Перейти до змісту

Вибір змішувачів


yu2007

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

У вас теж силуміновий?

Я не впевнений, але швидше за все, так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

 

Та я тільки за. Які моделі порадите за помірну ціну? В мене газова колонка (вже старенька), тому хотілося б вентильні змішувачі.

Я брав саме вентильний також колонка водо із скважини тому коли вмикався насос то вимикалася вентильний цей не вимикає

P80516-213928.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, MANJAK11 сказал:

та да, як побачив ціни в епіцентрі, сам прифігів ((

А хіба в убитих єнотах ціна сильно змінилася?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, yu2007 сказал:

 

Та я тільки за. Які моделі порадите за помірну ціну? В мене газова колонка (вже старенька), тому хотілося б вентильні змішувачі.

виберіть з арматури модель в інтернеті. напишете мені модель а я взнаю наявність і ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходьте до нас арматура в наявності, хансгроє гроє також є, бюджетні типу зегорів не раджу, це лотарея може повезе може ні.

в кого проблеми з арматурою, скидайте фото, можу замовити майюе любу оригвнальну запчастину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, yu2007 сказано:

Скільки коштував?

йой не пам'ятаю точно десь до 900грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, BSL сказано:

Приходьте до нас арматура в наявності, хансгроє гроє також є, бюджетні типу зегорів не раджу, це лотарея може повезе може ні.

в кого проблеми з арматурою, скидайте фото, можу замовити майюе любу оригвнальну запчастину

( до зегора не маю відношення, але маю власну практику використання) недоброчесна конкуренція, хаяти чуже хвалити своє....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Начитавшись теми, зайшов в нову лінію. В куточку помітив знайоме слово Zegor. Впевнено вибрав дві не найдешевші моделі (з врахуванням "акції" зараз 1100-1200грн) і попросив консультанта помогти з різницею між ними. 

Натомість дівчина впевнено (тут і спалилась, напевно) повела до абсолютно іншого виробника, де почала розхвалювати іншу модель (різниця несуттєва, на змішувачі цього виробника "знижка" не розповсюджувалась, ціна була в районі 1550грн).

Пішов без покупки, купуватиму q-tap, скоріш за все 

(встановлюємо на квартиру для орендарів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.07.2018 в 12:06, CosmoPilot сказал:

Начитавшись теми, зайшов в нову лінію. В куточку помітив знайоме слово Zegor. Впевнено вибрав дві не найдешевші моделі (з врахуванням "акції" зараз 1100-1200грн) і попросив консультанта помогти з різницею між ними. 

Натомість дівчина впевнено (тут і спалилась, напевно) повела до абсолютно іншого виробника, де почала розхвалювати іншу модель (різниця несуттєва, на змішувачі цього виробника "знижка" не розповсюджувалась, ціна була в районі 1550грн).

Пішов без покупки, купуватиму q-tap, скоріш за все 

Напишіть мені модель я Вам привезу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...