Перейти до змісту

коли купувати авто?


St@S_

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Податки теж добре, бо наразі їх мало... Тому не варто обмежуватись на другому авто, хай платять навіть безавтомобільні люди. Громадським транспортом користуються? - користуються!, Маршрутка їздить на пальному? - на пальному!, по дорогах? - по дорогах! То чому тоді людина без авто має не сплачувати податків автомобільних? Хай платить!

А якщо серйозно, то я все раніше думав, що проблеми корків вирішуються якістю доріг і розв'язок, а парковок - будівництвом таких. Багато в Луцьку їх за останні 20 років побудували? Точно, забув, податків же бракує. А крім них ще клепки міській раді, яка ділянки безкоштовно роздає направо і наліво, якщо раднику міського голови так заманеться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Silva сказал:

 

Смышно) Ви ж машину купляэте з привязкою до долара, тому ы рахувати треба що пыд матрасом будуть долари а не грн)  

 

 

Знову ж таки, про комфорт. В таксы мене везуть ы я за цей час можу зы смартфона зробити багато справ, а бути водыэм (особоливо в великому мысты) з нашою культурою водыння та дорогами це стрес) 

 

Мова йшла про гривні, не я почав за гривні, тому я і продовжив про гривні. Так що цитувати і претензії не до мене.

 

Нарахунок комфорту і зручності я розписав вище. Кожному своє. Мені нема проблем пересуватися містом, а за містом і подавно. Я люблю їздити на авто.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

І ще про зручність. Мав необережність поїхати на авто на Старий ринок. 10 хв шукав, де припаркуватись. А потім йшов до базару в три рази далі, ніж від зупинки.

 

Мав необережність поїхати на тролейбусі з сім'єю в Гараджу, на природу, на ставок покупатися. Півгодини йшли з сумками від зупинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, olsad сказал:

Уявив на хвилинку... Це жах. Краще ніхто собі такого не уявляйте. Гірше за авто в кожній сім''ї (тим більше 2) лише дім для кожної сім'ї, і гроші в кожної людини. Ну нафіг... навіть думати про таке не хочу...

якщо в кожного буде бентлі, то це буде не бентлі, а маршрутка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нах ..я авто! нах..я жити?! нах...я діти?!! - Народитися, смоктанути і здохнути! Бо ж інакше тим своїм випердом Ікалогію портішь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, volks сказано:

І ще про зручність. Мав необережність поїхати на авто на Старий ринок. 10 хв шукав, де припаркуватись. А потім йшов до базару в три рази далі, ніж від зупинки.

:0016: в тебе ж авта нема! на чому ти поїхав, дитино?!?

Я на "старий" давним-давно не їжджу саме з-за того, що нема де паркуватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jack74 сказал:

смоктанути

 

Е-е-е, це всім чи тількі жіночій половині людства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

:0016: в тебе ж авта нема! на чому ти поїхав, дитино?!?

Я на "старий" давним-давно не їжджу саме з-за того, що нема де паркуватися

 

Чоловік не розуміє, що то проблема не в наявності авта, а в грьобаному Старому ринку, про який тут вже сто раз холіварили.

А авто вроді є, казав що в село деколи виїжджає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, olsad сказано:

А крім них ще клепки міській раді, яка ділянки безкоштовно роздає направо і наліво, якщо раднику міського голови так заманеться. 

В нас то і голови у міськраді вже скільки часу нема.

Комусь же це дуже вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...