Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Деу Лахос став між двома дворами, з вільними місцями на парковку, на зеленьку травичку і свіже жовте листячко...

post-6314-0-01316200-1413305468_thumb.jp post-6314-0-29815000-1413305469_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кадик стал как стал. Непонятно кто из трех больший мудак 09 занявшая соседнюю стоянку задом, белый Берлинго (или шо там) всунувший морду на соседнюю стоянку. Куда деваться Кадику Стать по полосе посредине - опять мудак

Розжовую для ... для тих хто в танку!!! Кадік, всємі любімий тут, приїхав НЕ першим, на місці 09 стояла Джилі НОРМАЛЬНО, вірніше - по Правилам припаркована, А кадік припаркувався відповідно до назви теми. А всі остальні не є хєроями мого поста :).

ПС. Для тих хто в танку2!! Я вкурсі про ті фотки, які сюди заливати можна. Тому я написав в першому свому пості

Тут варіант "я стояв, а фсі остальні повиїжали" не проканає.

Тільки, чомусь, дехто читає перші і останні букви ;) ;) ;) Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут варіант "я стояв, а фсі остальні повиїжали" не проканає. Я йому (9994) мєдальку "Автобидло" дав би ще ;) .post-13697-0-29586300-1413223188_thumb.j

То ще квіточки, я живу неподалік та майже щодня гуртівню відвідую, та сам ппц відбувається на парковці ліворуч СМ. Там час від часу якийсь ''путін'' (а кандидатів багацько) парканеться таким чином, що закорковує круговий рух по парковці, тобіш всі мусять задкувати, ''тицятись'' поки те хулалала купить собі сільодочки. Фоткати вже небуду, а то після попередніх постів з парковки нової лінії мене ''насварили'' мінусами.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розжовую для ... для тих хто в танку!!! Кадік, всємі любімий тут, приїхав НЕ першим, на місці 09 стояла Джилі НОРМАЛЬНО, вірніше - по Правилам припаркована, А кадік припаркувався відповідно до назви теми. А всі остальні не є хєроями мого поста :).

ПС. Для тих хто в танку2!! Я вкурсі про ті фотки, які сюди заливати можна. Тому я написав в першому свому пості

Для тех ктоВтанке3 - обьясняю. На фото мы видим, то что видим. А все остальное - это можно сказать инсенуации - кто там был и как стоял. Нужно было фотать ровную Джили и "мудака" Кадика. Поэтому фраза "Тут варіант "я стояв, а фсі остальні повиїжали" не проканає" (с) как раз не катит ибо "остальные Джили" как раз повыезжали. :)

Для таков4 - давно договорились не фотать стоянки возле маркетов - кроме случаев из ряда вон выходящих - парковки на местах инвалидов паркетников, перекрытие выездов и т.п.

В теретьих та парковка возле ПАККО на Ковельской имеет свой минус - припаркованные вдоль дороги авто очень мешают выезду припаркованных ПРЯМО к стене авто, что предвидит не один впред-назад, чтобы вырулить и выехать. Поэтому там полосы должны быть косыми, либо не давать парковаться вдоль дороги да еще и с приличным запасом к бровке.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фото мы видим, то что видим. А все остальное - это можно сказать инсенуации - кто там был и как стоял.

Якщо ти незамітив, то фото я прокоментував ;) , а не тупо залив. Але дехто лише... фото дивиться.

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фото мы видим, то что видим. А все остальное - это можно сказать инсенуации - кто там был и как стоял.

Якщо ти незамітив, то фото я прокоментував ;) , а не тупо залив. Але дехто лише... фото дивиться.

Дядька, ми за Вас, сапкойно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шановні бордівчани! Щоб не плодити теми, спитаю поради тут.

Ситуація така. Дружина вчиться їздити, на дорозі все ок, а от з паркуванням трохи напряг особливо задом. Підкажіть якесь місце де можна було б потренуватись без можливої шкоди оточуючим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація така. Дружина вчиться їздити, на дорозі все ок, а от з паркуванням трохи напряг особливо задом. Підкажіть якесь місце де можна було б потренуватись без можливої шкоди оточуючим.

Візьми декілька палок, виїдь в поле або інше (можна й менше місце), зроби з палок умовне розташування машин. І нехай заїжджає і задом, і передом.

ПС. Без підйо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Епіцентр. Там місця зкраю при виїзді завжди багато + розмітка. Буде де протренуватись.

Змінено користувачем Ha3aP
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я як вчився то палки, як описано вище, ставив у пластикові пляшки із водою і тренувався паркуватись як задом так і передом.

а вчився на КРЗ на площадці навпроти "України".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми декілька палок, виїдь в поле або інше (можна й менше місце), зроби з палок умовне розташування машин. І нехай заїжджає і задом, і передом.

ПС. Без підйо)

я як вчився то палки, як описано вище, ставив у пластикові пляшки із водою і тренувався паркуватись як задом так і передом.

а вчився на КРЗ на площадці навпроти "України".

Така думка була.

Епіцентр. Там місця зкраю при виїзді завжди багато + розмітка. Буде де протренуватись.

От за епіцентр навіть не згадав. напевне туди зпалками поїдемо.

Всім дякую за поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

типова НЕЗМІННА ситуація

post-5395-0-67663400-1416227425_thumb.jp

p.s.

паркування не по розмітці те саме що відливання за межі унітазу .

Змінено користувачем YUR4IKLIM
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дворник высыпал контейнер с мусором на Folkswaggen Caddy, который перекрыл подъезд мусоровоза.

gi-9625-45007-big.jpg

http://www.charter97.org/ru/news/2014/11/19/126896/

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось як потрібно паркуватись

%D1%81%D0%B2%2B%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%2B%D0%BF%D0%BE%2B%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8E.gif

Доповню, думаю цікаво знати, хто і для чого так паркувався.))http://mirfactov.com/ustanovlen-novyiy-rekord-ginnesa-po-parallelnoy-parkovke/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось як потрібно паркуватись

%D1%81%D0%B2%2B%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%2B%D0%BF%D0%BE%2B%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8E.gif

Парканулся зачётно, ничего не скажешь, но вот выехать потом будет трудновато :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або так як в ОАЕ виїжають, тиц вперед, тиц назад, так пару раз (на передачу там не ставлять на парковках), місце для маневру є, вперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну там то профі, вони пів життя вчаться.

а ось звичайний водій у Франції демонструє чудеса парковки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ось звичайний водій у Франції демонструє чудеса парковки.

паралельна парковка :

%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F.gif

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...