3 кулери (крім відеокарти). Є відяха якась робоча. Є звукова з 1394, є виходів і багато різних штукенцій. Регулюється швидкість обертання ВСІХ кулерів і записується (запам"ятовується). Ще багато всього. Дивіться фото і кажіть ціну. GA-8KNXP

 

DSC_0108.JPG

DSC_0119.JPG

DSC_0120.JPG

DSC_0121.JPG

DSC_0122.JPG

DSC_0123.JPG

DSC_0124.JPG

DSC_0127.JPG

DSC_0128.JPG

DSC_0131.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо будуть бажаючі і в сумі наберу 1200гр, то дерибан вітається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не буде такої суми, то просто віддам назад, бо я за нього не платив ше. :) Але ж всяке буває, може кому треба. тут, на борді ціни дуже демократичні. А поза ним - більші на 50%   :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС не в обіду, але цей комп то старий мотлох який майже нічого не коштує окрім деяких деталей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То чого ображатись, я розумію, - простий 4 пеньок і спалена метеринка. Але БЖ-Залман, Кулер - залман і ще 5 чи 6 кулерів різної потужності, відяха з товстенним мідним радіатором, Креатівка, звукова з портом 13 94 і підтримкою ASIO, E-SATA і ще багато дрібничок + бомбовий корпус (для 2000-х років :) ). На ОЛХ вже пропозиції за 1250 були. Тут ціни завжди нижчі. Почекаю деньок. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кілограм міді вроді 140грн здай на мідь бо з того що там тільки корпус з БЖ щось вартує а реобас дуже специфічна штука яка мало кому потрібна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.09.2018 в 00:04, sobiratel сказал:

Дякую за пораду. Почекаю більш адекватних пропозицій. :)

Не чекай бо не буде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я не то, шоб тако сидіти над монітором і чекати пропозицій :) Я часом відходжу поїсти і поспати. Пропозиції вже є, колегу, який є власником сього раритету вони поки що не задовольняють. А системник місця багато не займає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.09.2018 at 17:11, sobiratel сказано:

Якщо будуть бажаючі і в сумі наберу 1200гр, то дерибан вітається.

Ти серйозно? Та за його робочого ніхто стільки не дасть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 950 гр вже є клієнти :). (по комплектующих) Ще гривень 200  і можна продавати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sobiratel сказал:

На 950 гр вже є клієнти :). (по комплектующих) 

Якщо так, то варто продавати. Продаж цілого системника - це як продаж оптом, тобто дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...