Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

вул. Богдана Хмельницького

CT6SH.jpg

P.S. 15.10. Стоянка забороняється:

б) на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA, ти ще за поворот сходи, глянь :) там тож одне на одному зазвичай стоять що тролейбус ледь в ті повороти пролазить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямо на переходе возле старого рынка.Стоим прямо так,что когда переходишь через переход,то прямо упираешься в - этого :0139: коня

post-9141-0-36420100-1399406470_thumb.jp

post-9141-0-74566200-1399406647_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямо на переходе возле старого рынка.Стоим прямо так,что когда переходишь через переход,то прямо упираешься в - этого :0139: коня

post-9141-0-36420100-1399406470_thumb.jp

post-9141-0-74566200-1399406647_thumb.jp

Хех! да там цього стада,капець! не новина,але дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mudakparking.net - товари для автомудаків.

може хтось буде тут замовляти (дайте знати), я би прикупив пару таких (і на паперовій основі теж!)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

несподіваний випадок "культурної" парковки по Бандери. тобто людина напевно знала що хєрню робить, але наслідки мінімальні – можна пройти та й проїхати коляскою

9ijHW.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, саме час пофлешмобити? ;)

В зв'язку з постійними порушеннями водіями легкових автомобілів вимог пп.15.10.б),в) Правил дорожнього руху (заборона стоянки на тротуарах), що унеможливлює рух пішоходів на вузькому (1,5-2м) тротуарі, на непарній стороні ділянки вулиці Степана Бандери між в'їздом в двір будинка №4 по вулиці Винниченка і перехрестям вулиць Бандери і Винниченка, прошу влаштувати паркан, довжиною орієнтовно 40м, між тротуаром і проїжджою частиною на даній ділянці вулиці Бандери.

Про результати розгляду даного звернення прошу повідомити листом за адресою: 43000, м.Луцьк, вул.__________, __/__, ПІБ

Я відправив на міського голову. :)

Приєднуйтесь :)

Змінено користувачем Dream
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там би вистачило стовбиків десь через метр. паркан це якось закруто

проси більше, щоб отримати достатньо. ;)

Ціль - звернути увагу на ту ділянку тротуару.

Я колись у ФБ пану Романюку писав, щоб він паралельно з встановленням знаків зупинка заборонена на спуску Винниченка трохи прискорив Палицю з відкриттям парковки за ЦУМом - вона хоч трохи би покращила там ситуацію.

Змінено користувачем Dream
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ось ці хлопці - інкасатори - вважають, що раз вони почепили на машину зелені стрічки, а на пояс кобуру, то можна ср#ть на всіх з високой горкі )) і, відповідно, їздять як бидло (не раз помічав), і паркуються як мудаки. сфоткано біля міськради. чому саме так припаркувався - бо там тінь від дерева, а жара ж на вулиць, хулє )))

post-5279-0-46138800-1401039456_thumb.jp

post-5279-0-00629100-1401039464_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось ці хлопці - інкасатори - вважають, що раз вони почепили на машину зелені стрічки, а на пояс кобуру, то можна ср#ть на всіх з високой горкі )) і, відповідно, їздять як бидло (не раз помічав), і паркуються як мудаки. сфоткано біля міськради. чому саме так припаркувався - бо там тінь від дерева, а жара ж на вулиць, хулє )))

це ще не саме страшне. Знайомий працював у тій службі і казав, мол дайці не зупиняють, їздять заваляні (дехто дозволяв собі коньячку сьорбнути до маршруту), а стосовно їзди самої то нераз вели себе по-хамськи на дорозі, як по відношенню до мене особисто, так і до інших учасників дорожнього руху. Звичайно не всі погані, але ту службу представники ДАІ практично не контролюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось ці хлопці - інкасатори - вважають, що раз вони почепили на машину зелені стрічки, а на пояс кобуру, то можна ср#ть на всіх з високой горкі )) і, відповідно, їздять як бидло (не раз помічав), і паркуються як мудаки. сфоткано біля міськради. чому саме так припаркувався - бо там тінь від дерева, а жара ж на вулиць, хулє )))

О, саме цей фрукт, що на фото, полюбляє паркуватися прямо на переході, біля аптеки "Волиньфарм" по пр. Відродження, відразу навпроти маг. "Наш край". Вони інкасують ту аплеку. Одного разу ледь не зачепив мене з дитиноб на узбіччі, так спішив припаркуватися на переході, добре що я встиг відійти назад. На мої претензії до цієї бикоти (а по іншому його не назвеш), кілька разів мене послав, да ще з такою фразою -"а де ще тут мені стати, я з аптеки гроші забираю"

Змінено користувачем ЙОЖИК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще один гуру парковки.....

VHcFw.jpg

jSMUo.jpg

Змінено користувачем xforester
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть чи так можна паркуватись?

Фото № 1

Фото № 2

post-7654-0-40980700-1401427548_thumb.jp

post-7654-0-92303400-1401427554_thumb.jp

post-7654-0-07068000-1401427561_thumb.jp

post-7654-0-69614100-1401427568_thumb.jp

post-7654-0-56173700-1401427747_thumb.jp

post-7654-0-83051100-1401427794_thumb.jp

post-7654-0-01481200-1401427804_thumb.jp

Змінено користувачем NSL
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пфф....звісно що ні!! в будь-якому випадку, заважає комусь, чи ні, всерівно правила є правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли авторинок працює то там таких... пачками стоять...)))..

авторинок сьогодні не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штрафи завжди були, але, наприклад, коли ти останній раз бачив дайця на Бандери? персонально я – дуже давно. та й що йому там робити? "охороняти" постійно шматок вулиці – це вкрай неефективно. заїхати та чекати хазяїв припаркованих машин? так само.

треба повернути можливість штрафа та заяви по фотофіксації для деяких порушень. також зробити можливість подавати такі заяви з фото звичайним громадянам. оце буде дійсно ефективно та добре поповнить бюджет. а через місяць-два кількість таких горе-паркувальників гарантовано поменшає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штрафи завжди були, але, наприклад, коли ти останній раз бачив дайця на Бандери? персонально я – дуже давно. та й що йому там робити? "охороняти" постійно шматок вулиці – це вкрай неефективно. заїхати та чекати хазяїв припаркованих машин? так само.

треба повернути можливість штрафа та заяви по фотофіксації для деяких порушень. також зробити можливість подавати такі заяви з фото звичайним громадянам. оце буде дійсно ефективно та добре поповнить бюджет. а через місяць-два кількість таких горе-паркувальників гарантовано поменшає.

Підпишуся під кожним словом.

А ще, добре було б злісних порушників (згідно закону) - на штраф-майданчик. Телепортувати. :)

Прямо отак:

IMG_0807.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приклад такої заяви:

фото ТЗ правопорушника з трьох різних ракурсів, на двох світлинах обов'язково має бути державний номер;

час фіксації;

опис скоєного правопорушення (на думку заявителя, у вільній формі) ;

персональні дані заявителя (ПІБ, адреса, контактний телефон);

щодо даних. по-перше є закон про їх нерозголошення, по-друге мотивація може бути у вигляді грошової винагороди після сплати штрафа власником ТЗ. також підтвердження того, що заява не пішла "в нікуди".

подавати такі заяви треба надати можливість як на папері, так і в онлайні, на офіційному сайті місцевого ДАЇ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...