Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Біля "Щоденника" стояночка є і там часто на пішохідній зебрі олені ставлять свої ненаглядні "скарби". А мами із возиками мусять з високих бардюрів стрибати. Невже не можна трішки далі поставити свого коня...

post-2993-0-56659700-1324584502_thumb.jp

post-2993-0-78124200-1324584526_thumb.jp

post-2993-0-30563000-1324584558_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я дуже рідко кажу про людей погано, але водій лади держ.реєстр.номер АС2002АК неодмінно заслуговує почути (прочитати) на свою адресу - М.У.Д.А.К!

Місце фото - вул. Кривий Вал, навпроти природоохоронної прокуратури, спуск для інвалідів на візках (а також для дитячих колясок), там де засвітило на фото в правому нижньому кутку - на бруківці намальований великий знак "для інвалідів". На всю вулицю один спуск шириною 80 см, і там треба "вмостити" свого синього ср...ковоза! :0156: Довелося з коляскою обїзжати назад три машини.

post-5279-0-13973800-1325329166_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Audi_A3_3_550x367.jpg

В центре Афин (Греция) какой-то гений так поставил свою Audi A3 Sportback около двух мусорных баков, что практически перекрыл для всех проезд по улице. Если легковые машины еще могли преодолеть эту «мировую проблему», то движение рейсового пассажирского автобуса оказалось блокированным. Сначала водитель автобуса и машин, которые шли за ним, попытались решить проблему цивилизованным способом, то есть посигналить. Однако владелец автомобиля так и не появился. Тогда было принято решение действовать кардинальными методами. И несчастную Audi A3 просто положили на бок поближе к обочине, чтобы проехать могли все. Начало, как говорится, положено. Потому что окружающих рекомендуется уважать.

http://weekly.ua/acc.../07/115718.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми - молоде та життєрадісне об'єднання молодих людей СТОП ХАМ!

Запрошуємо до нас в команду, які не терплять хамство на дорогах у всіх його проявах!

Давайте доведемо, що з хамством на дорогах можна боротися!vk.com/stopham_ua

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cb-%D0%9A%D0%BB%D1%96%D0%BC%D1%87%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0%20%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B0.JPG

Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук свій робочий Лексус (на фото - крайній праворуч) 18 січня 2011 року поставив прямісінько перед облмуздрамтеатром. Тоді відбувалась розширена нарада з питань розвитку сільських територій області.

cb-%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%20%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%834.JPG

В архіві ВолиньPost є фото від 9 квітня 2011 року. Тоді, під час нагородження переможців акції «Людина року 2010» гості не соромились на своїх авто паркуватися прямісінько біля входу драмтеатру.

«Хочу сказати, що за моєї пам’яті ніякий високопосадовець, який себе поважає, не скоїть такого порушення правил дорожнього руху. Тому що, по-перше, це є люди публічні, які знають і поважають місто, не один високопосадовець собі не дозволить проїхатися по Театральному майдані», - запевнив Главічка.

Повністю ТУТ

ЗІ, Щось не видно наклеєних стікерів на лобових шибах... ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найближа облаштована пакровка там де?

біля "України" - туди можна заїхати без будь-яких порушень ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 2-му фото ну прям як виставка мітцубісі)

аби захотіли, місця знайти можна) біля воїнкомату в дворику уйма місця, став як хочеш) Вкрай могли б залишити біля Всесвіта

Змінено користувачем sasha1132
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

cb-%D0%9A%D0%BB%D1%96%D0%BC%D1%87%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0%20%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B0.JPG

Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук свій робочий Лексус (на фото - крайній праворуч) 18 січня 2011 року поставив прямісінько перед облмуздрамтеатром. Тоді відбувалась розширена нарада з питань розвитку сільських територій області.

cb-%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%20%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%834.JPG

В архіві ВолиньPost є фото від 9 квітня 2011 року. Тоді, під час нагородження переможців акції «Людина року 2010» гості не соромились на своїх авто паркуватися прямісінько біля входу драмтеатру.

«Хочу сказати, що за моєї пам’яті ніякий високопосадовець, який себе поважає, не скоїть такого порушення правил дорожнього руху. Тому що, по-перше, це є люди публічні, які знають і поважають місто, не один високопосадовець собі не дозволить проїхатися по Театральному майдані», - запевнив Главічка.

Повністю ТУТ

ЗІ, Щось не видно наклеєних стікерів на лобових шибах... ^_^

На фото 1 - заїзд КЛУБУ ЛЕКСУСІВ на Волині

На фото 2 - Заїзд клубу міциків на Волині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На першому фото посередині Кукуруз :)

То обслуговуючий персонал. Піцу для клубників Лексуса привезли. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
А що не так?

Це на Франка - за білим будинком в'їзд на хлібкомбінат. І жигуль стоїть на тротуарі. Ваш КО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там адекватні водії стають вздовж дороги, а коли час пік в робочий день то стоять ялинкою, інколи на тротуарі але вздовж дороги, щоб людям можна було пройти, і коляска щоб проїхала, а тут став раком, невже людина не задумується коли щось подібне робить, що про нього як мінімум одна людина подумає - "ну дибіл"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сліди, машини що поїхала, бачиш? Можливо він став так тому що перед ним хтось так вже стояв.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сліди, машини що поїхала, бачиш? Можливо він став так тому що перед ним хтось так вже стояв.

дада - це його виправдовує. "Я що гірший? Йому можна, а мені ні?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...