Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Так, шановний, це воно. Бачу, не одного мене ці водятли дістали ))) До речі, на фото ще миримо. Буває, що ні виїхати ні в*їхати на ці вулички неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тож, б...дь, місця більше нема! А 5 метрів зайвих пройтись - ноги ж з дупи повихитуються!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

І.Франка

post-684-0-48685200-1402311025_thumb.jpg

post-684-0-89895400-1402311052_thumb.jpg

post-684-0-25096000-1402311082_thumb.jpg

це вхід до ветеренарної клініки, там майже завжди так, хазяї своїх улюбленців під самі сходи підвозять, ніякої порядності, створюють незручності як пішоходам, так і водіям інших автівок, місцевим поблизу працюючим і т.д. неможна так, посвинськи дійсно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там Там:
Для повної картини треба було ще того жопеля зфоткати. Чи як він стати мав коли по розмітці станеш якісь двері не відчиняться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там Там:

IMAG0041.jpg

Неможливо так розсуждати, ви бачили яка ситуація була до того? можливо на момент паркування, ланос припаркувався в лічених сантиметрах між двома авто. Або ж на місці де партфайндр стояла інша автівка, яка займала дві полоси і водій ланоса максимально прижався до неї. Якби в мене була б така ситуація, я би також так зробив, але це не значить що потрібно вважати водія бидлом

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть в тому що зараз у нього є можливість стати нормально, а він і далі стоїть як хамло!

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де там є можливість стати нормально? Джип став вплотну до розділювальної, якщо станеш "нормально", то з його сторони "нормально" вже не вилізеш з машини.

А з іншого боку взагалі... Сюди все-одно інша машина не влізе навіть якщо підсунешся до джипа...

Короче, афтар - лісапедіст

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джип вліз в полосу, а ланос до того широкий що відразу 2 повинен займати. Ой, ну вибачте будь ласка, я не замітив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото зроблене в той момент коли Ланос тiльки пiдiхав.

Да,я лiсiпiдiст,давайте i далi будем так жити,бачу багато захисникив Ланоса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото зроблене в той момент коли Ланос тiльки пiдiхав.

Да,я лiсiпiдiст,давайте i далi будем так жити,бачу багато захисникив Ланоса.

Я автомобіліст і поважаю велосипедистів не менше ніж автомобілістів.

В даній ситуації, на мою думку, неправий водій в першу чергу опеля, оскільки порушив правила розмітки, далі неправий водій ланоса, оскільки нвіть при обмалі місця він міг притулитися впритул до вектри, чим наказавши власника, а сам міг спокійно вийти, місця вистачило б (я б вийшов без проблем) і було б вільне місце.

Просто вести себе ось так по причині, що так ведуть себе інші не вихід із ситуації.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЦ "Варшавський, на стоянці повно місця, але ж це треба ТЦ об'їхати, це ж стільки пального тре спалити...

9gAPT.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там Там:

IMAG0041.jpg

імхо, водію ланоса нічого не заважало стати між двома білими лініями, навіть той же джип. ну відкрив би двері не так широко, хіба ж це проблема. тоді відїхав би опель - і звільнилося б 2 місця

ніколи не розумів паркування відносно машин, а не відносно ліній розмітки.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, водію ланоса нічого не заважало стати між двома білими лініями, навіть той же джип. ну відкрив би двері не так широко, хіба ж це проблема. тоді відїхав би опель - і звільнилося б 2 місця

ніколи не розумів паркування відносно машин, а не відносно ліній розмітки.

Машину маєш? Якщо так, то за твоїм методом паркування в тебе вже стільки вмятин на дверках повинно бути.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

машину маю, вмятин немає - може через те, що я худий? )))

а метод паркування дуже простий - паркуватися по мірі можливості згідно розмітки, а не як мудак. нічого не порушуєш і ніколи не стаєш персонажем фото в цій темі

Змінено користувачем Abrikos
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

машину маю, вмятин немає - може через те, що я худий? )))

а метод паркування дуже простий - паркуватися по мірі можливості згідно розмітки, а не як мудак. нічого не порушуєш і ніколи не стаєш персонажем фото в цій темі

Причому ти худий чи ні, водій джипа може бути нехудим, але й те не важно, просто по привичці з розмахом відкриє свою дверки, вліпить в твою, матюкнеться і поїде далі, а в тебе вмятина.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішла тема худий не худий. Колись мав Ланоса. і щоб мені з нього вилізти (2 метри росту) мені треба було двері відкривати на максимум інакше я з під руля не вигріб.

Так що і ріст і об"єм теж деколи відіграють свою роль.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жарти жартами, то таке

але на фото добре видно, що навіть при повністю відчиненій дверці до лінії ще залишається майже ті ж півкорпуса ланоса, які заважатимуть припаркуватися іншому авто на місці лівіше, якщо відїде опель. і взагалі на тій парковці нормально можна паркуватися по лініям, і вистачає місця, щоб відкривати двері і сідати і худим, і товстим.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а крім того "худий чи ні" є ще й доводчики дверей, які самі довідкривають твої двері (напр. в мене в Партнері) і бахнуть твої двері йому в джип, а тоді порозповідаєш про паркування відносно якихось там полосок на тротуарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а крім того "худий чи ні" є ще й доводчики дверей, які самі довідкривають твої двері (напр. в мене в Партнері) і бахнуть твої двері йому в джип, а тоді порозповідаєш про паркування відносно якихось там полосок на тротуарі.

ну вибачте, якщо руки не з того місця ростуть, щоб двері акуратно відкрити, то да - нахуа тоді взагалі ті полоски, та й взагалі взаємоввічливість

пропоную припинити це обговорення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене з потрібного місця руки ростуть. Питання - нафіга ризикувати?

...певно, ти не знаєш, що таке "доводчики"...

ПиСи: "ваємоввічливість"?!? ЩО це? Це коли я йому в бочину дверкою гепну, а він мені посміхнеться і скаже "та фігня"? Ти з якої планети?

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...