Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Ох как меня достали водители которые паркуются возле варшавского рынка на тротуаре.

Да сколько можно, почему не кто не чего не делает, я когда иду с коляской мне что ради этого быDла на дорогу выезжать!???

post-10805-0-13321100-1439806547_thumb.j post-10805-0-95132700-1439806564_thumb.j

И еще немного не по теме, но все же, вот это чудо тротуар post-10805-0-59260100-1439806741_thumb.j еще долго будет в ширину колеса, да еще и на повороте, а не так давно там переезд латали....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не Луцьк

11873454_874821879279426_2488554361024543889_n.jpg?oh=bb2f41a74b421d8fe5f18303ec1e1bce&oe=563CBA34

Герой парковки

‪#‎АН7639СМ‬ заблокував доступ до смітника і сам став смітником.

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-25393-0-28874700-1440565490_thumb.j

Старий ранок. Вчора. Обідня пора.

Змінено користувачем bosuy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не Луцьк

в мене в дворі така ж історія. Часом приїде мудак, не з мєсних, мєсні мудаки вже навчилися, і заблокує проїзд до сміттєвих баків. Дядьки зі сміттєвоза сваряться, матюкаються! Останній раз не встиг одному такому мудаку поставити на кришу пакет зі сміттям. Втік. А то було стійке бажання проколоти дірочку, і щоб з пакета навмисне щось трошечки пролилося.

Впевнений, навчиться паркуватися 1 раз і на все життя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старий ранок. Вчора. Обідня пора.

Сьогодні, на тому ж місці, живе чорна Camry :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! ото красавци!!

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без слів.

Між твоїм "пирожком" і деревом також двох метрів немає :)

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без слів.

Між твоїм "пирожком" і деревом також двох метрів немає :)

угу, і "пирожок" запаркований якраз скраю тротуара, як і написано в правилах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без слів.

Між твоїм "пирожком" і деревом також двох метрів немає :)

:_22: зараз поміряю. :_07: між деревом і "пирожком" 3м.80см. :_05: так що не нада ляля!))

Мож так краще видно, який я хороший :_08:

post-23661-0-72208500-1441029029_thumb.j

post-23661-0-62321400-1441029045_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_22: зараз поміряю. :_07: між деревом і "пирожком" 3м.80см. :_05: так що не нада ляля!))

Мож так краще видно, який я хороший :_08:

Ще наступний пост прокоментуй

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_22: зараз поміряю. :_07: між деревом і "пирожком" 3м.80см. :_05: так що не нада ляля!))

Мож так краще видно, який я хороший :_08:

11.13. Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках, крім випадків, коли вони застосовуються для виконання робіт або обслуговування торговельних та інших підприємств, розташованих безпосередньо біля цих тротуарів або доріжок, за відсутності інших під'їздів і за умови виконання вимог пунктів 26.1-26.3 цих Правил.

Офіційний коментар:

З метою забезпечення безпеки пішоходів під час руху тротуарами і пішохідними доріжками ними заборонений рух транспортних засобів, крім дитячих велосипедів, якими керують діти до 7 років під наглядом дорослих.

Для виконання дорожніх робіт або обслуговування торговельних та інших підприємств за відсутності інших під'їздів до них допускається рух тротуарами транспортних засобів, що обслуговують громадян і підприємства, розташовані у зазначеній зоні, а також транспортних засобів, що належать громадянам, які мешкають або працюють у цій зоні, автомобілів або мотоколясок, позначених розпізнавальним знаком «Інвалід», якими керують водії-інваліди.

Під час руху тротуарами і пішохідними доріжками перелічених транспортних засобів їх водії повинні мати при собі документи, що підтверджують право на рух, а також вони мають здійснювати рух зі швидкістю до 20 км/год і давати дорогу пішоходам.

15.10.Стоянка забороняється:

в)на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

Офіційний коментар:

Даний пункт Правил підкреслює, що стоянка на тротуарах заборонена. Допускається стоянка легкових автомобілів, мотоциклів і мопедів на краю тротуарів, де відсутні знаки, що забороняють зупинку або стоянку (3.34-3.39), і для руху пішоходів залишається не менше 2 м. У разі поставлення транспортного засобу на тротуарі на стоянку водій зобов'язаний пам'ятати, що відповідно до пункту 11.13 рух тротуарами заборонений, тому на тротуар дозволяється виїжджати тільки двома колесами передньої або бічною частиною автомобіля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"yu2007"я розумію що якщо хочеться то можна і до забора докулюпатися)).

Взагалі то я навіть не на тротуарі стою <_<.

post-23661-0-10195900-1441038934_thumb.j

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то я навіть не на тротуарі стою <_<.

На тротуарі.

Неа! там взагалі то город)))чи прибудинкова територія,я точно не знаю,вона просто закладена бруківкою,але це вже зовсім інша історія.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неа! там взагалі то город)))чи прибудинкова територія,я точно не знаю,вона просто закладена бруківкою,але це вже зовсім інша історія.

Це і є тротуар

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"yu2007"я розумію що якщо хочеться то можна і до забора докулюпатися)).

Якщо хочеться, можна вивичити ПДР (якщо щось незрозуміло - почитати коментарі до правил) і неухильно їх дотримуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...