Перейти до змісту
Svityaz

Єврокубки. Сезон 2018/19 років

Recommended Posts

Новий сезон - нова тема.

Перша інформація "для затравки":

Відбулося жеребкування другого відбіркового раунду Ліги Європи. Нагадаємо, що з цієї стадії у боротьбу за трофей вступає ФК "Маріуполь".

Згідно з результатами жеребкування за вихід до третього раунду відбору команді Олександра Бабича зустрінеться з бронзовим призером чемпіонату Швеції 2017 року - "Юргорденом".

Перший матч відбудеться 26 липня у Швеції, а матч-відповідь 2 серпня в Маріуполі.

Поширити це повідомлення

5 часов назад, Svityaz сказал:

Сумніваюсь, що дозволить УЄФА

Та я з сарказмом це написав :) Таких фармів як Марік - взагалі не повинно бути на футбольній мапі України!!!

Поширити це повідомлення

Цитата

Віце-президент Маріуполя Андрій Санін виступив із заявою з приводу домашньої арени команди під час єврокубкової кампанії.

- Зараз я хочу виступити з офіційною позицією з приводу стадіону, де наш клуб планує грати домашні ігри UEFA Europe League сезону 2018/2019 - ми змушені планувати, що це буде одеський стадіон Чорноморець наших побратимів - моряків. І причина цього вибору до банальності проста і до сліз образлива - в Маріуполі закритий міжнародний аеропорт, а від найближчого міжнародного аеропорту із Запоріжжя трансфер футбольного шаттла в столицю Приазов'я займає 4 години 45 хвилин, це зафіксовано інспекцією UEFA.

Ось це і є основна причина відмови, яку нам неформально довели до відома, і на яку ми при всьому нашому бажанні вплинути не можемо ніяк. Формальною ж причиною відмови стало рішення UEFA EXCO, датоване далеким 2014-м роком - мовляв в переліку перерахованих в ньому стадіонів України немає стадіону Бойка, а тільки лише Арена Львів, НСК Олімпійський, Чорноморець, Дніпро-Арена і Металіст - ось на одному з них і грайте.

Поширити це повідомлення

15 часов назад, Michaylo сказал:

це буде одеський стадіон Чорноморець наших побратимів - моряків

Вау! А чому з Динамо у Одесі не грали? :) Клоуни пля...

Поширити це повідомлення

16 минут назад, ForZa сказал:

А чому з Динамо у Одесі не грали?

Тому що заборони на стадіон в Маріку не було...

Її придумав на свою голову Сурок. Жаль... Не його голову, а ДК.

Редаговано Michaylo

Поширити це повідомлення

36 минут назад, Michaylo сказал:

Тому що заборони на стадіон в Маріку не було...

Я маю на увазі чому єврокубки в себе дома не грають? :) Бо УЄФА не дозволить!!! Інфраструктура не дозволяє! А з Динамо дозволяє, чи то вибірково? :) Да зрозуміло, що і до чого і якби не той скандал з Маріком, то Шлюхтер не був-би чемпіоном!!! :)

Поширити це повідомлення

Ну, що ти мав на увазі, нікому не відомо, а написав ти

Цитата

А чому з Динамо у Одесі не грали?

А в нечемпіонстві  ДК  винен не Маріуполь, це вже й сам винуватець признав ( Сурок), хоча це навіть кожному барану було зарання зрозуміло.

Поширити це повідомлення

1 час назад, Michaylo сказал:

А в нечемпіонстві  ДК  винен не Маріуполь

Я чисто по математичному прикинув і це кожен зрозуміє, що на фініші різниця була -2 і якщо Динамо перемогло б Маріуполь, то це +3 і Динамо обходило б Шахтар, то що тут ще вигадувати? :) Тут ніяких інтерв'ю не треба :) А те, що вони в інших матчах втратили, ну то і так зрозуміло... Мова ж конкретно про той випадок :) 

Редаговано ForZa

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз