Перейти до змісту

Хрінницьке вдсх.


PavelS

Рекомендовані повідомлення

Був там 2 чи 3 раза і особих успіхів не хапав, із-за нехватки інформації.

В суботу хочу поїхати зі спінінгом в цю сторону. Підкажіть де можна і краще ловити, що можна зловити? Якщо човна мона взяти, то де? Я на цій водоймі просто "нуль", а інші кажуть що успішно ловлять хижака :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив, сьогодні: два окунця і все :angry:

Все в траві, що вдсх., що сам Стир.

В мене друзі зараз в Згоранах відпочивають. Звонив їм, кажуть за 2 дні навіть на юшку дві рибини не зловили (хоча може це вони такі рибалки ніякі).

А в Хрінниках треба знайомих серед "аборигенів" мати. Вони за день по два відра ловлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знайшли базу в Боремлі "Тиха Лагуна" -- досить непогана, можна авто поставити під нагляд (10 грн. доба) і човна взяти (30 грн. доба).

Щоб доїхати, треба в Боремлі, на перехресті де розвертаються маршрутки (пошта, ощадбанк), звернути на кам"янисту дорогу (її добре видно) і по ній десь біля 1 км. до знаку з назвою (з автобуса можна і пішки пройтись).

Власника звати Василь, дав номер телефону 050 815 6586, каже можете заздалегідь човна "забронювати", щоб підготували і так про рибалку спитати, хто що і на що ловить:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б цю "камянисту дорогу" - дорогою б не назвав, я краще по полі буду їхати. блін на 1-2 передачі 1 км. пхатись. краще машину оставити на тому перехресті і йти пішки :huh:

А база то дійсно непогана для риболовлі, є багато човнів, недалеко всякі заплави, короче, є де вудку закинути.

Треба ще тільки розузнати чи там можна ловити на просту вудочку, а не на спінінг.

PavelS покажи людям фотки з водосховища (всі ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В хрінниках ловиться відмінної величини щука... Але правда, що потрібен човен одного з "аборигенів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально ловится якщо попасти в погоду, на минулому тіжні в пятницю привозили до 10 щук за заїзд, щуки стандартні 1-3 кг (я сам не був ці дні, був батько з братом).

Ловити найкраще тролінгом в під самими корягами і заброс в корягах в основному воблерами з зануренням до 1.5 м. (нормальна глибина, майже завжди дістаються при зацепах, коли нема хвилі).

Зараз найкраще ловится на Yo-ZURI Hardcore - http://www.yo-zuri.com/Products/ProdHardcore/HCCrankbait.htm

Shallow - оптимальні по зануренню

Кращий колір HGBL

Непагано - Jaxon - Карась №8; №9 (вже на осінь)

Відпочиваю там на базі нашого авіа-завода "Мотор", будиночки від 30-70 з людини в сутки в залежності від умов, хороші лодки на прокат (дешево), більярдік - відпочинок кайф!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще ловити на лодці з мотором тролінгом (але на лодку з мотором треба права, добре мати свою гумову та мотор), виходить ловити під самими корягами (вони там майже скрізь),найкраща погода - пасмурно, невеликий вітер, невелика хвиля, маленький дощ теж на руку (щука тоді більш агресивно бере). Є там дуже великі окуні, але це щастя витягнути окуня на 1-2 кг, часто бере окунь стайний 100-300 грам (тре швидко ловити на невеликі воблери Salmo-Hornet4, Hardcore - теж дуже добре, вертушки AgliaLong2 фірми Maps, попери).

Від жилки раджу відмовитись зовсім, перейти на шнур (я беру 0.18-0.22 PowerPro), з жилкою лише зіпсуете собі настрій від втрати дорогих воблерів. Проводку старатись робити не рівномірну (підтяжкі і паузи приходится підбирати під конкретні умови і воблери).

Не бійтесь що ваш воблер здяется великим - на 10 см попер можна зловити 8-7 см окуня ;) На карася 9 ловили окуня такогож розміру... Правда на маленькі воблери (Salmo-Hornet4) в деяких випадках ловляться і малі окуні і великі щуки (Hardcore - те саме).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-284-1217265555.jpg

на выдкритты цьогорічного сезону ловлі з лодки досить непогано себе показав виділений воблер фирми Jaxon - назву не памятаю... (розмір 9 см),той що нижче то карась №8.

За пів години ловлі було 3 поклевкі на 1 воблер(тролили з мотором)

1 кг - щука та середній - окунь, 3 рибку не витягнув - спочатку навіть не зрозумів що клюнуло - чистого роду зацеп за корягу, виключили мотор я протянув на шнурі лодку до тої щуки десь 15 м вона майже стояла на місці - лише по легкому відпусканню натягу шнура побачив що то не зацеп - зробив контрольну підсічку і тут почалось ;) підтянув до лодки (порвав всю губу) - дали тільки підсачком їй по лобі :) була досить непагана за 3 кг точно ...

Фотка не з хріниковської рибалки, це маленьки щучки з Білих Берегів / Колки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив, сьогодні: два окунця і все :D

Все в траві, що вдсх., що сам Стир.

Рибалка в Демидівці

:D Був в неділю на рибалці. Спіймав 12 кг карася за пів дня, по 150-200 г. Дають ловити на третьому ставку за 20грн на добу. Можна домовитись за рибалку з Саньою з Демидівки - тел 8 068 893 86 47 :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Зараз найкраще ловится на Yo-ZURI Hardcore - http://www.yo-zuri.com/Products/ProdHardcore/HCCrankbait.htm

Shallow - оптимальні по зануренню

Кращий колір HGBL

А где такие в Луцке купить можно, чет не видел или просто не обращал внимание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив, сьогодні: два окунця і все :(

Все в траві, що вдсх., що сам Стир.

Рибалка в Демидівці

:) Був в неділю на рибалці. Спіймав 12 кг карася за пів дня, по 150-200 г. Дають ловити на третьому ставку за 20грн на добу. Можна домовитись за рибалку з Саньою з Демидівки - тел 8 068 893 86 47 :)

Скільки км від Луцька і в якому напрямку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2dimmon - 1) можно найти на "Північному" - не так давно открылась точка, со стороны дороги, прям напротив ТехноЛюкса.

2) есть на "Варшавке" - самая крупная тока, самый большой выбор воблеров. Там идет целый ряд в основном запчасти и рыболовные причандалы.

На прилавке я тоже сразу не увидел, так что спрашивай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив, сьогодні: два окунця і все :)

Все в траві, що вдсх., що сам Стир.

Рибалка в Демидівці

:) Був в неділю на рибалці. Спіймав 12 кг карася за пів дня, по 150-200 г. Дають ловити на третьому ставку за 20грн на добу. Можна домовитись за рибалку з Саньою з Демидівки - тел 8 068 893 86 47 :)

Скільки км від Луцька і в якому напрямку?

Демидівка, 7 км від Хрінник, від Луцька км 40 в сторону Берестечка .. Раді такого кльову-варто поїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клев це добре :_36:

Їду сьогодні на Хрінницьке водосховище, вся субата та неділя ранок :) Побачим що принисе ця рибалочка (буду фоткать).

Рибалка виявилась невдалою... За 3 виїзди на воду ні 1 щуки ;) Плавали на веслах, ловили в коряжниках, поблизу камишів ... лише декілька стандартних окунів. Народ хто плавав на моторах дещо привозив але зовсім трохи ... 2-3 щуки і пару окунів. (Для порівнняння на моторі обстежуеться в 10-теро більша акваторія, за той самий час) Погода була не дуже (ввечері гроза і дощ, зранку сильний дощ) виплили і за 1.5 години припли назад з повною лодкою води і промокші. Лише в суботу зранку вдалось непагано поплавати але безрезультатно.

Зате шашлик + пивко + тепла вода :) принаймі відпочили від міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А як зараз веде себе тут щука? Десь зараз має бути/триває/проходить жор. Варто зі спінінгом їхати сюда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хочете собі хатку придбати в Хріниках? є можливість.

особисто я хотів би, але замість можливості є тільки бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
А як зараз веде себе тут щука? Десь зараз має бути/триває/проходить жор. Варто зі спінінгом їхати сюда?

Забагато води ... як в водосховищі так і по річці (в нас по "Заліву" видно наскільки багато). Риба розійшлась або ж не дуже добре себе почуває при зміні рівня, ХЗ не клює .

Народ їздиь, але майже нічого не ловлять (де не де випадкова якась вчепится).

Була надія на стариці в районі Колок, але все так само затопыло ... не підійдеш.

В мене вже пропала надія на цей рік (складаю спінінги і все причандалля), вода сходити не збирається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вже пропала надія на цей рік (складаю спінінги і все причандалля), вода сходити не збирається.

Рівень води в Стиру впав аж на півтора метри за тиждень, та погода ще дозволяе ловити ,льоду то ще нема. От завтра сходжу на налима попробую пора вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Сьогодні сюда їздив -- взяв одного окунця грам на 300, а дома як чистив, то вийняв з нього рака :ninja:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 року потому...

Вчора окунь гарно ловився, хоч і не великий. Що цікаво, то із самого світанку десь до години шостої котлів було не перерахувати, але дуже-дуже акуратно на човні треба підпливати, боїться, а потім поступово все затихло і треба було шукати.

А в будній ловити класно, нема того напливу рибаків.

P.S. був на Моторі, в них і раніше з якорями туго було, а зараз ще гірше стало, так що майте на увазі і краще щось своє придумати.

post-2346-0-42779700-1373612503_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...