Перейти до змісту

порадьте просту програму для складського обліку


lanima

Рекомендовані повідомлення

власне мій маленький бізнес підійшов до точки, коли в голові все втримати вже нереально. потрібна якась автоматизація процесу. а то я ще з ручкою і листочом дружу досі)

порадьте. друзі, якусь програму. бажано безкоштовну. але не принципово. в якій можна булом вести прихід розхід товару. бачити наявність по кожній позиції. робити рахунки клієнтам і тд.

поки що знайшла ось таку в мережі.  інтуїтивно для мене зрозуміла і задовольняє мої потреби.  але не подобається, що російська. може щось схоже хтось підкаже

 

http://www.simple-soft.ru/ProductsCount.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виділи годину - дві і почитай туторіал Microsoft Excel. Зможеш сам створити собі "програму" і налаштувати її під себе) Якщо маєш бізнес то знання цієї штуки не буде лишнім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 2 годинки з екселем хіба поверхнево можна познайомитися. І дуже не просто там нормально вести прихід, розхід і залишки товарів, навіть дуже добре знаючи цю програму. Так щоб не тільки кількісний облік, а й  ціни приходу, ціни продажу і націнку  видно було. Щоб зручна номенклатура товарів і контрагентів ...

Вже краще якусь стару 1с7 заповнювати. А звідти в ексель вивантажувати при потребі дані для аналізу якогось. Можливо є якісь безкоштовні анологи з подібним функціоналом ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nexy сказано:

Виділи годину - дві і почитай туторіал Microsoft Excel. Зможеш сам створити собі "програму" і налаштувати її під себе) Якщо маєш бізнес то знання цієї штуки не буде лишнім.

читала.. не може ексель замінити складську програму для людини, яка комірку шукає як розширити хвилин 20))

простенькі таблиці я й зараз складаю. але то нічим не відрізняється від тих самих таблиць на бумазі. на серйозне вивчення кількох годин явно буде не досить. 

поки писала, вже за мене відповіли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Unknown сказано:

За 2 годинки з екселем хіба поверхнево можна познайомитися. І дуже не просто там нормально вести прихід, розхід і залишки товарів, навіть дуже добре знаючи цю програму. Так щоб не тільки кількісний облік, а й  ціни приходу, ціни продажу і націнку  видно було. Щоб зручна номенклатура товарів і контрагентів ...

Вже краще якусь стару 1с7 заповнювати. А звідти в ексель вивантажувати при потребі дані для аналізу якогось. Можливо є якісь безкоштовні анологи з подібним функціоналом ?

дякую, що нагадали. десь маю вдома установочний диск з 1с7. і товстенну книжку, як нею користуватися)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lanima сказано:

дякую, що нагадали. десь маю вдома установочний диск з 1с7. і товстенну книжку, як нею користуватися)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.e1c.ua.smallbusiness&hl=ru

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, ipua сказано:

https://heppy-buh.com.ua/about_us.html

Хепі-Бух версії підприємець. Безкоштовна демо версія на місяць.  Луцька підтримка.

Мобільна версія є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...