Перейти до змісту

Контур заземлення


vrm

Рекомендовані повідомлення

Вітаю бордівчани.  Збираюсь робити контур заземлення в приватному будинку і мучусь з вибором матеріалу для нього.  Чи забити металиві кутники і зварити шину чи потратитись і використати оцинковані спеціальні стержні,  на які ніби 50 років гарантії дають.  Боюсь що за років10 метал проржавіє і не буде виконувати тієї функції..  Що порадите? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я забив три 16 кругляка по 3 метри і зварив це полосою. полосу обробив смолою. дешево і сердито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Dima4s said:

Я забив три 16 кругляка по 3 метри і зварив це полосою. полосу обробив смолою. дешево і сердито.

смола ж ізолятор. який сенс.

я за оцинковку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Marshall сказано:

смола ж ізолятор. який сенс.

я за оцинковку.

смола захистить зєднання. а заземлення- самі арматури.
якщо оцинковка дорожча в 2-3 рази. т оя також за неї) все впирається в ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відро оцинковане закопайте, попередньо прикрутивши до нього дріт заземлення, дешево і сердито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Maniko сказано:

Відро оцинковане закопайте, попередньо прикрутивши до нього дріт заземлення, дешево і сердито.

Ото порадили - напевно, пожартували? Відро згниє за рік - два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Dima4s сказано:

Я забив три 16 кругляка по 3 метри і зварив це полосою. полосу обробив смолою. дешево і сердито.

Ось правильнтй варіант, тільки достатнь було покрити смолою місця зварювання катанки та полоси.

Ну і після забивання прута ( не арматури) варто загнути кінець см 15 , прикласти полосу та обварити.  Для більшої площі контакту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Займаємося виміром опору заземлення, опору ізоляціі, та «фази-нуль», також виконуємо монтаж. Протоколи випробування.

099-182-9039

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив собі 2 роки тому стержні з нержавійки. Правда ще заземлення не  зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому не можна зробити контур відповідно нормативним документам і з відповідних матеріалів = тобто  штирь- сталь глубина 1.5м. званено все в контур 4 шт. і виведено відповідно і все !  Для чого ламати голову над дурницями такими як оцинковка, чи тому подібні речі.  Вже є велосипед для чого йому придумувати квадратні колеса на основі оцинкованих листів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...