Перейти до змісту

У Луцьку запрацювала сусідська варта


snouden

Рекомендовані повідомлення

А зміст цього полягає в тому, що на даху сидить дядька -  сторож і при підозрі викликає патруль?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось теж не зрозумів суті... В чому полягає ота "співпраця з поліцією"? А в звичайного громадянина що, немає дозволу на ту "співпрацю"? Бачиш злочин - дзвониш в 102.

Чи поліція тепер буде виїжджати лише в двори з СВ? :) А чи може будуть окремі патрулі пришвидшеного реагування для дворів з СВ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість сусідів (таких як я) навіть не знають один одного, особливо, коли в будинку півтисячі квартир, от як вони можуть впізнати когось підозрілого. Коли будинки малі то в теорії може ще щось буде, головне не бути байдужими, а то у нас навіть міліцію бояться викликати, на гучну музику після 10, не те що б сходити поговорити. За алкашів по дворах які кричать і матюкаються, я взагалі мовчу, більшості страшно вийти хоча б слово сказати. А як матюкатись на дитячому майданчику, то не страшно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, аби сусідська варта не перетворилася в бидловарту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди не хочуть з поліцією зв'язуватись просто тому що зі свідка тебе швикдо зроблять підозрюваним, а там справа техніки.

І напевно ще тому що деякі може хто приїзжає на виклик до дебоширів каже що поступив виклик з такої то квартири (вказують конкретно) щоб потім ті дебошири точно знали на кого тримати зло.

 

ще питання накуя тоді нам міліція і оті патрульні, може самим себе обороняти, роздати всім зброю, за років 5 особо гарячкуваті будуть лежати в могилах, а далі все устаканиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варту створили, щоб камери і кепки за державний кошт отримати. Як на мене в Україні це утопія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...