Перейти до змісту

Процесори AMD серії AMD FX


Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, alexvvv сказал:

Два ядра в 2018 році? :blink:

а, ну в такому разі, можна взяти двохпроцесорну материнку і встановити туди два оптерони по 5 баксів і отримати в сумі 24 ядра. я так розумію цього буде достатньо в 2018 році? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, x9teen88 сказал:

 так би зразу і сказали... яснінька-пнятнінька

А чого б це ще я ФУфіксами цікавився? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, x9teen88 сказал:

а, ну в такому разі, можна взяти двохпроцесорну материнку і встановити туди два оптерони по 5 баксів і отримати в сумі 24 ядра. я так розумію цього буде достатньо в 2018 році? :D

Для певного роду задач цілком достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, x9teen88 сказано:

а, ну в такому разі, можна взяти двохпроцесорну материнку і встановити туди два оптерони по 5 баксів і отримати в сумі 24 ядра. я так розумію цього буде достатньо в 2018 році? :D

і який бюджет такого рішення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

і який бюджет такого рішення?

дуже дешево, 5 баксів за один процессор, тобто за два - буде 10 баксів. + дуже дешева серверна пам'ять. але це все фігня, головне що аж 24 ядра, Карл! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Litovets сказал:

А чого б це ще я ФУфіксами цікавився? 

без питань, вибір Ваш. просто для мене амд закінчилась в 2012 році, коли вийшли ці "супер" процессори. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, x9teen88 сказано:

дуже дешево, 5 баксів за один процессор, тобто за два - буде 10 баксів. + дуже дешева серверна пам'ять. але це все фігня, головне що аж 24 ядра, Карл! 

Карл, який бюджет всього системника покомпонентно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, x9teen88 сказал:

без питань, вибір Ваш. просто для мене амд закінчилась в 2012 році, коли вийшли ці "супер" процессори. 

Відповім словами класика "на вкус и цвет все фломастеры разные"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, alexvvv сказал:

Карл, який бюджет всього системника покомпонентно?

так яка різниця, потенціал зато огого, на 10 років вистачить. аж 24 ядра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Litovets сказал:

Відповім словами класика "на вкус и цвет все фломастеры разные"

вкус і цвєт може бути різним, а от рівень якості - один. комусь маркетинг амд, а комусь нормальні системи без танців з бубном. у мене все. немає сенсу розводити оффтоп на релігійній основі. удачі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось мій досвід:

Спойлер

 

Ось тут можна побачити результати порівняння FX6350 vs i5 2400K в однопотоці при оптимальних розгонах обох проців:

Спойлер

 

Жодна гра не запиналася на жодному з проців, тому вважаю їх приблизно рівними. Крізіс 1 на них не ганяв, крізіс 2, 3 пройшов без проблем ще на Q6600 3.6 :) 

В результаті дійшов висновку, якщо є система на FX чи і5/і7 (від 2го покоління) я б зараз її не міняв ні на що крім райзена 1600 чи і5 8600к.

 

upd

забув додати, що якщо брати обидва процесори в розгоні то fx під навантаженням знаааачно гарячіший і жере електрики більше ніж той же і5.

Про те на fx вінда якось плавніше "ходить", менше подьоргувань - суб"єктивне враження. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec дякую за інформацію. Для себе (поки що) розглядаю як варіант щось типу fx-8350-70 

Теперішній проц ще з крізіс 2 якось справлявся, а от під 3м нагнувся бідолаха :D

А от в 1му крізісі грузиться тільки два ядра і як результат в зарубах просадки до 20 фпс 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Litovets сказал:

Ukrainec дякую за інформацію. Для себе (поки що) розглядаю як варіант щось типу fx-8350-70 

Теперішній проц ще з крізіс 2 якось справлявся, а от під 3м нагнувся бідолаха :D

А от в 1му крізісі грузиться тільки два ядра і як результат в зарубах просадки до 20 фпс 

Точно в процові проблема? Я колись пробував на phenom x3 8450 без розгону(бо вони ніфіга не гоняться), то проблем взагалі не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AnimaNoir сказал:

Точно в процові проблема? Я колись пробував на phenom x3 8450 без розгону(бо вони ніфіга не гоняться), то проблем взагалі не було.

В динамічних сценах загрузка 2х ядер ЦПУ 80-100% загрузка ГПУ падає до 30-40% при цьому фпс в районі 20-25 з просадками менше 20.

При переміщенні по джунглях ЦПУ менше загружений, ГПУ більше.

Всередині обєктів (особливо в печерах) загрузка ЦПУ мінімальна, ГПУ може доходити до 90-100% із  фпс за 100 кадрів при відключеній вертикальній синхронізації.

Висновок - не справляється ЦПУ з обрахунком локації, обєктів на ній і їх взаємодії + ще оптимізація 1го крізіса така собі (вархід вже веселіший в цьому плані).

 

От і думаю, якщо 1й крізіс не дружить з мультиядерністю/поточністю то чи не буде таке ж кіно і на FXах.

В інтелів тих же років проблем не повинно бути через відчутно вищу продуктивність самих ядер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Litovets сказано:

В динамічних сценах загрузка 2х ядер ЦПУ 80-100% загрузка ГПУ падає до 30-40% при цьому фпс в районі 20-25 з просадками менше 20.

При переміщенні по джунглях ЦПУ менше загружений, ГПУ більше.

Всередині обєктів (особливо в печерах) загрузка ЦПУ мінімальна, ГПУ може доходити до 90-100% із  фпс за 100 кадрів при відключеній вертикальній синхронізації.

Висновок - не справляється ЦПУ з обрахунком локації, обєктів на ній і їх взаємодії + ще оптимізація 1го крізіса така собі (вархід вже веселіший в цьому плані).

 

От і думаю, якщо 1й крізіс не дружить з мультиядерністю/поточністю то чи не буде таке ж кіно і на FXах.

В інтелів тих же років проблем не повинно бути через відчутно вищу продуктивність самих ядер.

Може не вистачати озу, тому коли треба грі текстури, система звертається до фп, а він повільний от тут і відбуваються просадки до 10-15к/с. 

На крізіс 3, фаркрай, і ще на чомусь (перших сталкерах і Р4 1озу) таке постійно в мене було постійно поки не змінив платформу і не встановив необхідну кількість озу (16). Ну і проц тут само собою грає важливу роль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Ukrainec сказал:

Може не вистачати озу, тому коли треба грі текстури, система звертається до фп, а він повільний от тут і відбуваються просадки до 10-15к/с. 

На крізіс 3, фаркрай, і ще на чомусь (перших сталкерах і Р4 1озу) таке постійно в мене було постійно поки не змінив платформу і не встановив необхідну кількість озу (16). Ну і проц тут само собою грає важливу роль.

ОЗУ 8 Гб, фп вимкнений, система на ссд, цяці на швидкому хдд. Проц, по сучасних мірках, дно це однозначно. Але й 1й крізіс кривуватий в плані оптимізації.

Запускав для тесту ГТА5 - йде на високих в фулХД з 30+ фпс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AnimaNoir сказал:

Це ж наскільки треба любити перший Крайзис)

Це ж майже класика:D 

А якщо серйозно - не то що я його люблю, просто наткнувся на вище описану проблемку (чи нюанс) і в світлі деякого інтересу до FXів захотілось розібратись чи не буде на них (FXах) такого ж нюансу в старих іграх і крізісі в тому числі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Litovets сказал:

Це ж майже класика:D 

А якщо серйозно - не то що я його люблю, просто наткнувся на вище описану проблемку (чи нюанс) і в світлі деякого інтересу до FXів захотілось розібратись чи не буде на них (FXах) такого ж нюансу в старих іграх і крізісі в тому числі.

З старими іграми дуже часто бувають нюанси. Тільки що глянув, Crysis є на GOG, тому взагалі дивно що у вас з ним проблеми. А взагалі, там оптимізація ніяка, бо як ще пояснити коли він і зараз вішає нові відюхи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, AnimaNoir сказал:

З старими іграми дуже часто бувають нюанси. Тільки що глянув, Crysis є на GOG, тому взагалі дивно що у вас з ним проблеми. А взагалі, там оптимізація ніяка, бо як ще пояснити коли він і зараз вішає нові відюхи.

Мій куплений в СТІМі, хоча різниці впринципі нема. На рахунок оптимізації - згідний, той же вархід вже ніби трохи кращий на допиляному крайенджін 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Litovets сказал:

Мій куплений в СТІМі, хоча різниці впринципі нема. На рахунок оптимізації - згідний, той же вархід вже ніби трохи кращий на допиляному крайенджін 2.

Я проходив перший крайзис на anlon xp 2200, 512 опори і відеокарті gt7300 agp правда на 512мб. 
На рахунок оптимізації можна спробувати гру Lost Planet, одна з перших яка ідеально підтримувала багатопоточність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, AnimaNoir сказал:

Я проходив перший крайзис на anlon xp 2200, 512 опори і відеокарті gt7300 agp правда на 512мб. 

Та ну:blink: І він запускався на такій залізяці? Я перший раз грав його ще десь в 2009му на куди веселішій машині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Litovets сказал:

Та ну:blink: І він запускався на такій залізяці? Я перший раз грав його ще десь в 2009му на куди веселішій машині.

Конечно, якщо память не зраджує не на самих низьких, було овер 20фпс ( на той час грабельно) 1024x768

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...