Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Чукча не читатель? Даремне за мене переживаєте, мені ставити машину є де - вище про це я вже писав :0011:

Сам Вы чукча. Если б я только Вас имела в виду, я имела ввиду всех вас, кто тут сильно переживает. Вы ж не один тут такой. А про Вас я помню, вы с ГПЗ, Вам крупно повезло.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тем, у кого не хватает денег на гараж, или дом, я лично советую не покупать тогда машину. Цивилизованный человек, покупая машину, отдает себе отчет, что он покупает комплекс проблем. Машина из этого только часть. Гараж, сервис, налоги и прочее. Если у него не хватает средств на этот весь комплекс, он откладывает покупку до лучших времен. А мы - нищеброды, делаем все как всегда через жопу. Кто тут виноват? Велосипедисты? Души их!

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...А мы - нищеброды, делаем все как всегда через жопу. Кто тут виноват? Велосипедисты? Души их!

odna, а до чого в цій темі взагалі "вєлосіпєдісти"? (не дописувачі-велосипедисти, а велосипедисти-прошарок суспільства) мож досить прапором над барикадами махати і протиставляти себе всім автомобілістам? ;)

Я, наприклад, в авто з дитинства і без нього не можу. І якщо б, наприклад, тільки зараз постало запитання про купівлю машини, над дилемою "а чи буду я мати де його ставити" я б думав ну ніяк не в першу чергу.

Вас влаштовує життя без авто - ваша справа, для чого тут (в темі про неправильну парковку) ця полеміка про "мала дєнєг" і репліки "прадай машину, раз ти живьош в скворєшніке"?

  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, это не я первая начала тыкать мне моим же велосипедом. Не валите уже все на меня. Я вижу, что не такая уж жизнь без машины ужасная. Хочу с вами поделиться своими ощущениями. Сама я машины очень люблю. Мечтаю об УАЗике. Но сначала - домик :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Мечтаю об УАЗике. ... :)

ЖЕСТЬ! :) УАЗік! От тоді то ти, певно, навчиш всіх правильно паркуватися! :)

Девушки и УАЗ

чекаєм фоток! ;)

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, думаю вона після тижневої практики тобі фору у водінні дасть, тим більше на УАЗі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тем, у кого не хватает денег на гараж, или дом, я лично советую не покупать тогда машину.

Цікава порада. А що ж робити тим хто проживає в квартирах, але годується з села або дачної ділянки? Або тим хто допомагає батькам чи іншим родичам в селах?

Туди їздити регулярно потрібно. Я картини загрузки і вигрузки щосуботи і неділі регулярно спостерігаю. Немає у людей грошей на будинок, але недорогий автомобіль полегшує їм зв'язок із селом чи дачею, особливо коли їздити потрібно цілою родиною.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тем, у кого не хватает денег на гараж, или дом, я лично советую не покупать тогда машину.

Цікава порада. А що ж робити тим хто проживає в квартирах, але годується з села або дачної ділянки? Або тим хто допомагає батькам чи іншим родичам в селах?

Туди їздити регулярно потрібно. Я картини загрузки і вигрузки щосуботи і неділі регулярно спостерігаю. Немає у людей грошей на будинок, але недорогий автомобіль полегшує їм зв'язок із селом чи дачею, особливо коли їздити потрібно цілою родиною.

Ой, шо щас будет! Но я скажу. Кормитесь из супермаркета, или с рынка, как все горожане в пятом поколении и дальше. У нас большинство выходцы из сел, не представляют жизни без огорода. И не замечают, что некоторым их урожай обходится не на много дешевле, чем купить. Но хлебом не корми, дай в земле поковыряться.

Налетайте. Минусуйте. Я сегодня щедрая. :)

  • +1 5
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автомобілісти (маю на увазі адекватних водіїв) ніколи нічого не доведуть тим, хто авто не має. Як купите - тоді зрозумієте.

Вот целевое назначение автомобиля ;)

post-426-0-81512200-1383845081_thumb.jpg

post-426-0-54221700-1383845088_thumb.jpg

Автомобиль нужен чтобы добраться до отдаленного спота :)

а если серьезно, я считаю что автомобиль - это вынужденное зло, от которого, увы, никуда не денешься. И всегда найдется мудило, которому пофиг на всех. Я таких каждый день наблюдаю возле работы, возле студенческой библиотеки. Ему пофиг, бо ему надо и пусть весь мир подождет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yarik1,Соборності(гостинець) - Б.Хмельницького (Драмтеатр). 8:00 - 8:30 вхід вільний.

Всіх не можна під одну мірку міряти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dual, нам авто ніяк не заважають, якщо вони їдуть по правилам.

нам велосипедисти теж не заважають, коли не порушують ПДР. Я їх навіть підтримую (їх - велосипедистів - культурних учасників дорожнього руху)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yarik1,Соборності(гостинець) - Б.Хмельницького (Драмтеатр). 8:00 - 8:30 вхід вільний.

Всіх не можна під одну мірку міряти

Який Гостинець? Який Драмтеатер? Який вхід??? Ви про що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІразу ще не бачив щоб на червоний сигнал світлофора велисипедист зупинився, почекав і поїхав коли загориться залений(для чого чекати можна і між людьми проїхати).

yarik1,Соборності(гостинець) - Б.Хмельницького (Драмтеатр). 8:00 - 8:30 вхід вільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІразу ще не бачив щоб на червоний сигнал світлофора велисипедист зупинився, почекав і поїхав коли загориться залений(для чого чекати можна і між людьми проїхати).

yarik1,Соборності(гостинець) - Б.Хмельницького (Драмтеатр). 8:00 - 8:30 вхід вільний.

На даній ділянці дороги всі велосипедисти зупиняються на світлофорі? Чи 1 зупиняється? про що Ви хочете сказати цими цитатами???

Змінено користувачем yarik1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав кілька сторінок цієї теми, і згадався давній анекдот:

-Що за напасть!

Їду на машині, всі пішоходи-козли.

Йду пішки, всі водії-козли.

Їду на велосипеді-взагалі всі козли!)))

А по темі - в будь-якому випадку потрібно залишатися Людиною, будь ти водій, пішохід чи велосипедист!

А для водіїв - невже так важко, припаркувавши машину, оглянутись навколо - чи не заважає твоє авто іншим, чи не загороджує якогось проїзду...

Хоча, для кого я це пишу?..

Культурна людина буде вести себе культурно і за кермом і в якості пішохода або велосипедиста.

А бидло - воно залишається бидлом, і на жаль, перевиховати такого практично неможливо.

Змінено користувачем S-driver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А бидло - воно залишається бидлом, і на жаль, перевиховати такого практично неможливо.

Згідний.

І раз пішов такий флейм та офтоп, а модери забили, то пожаліюся на велосепедистів.

Декілька днів поспіль в діапазоні 18-19 літає воно по проспекті Перемоги незважаючи ні на колір світлофорів, ні на пішоходів, ні на зустрічні смуги.

А тепір0 розкажіть, хто Ета? впевнений, що такий майстер та ще й живий не може бути невідомий в велотусі.

До речі маю відео на реєстраторі сьогоднішнього оленя, який рухався в правій смузі по вул. Ковельській до старого ринку і зовсім не раптово на переході за площею Злуки перейшов по переходу не скидаючи швидкості.... благо встиг загальмувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yarik1, ти написав, що не бачив жодного велосипедиста, який стає на світлофорі. Я запрошую тебе на "виставу". Кожного буднього дня я катаюсь на роботу згідно правил д.р (майже завжди дотримуюсь)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yarik1, ти написав, що не бачив жодного велосипедиста, який стає на світлофорі. Я запрошую тебе на "виставу". Кожного буднього дня я катаюсь на роботу згідно правил д.р (майже завжди дотримуюсь)

Чесно, не бачив жодного, хто запиняється разом із автомобілями на сфітлофорі, але бачив більше 100 таких хто не зупиняється. Я не буду сперечатися з тим що саме Ви зупиняєтесь і закликаю всіх дотримуватися правил дорожнього руху. Але статистика складена мною (сто проти одного чи двох чи десяти) хто дійсно дотримується правил бажає кращого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та досить вже. для вирішення "кто прав, кто виноват" є інші теми.

Модераторам: почистьте тему, будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи вам щось очі мозолить?

та я, здається, в Вашій перепалці на останніх 3-х сторінках участі не брав.

чи це новий вброс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, думаю вона після тижневої практики тобі фору у водінні дасть, тим більше на УАЗі.

:) ну, після тижневої, а тим більше на УАЗі - то сумніваюсь, але та хіба ж я проти :) тілька "за"! :)

Я ж те відео приліпив не для іронії чи демонстрації моєї думки про її здібності, а просто для підняття настрою і закінчення "війни" на добрій ноті :)

... а фоткі ж там класні ;) Будем сподіватись, вона і їм дасть фору! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібно бути весь час на колесах, спицифіка моя така... Вирішив 1,2 травня: буду ставити авто біля дому (бо ми з авто трішки в різних районах дислокуємось, так задовбало ходити в гараж після роботи), але для цього хоча б сигналку тра, походив по базарах, автозвуках всяких, почитав форуми, і і і і і і і і і і і і ;

І 9 травня за гроші на сигналку + ще 150$ (які мали б бути витрачені на гуму і мастило:)) вирішив питання з парковкою радикально - купив велосипед! І що думаєте, як стояло авто з 20х чисел квітня так і по сей день стоїть, ніяк не придумаю куди на ньому з"їздити. На море поїздом, в карпати маршруткою, в ліс та по місту велосипедом. То нафіга весь цей гемор з авто?

А ще сердечко і дихалку знаєте як розробив за цей рік? ого го!

Чесно? зараз навіть співчуваю тим хто їздить на авто.

p.s.

правда ще не знаю як бути цієї зими, на вто чи на велосипеді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...