Перейти до змісту

Це прикол чи правда автостанція припиняє роботу?


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

Зайшла на сайт автостанціі в пошуках інформаціі,а тут таке повідомлення

 

Увага ! Увага! Увага!
Автовокзал №1 м. Луцька вул. Конякіна, 39 припиняє роботу о 15-00 06.08.2018р. у зв"язку з надзвичайною подією - незаконним захопленням частини території автовокзалу підприємцем Геруном. Відновлення роботи відбудеться після усунення наслідків незаконних дій Геруна ГУ Національної поліції у Волинській області.

 

хто що знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можуть управу найти, а люди мають страждати.

Порішають напевно що автостанція перейде тому Геруну чи кому там тихенько і всі будуть задоволені, комусь може й пару чемоданів перепаде явно не гривень.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за рік там буде новий житловий комплекс... країна дурнів,

 

Прикольна назва для житлового комплексу- Країна Дурнів.

а взагалі реакція лише одна.

Давним давно автостанцією заволоділи якісь спритні ділки  .

Результат їхньої роботи видно наочно. Бардак бардаком.

Виникає законне питання- Де влада?

Чому  такі підприємства критичної інфраструктури  належать х ..зна кому , керуються х.. зна чим  і врешті решт почало там творитися х..знає що.

 

Це зараз депутати розїхалися на канікули  ( під час війни, між іншим), ну і виникла спокуса прихватити, те що погано лежить.

Так добряче прихватити.

Просто в країні пора вже почати садовити прихватизаторів.

Почати з їхніх покровителів, алігаторів місцевих та всеукраїнського масштабу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Nokian сказано:

за рік там буде новий житловий комплекс... країна дурнів,

 

Точно?  Точно буде ?Точно ЖК ?

 

Бо я чомусь впевнений, що без автостанції там ні базару, ні слону і нічому іншому - не світить!

Від слова абсолютно.

Базар на 50-75% залежить від автостанції, від приїжджих. І "слон" і всі хто поруч.

Виручка в базарників впаде, контейнери попродають, доходи від оренди впадуть. З завичкою люди ще ходитимуть,  А от приїжджі уже нічого не куплять.

Не стане народ на базар через все місто добиратися. Бо й добратися буде проблемою. 

Із прямих маршрутів тролейбус 5-ка,  яка їздить 1 раз на указ.

І 3 маршрутки.

Які так само їздять бог зна як.

 

та й громада не дасть. Автостанція там останніх років 40 (майже) - в чому сенс?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитав новини - нічого не розумію по деталям, але розумію одне -  у Луцьку черговий вибух дебілізму влади та  керівників окремих структур, прикро та сумно за місто з тисячолітньою історією(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halmer сказано:

завтра в 9 ранку скажуть чи закриють чи не.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Oli сказано:

Змінили дату, на  завтра

на 9 ранку.чи знов змінили?

як писало по новинах в день 700 відправлень з автостанціі.яка кількість людей.де охорона?

ще цікаво нашо там диспечер.стикався з ним раз 5.може тільки мені так повезло.питання де маршутка прибуде чи не сьогодні?відповідь постійно я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halcogen сказано:

Та не закриють! Куди вони підуть працювати? Вони ж крім автовокзалу нічого не бачили і не вміють.

це точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, petro22 сказал:

ще цікаво нашо там диспечер.стикався з ним раз 5.може тільки мені так повезло.питання де маршутка прибуде чи не сьогодні?відповідь постійно я не знаю.

Де парашутка не знають, але була не була завжди повідомляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ha3aP сказано:

Де парашутка не знають, але була не була завжди повідомляли.

я автобус ждав біля рц промінь.мала прибути в 21.20.ждав до 22.00 не прибув.сходив на автостанцію зайшов до диспечера в 22.25 диспечер відповіла не знаю де ваша автобус.в 22.50 дзвонили до диспечера відповіла немае автобуса.не прибував.на наступний день підійшов на автостанцію стоіть автобус.спитав в шофера коли він прибув.він сказав 22.35.спитав чи він відмічаеться,сказав шо відмітився шо прибув.так само і други автобуси запізнювалися дзвонили на ас до диспечера казала немае такого,або незнаю.це за прибуття.за відправку каже шо чекайте чи вже відбув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, seolutsk сказано:

пише в новинах супермаркет відкрити хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, halcogen сказал:

Всі питання з автостанцією будуть рішати "великі дяді" і наша писанина тут нічого не змінить. Так було і буде.

Да по-моєму вже "рішили".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін я писав он там вище.  Без автостанції, там ніякий супермаркет не матиме ніякого вихлопу!

Поруч і порт-сіті і там-там. Які також відчують на собі відсутність автостанції.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На волиньньюз пишуть шо магазин хочуть відкрити в якомусь підземному сортірі, хто вкурсі де він? Бо я навіть і не чув за нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...