Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Якби кожен знав, що якщо не так припаркується, і прийде, а на машині буде краскою написано слово "мудєль", то в другий раз після того як відітре краску, або як проїдеться до автосервісу, щоб все місто побачило його, буде думати і про інших людей.

А що б Ви зробили з "знавцем ПДР", який щиро переконаний, що Ви порушили, і через те Вам на авто нацарапав "мудєль", хоча порушення ПДР немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, якщо поставити ще один автомобіль прямо навпроти нього, так щоб не проїхати взагалі, це ж по вашому теж не порушення ПДР, в 15.9 такого пункту немає, тут би теж всі написали що порушення немає, розмітки немає як і краю проїзної частини, немає порушень, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, якщо поставити ще один автомобіль прямо навпроти нього, так щоб не проїхати взагалі, це ж по вашому теж не порушення ПДР, в 15.9 такого пункту немає, тут би теж всі написали що порушення немає, розмітки немає як і краю проїзної частини, немає порушень, правда?

Вчіть ПДР

15.9. Зупинка забороняється:

а) на залізничних переїздах;

б) на трамвайних коліях (крім випадків, обумовлених пунктом 15.8 цих Правил);

в) на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, а також у тунелях;

г) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі;

ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;

д) у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;

е) ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків;

є) ближче 10 м від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання, де це створить перешкоди технологічним транспортним засобам, що працюють;

ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився;

з) у місцях, де транспортний засіб закриває від інших водіїв сигнали світлофора або дорожні знаки;

и) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо поставити ще один автомобіль прямо навпроти нього, так щоб не проїхати взагалі, це ж по вашому теж не порушення ПДР

Це долбойобство.

В принципі, якщо справа від Лехуса припаркувати Москвіч і трохи постояти біля Москаля, то є велика ймосвірність почути багато цікавого, а може й навіть і отримати люлєй, якщо почати тих, хто проїхати не може, вчити ПДР. )

Змінено користувачем Dream
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це долбойобство.В принципі, якщо справа від Лехуса припаркувати Москвіч і трохи постояти біля Москаля, то є велика ймосвірність почути багато цікавого, а може й навіть і отримати люлєй, якщо почати тих, хто проїхати не може, вчити ПДР.
:smile-zachot:" Правила - правилами, але існує й елементарна порядність. Ось тільки чомусь є така тенденція - чим крутіше авто, тим більш по-хамськи веде себе його власник (хоча бувають і вийнятки -іноді доводилось зустрічати на дорогах і досить порядних водіїв дорогих авто).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний nickel я це вам і стараюсь пояснити, там немає ні розмітки і краю проїзної частини, але явно авто створює лишні зупинки для інших авто, хоча цього можна елементарно уникнути бо є нормальне місце для парковки, і я тут розмістив це не в контексті порушень ПДР, а те щоб показати як людині класти болт на інші авто, він там не на хвилину запаркувався, бо я їхав там два рази.

Питання лише в тому, шо всім на все пофіг, от з таких елементарних речей і починається культура і все інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний nickel я це вам і стараюсь пояснити, там немає ні розмітки і краю проїзної частини, але явно авто створює лишні зупинки для інших авто, хоча цього можна елементарно уникнути бо є нормальне місце для парковки, і я тут розмістив це не в контексті порушень ПДР, а те щоб показати як людині класти болт на інші авто, він там не на хвилину запаркувався, бо я їхав там два рази.

Питання лише в тому, шо всім на все пофіг, от з таких елементарних речей і починається культура і все інше.

Я починаю повторюватись, але я не бачу на фото жодного порушення правил і жодних незручностей для інших водіїв (чи перед Каєном вже черга автомобілів стоїть, яких не пропускає зустрічний потік?). Більше того, я впевнений, що якби там стояла дев'ятка, то ніхто б і не фоткав, а так знову є привід понити - "як задрали ті крутелики", і пофіг що привід надуманий.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я при нагоді завжди стараюсь забрати авто з проїжджої частини, бо може знайтись телепень який гемпе і накиває пятами. Мав би Кайєена, то б в квартиру з собою носив, не то що ставив би на вузькій вуличці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я при нагоді завжди стараюсь забрати авто з проїжджої частини, бо може знайтись телепень який гемпе і накиває пятами. Мав би Кайєена, то б в квартиру з собою носив, не то що ставив би на вузькій вуличці.

Я, мабуть, також. :D Але це ми собі так думаємо, бо він нам... еммм... трохи задорогий. Але ж ті хто бере Кайен, беруть скоріше за все не на останні гроші, тому і ставляться десь так само як ми до своїх автівок - засіб пересування. Хоча 100% є унікали, які беруть навіть не за останні гроші, а на позичені і ще й думають, що з Кайеном в них хёр буде довший, разів у два.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумні люди все дорого беруть в кредить, і потім ждуть і надіються аби банк збанкротів, якщо ж не банкртіє, тоді зявляються непоодинокі випадки коли такі автівки чомусь не "з вини" водія згоряють десь у дворі або за містом. А далі суд і за виплату вже відповідає не власник а страхова)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну, щось я не чув, щоб в Луцьку автівки горіли. та й не стане, як ти кажеш, людина розумна палити 20-50-100 т. доларів, не знаючи на 500%, що страхова поверне ті гроші, а страхова - не благодійний фонд, землю буде носом рити, щоб доказати що це "самопал".

про кредити: згоден - беруть, але це людина нерозумна бере кредити, з надією на майбутнє банкрутство банку, а бізнесмен просто не захоче виймати з бізнеса оборотні кошти на авто, тому користується кредитом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<OmJen> Параллельная парковка - это когда ты запарковался, и тебе совершенно параллельно, куда встанут остальные

b.o.r.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той хто робив цей "прикольний" демотиватор сам мудак - там є строга розмітка для паркування літаків і літак поставлений діагонально, ніяк не може стояти паралельно. так заплановано зарання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там є строга розмітка для паркування літаків і літак поставлений діагонально, ніяк не може стояти паралельно. так заплановано зарання

капітан? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там є строга розмітка для паркування літаків і літак поставлений діагонально, ніяк не може стояти паралельно. так заплановано зарання

капітан? ;)

ображаєш - майор ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-2135-0-66863300-1296033663_thumb.jp

панянка так класно припаркувалася, хоча перед мерсом ще на 2 машини місця було, і подибала в аптеку...

шкода що там немає пігулок, які мізків добавляють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДПЗ, центральне перехрестя. Наліво "Зьобра" з таксі парковкой, направо "Салют". Мудаг-паркур.

post-6231-0-53660500-1296752427_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже "я не умею парковаться"

post-3641-0-02375600-1297187824_thumb.jp

перехрестя вул.Рівненська-пр.Відродження. Сьогодні, 16-17:00

Хто не памятає: перед перехрестям 3 смуги від кільця - "рух прямо - рух прямо - рух направо"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...