Перейти до змісту

Покатушка неділя 01.06.2008


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Покатушка неділя 01.06.2008

Збір 09:00 Вхід в парк ім. Лесі Українки.

Потрібно відновлювати нормальні недільні покатушки.

Усі збираються в одному місці і там вирішуємо куда і хто поїде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Потрібно усім зібратись.

І там можна розбиватись на групи. Слабші їдуть близько сильніші дальше.

Як робили і раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один розумний екзамен мені в неділю поставив, прийдеться паритись в універі

так що буду пізніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно усім зібратись.

оце вірно :0012:

І там можна розбиватись на групи. Слабші їдуть близько сильніші дальше.

Як робили і раніше.

а оце зовсім невірно. є молодь, що щойно почала веломаньячити, хоче такскать влитись в колектив. а ми їм - ми вас не берем, ми круті ми їдем далеко, ви некруті ви їдьте в парк. в них думки - і навіщо я до них на збори їхав, круті мля... :)

тобто зрозуміло можна сказати канєчно давайте з нами в хрінники, ми не проти - але ж ми знаєм що їм ця поїздка буде не в радість...

мені здається це неправильно. все таки зібрались разом в неділю, певно треба разом десь проїхатись. щось середнє - новачки ну трохи більше навантаження чим просто в гаразджу, лосі - ну трохи потерплять, що не 40 км в один бік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, я надіюсь сьогодні то починим моє корито ???? Я тоже хочу в неділю як людина!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повністю згідна з borg, я вже зовсім не думаю про спільні покатушки. Бо дійсно так виходить, і вам не хочеться в напряг бути і самій гнатися приколу нема. може пізніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Міла....

Коли ти приймала участь в покатушці і тебе кинули? ;)

Конкретно.

І при чому тут "ВНАПРЯГ"..............?

Коли їдемо по місту то сенс тримати групу прямо пропорційний кількості автомобілів на дорозі.......

Як я можу тримати групу коли треба постійно дивитися щоб самого не прижали?

До місця збору добераємось, як хто може, там збираємось і їдемо далі.....

Хіба не так?

Так само на гірках серйозних. Бо я не бачу сенсу крутити перед тобою 12-13 щоб тобі не дуло на підйомі коли ти вже включила 22х28, а я ще йду з 60 км/год накатом...... запитай КМД, як не віриш.......

Я сам здихав і матюкався.... але є така штука називається НАПОЛЕГЛИВІСТЬ....

Якщо ти хочеш чогось добитися в справі, яка тобі подобається, то треба напрягатись і щоб з тебе сходило 10 потів.... тоді буде результат.....

Але багатьом він не порібен і катаються люди в своє задоволення........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я хіба казала, що мене кидали, чи лишали, чи мали зі мною поруч їхати постійно ;) ?? Я мала на увазі, що ще про спільні покатушки і не думаю, бо "не доросла", а які результати дає наполегливіть і старання я знаю.

І не треба так сердитись, ображати нікого не збиралась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мала на увазі, що ще про спільні покатушки і не думаю, бо "не доросла",

Докатились, друзья лоси, шоб с нами ездить народ думает проходить специальную подготовку.

Мож вспомните себя каких-то год-два назад? Купили байк и приехали на встречу в воскресенье, в парк. Кто на чем и кто в чем. Расскатывались тут же, непосредственно в походах выходного дня и в более серьезных походах. Там же и лосели. Почему ж вам тогда не казалось, что вы напрягаете кого-то, когда вся группа поджидала выдохшегося новичка, решившего, во что бы то ни стало, подкрепиться мароженным? Когда на ходу вам терпеливо объясняли, как сидеть, как педаливать и прочии, теперь очевидные для вас мелочи?

Я, вот, уж призадумалась....

Мож пора мозгами лосеть?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам здихав і матюкався.... але є така штука називається НАПОЛЕГЛИВІСТЬ....

Якщо ти хочеш чогось добитися в справі, яка тобі подобається, то треба напрягатись і щоб з тебе сходило 10 потів.... тоді буде результат.....

Але багатьом він не порібен і катаються люди в своє задоволення........

Ось мої слова, а все інше це конкретно Міли99 особиста думка. ;)

Далі....

Справа в тому, що мене саме "ЖДАЛІ" як ти правльно сказала.... Група їхала в своєму темпі, а я хавав морозиво на бардюрі біля заправки :)

Згадую це з гумором....... І джинси, і як крутив пятками.... і велік свій ....... :)

Справа не в тому...... АБСОЛЮТНО....

А після першого походу, з вітром в харю, коли за 1 день проїхали майже 100 км..... і я чуть не здох, в мене на веліку була замінена ходова, переклюки і перекидки.......... з часом поставлені тукліпси і куплена велоформа..... Підняли мені сідушку, перекинули винос, показали і розказали, як правильно все робити. Я їхав за Вовчиком і дивився яку він передачу навіть ставить, щоб собі таку включати.......

Щоб був прогрес, якщо він звичайно потрібен людині, треба постійно варитися в цьому котлі і працювати над собою і над технікою.

І те що "НАРОД ДУМАЄТ"........... це конкретно того народу домисли і думки, які з реальністю не мають нічого спільного.

От відновимо недільні покатушки і зразу буде видно прогрес у когось (як був наприклад в Мартенза,), а хтось буде просто виїжджали для особистого задоволення, без особливих притензій на швидкісну їзду чи підкорювання по 150 км в день. (як наприклад Самхейн).

Без образ, непрозорих натяків і ще якоїїсь нещирої ХУ..НІ...... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за Офф-топ

http://velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=26459

Якраз по темі покатушок....

Доречно прочитати новачкам та й не тільки.....дуже цінна інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покатушко) сухайте а мож дето б зустрілися :) кому невлом до володимера крутнути?))) :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи зі всього я вже покатався... Срочно шукаю раму. В моїй виявилося, що прикріпити задній переклюк не можна. Різьба збита, стояла втулка і старий шимановський переклюк з нею (успішно вгроблений на велодень)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду з vanusом в гараджі на кар'єрах. Якщо надумаєте туди податися, то зустрінемся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мну вже вдома. Ну що ж, відкриття літніх недільних покатушок відбулось. І відбулось вдало. Свої 60 км на сьогодні я відкатав. Почуваюсь прекрасно, нічого не болить, тільки руки спалив на сонці. Дуже сподобалось йти в групі з середньою швидкістю 28 км./год. Їдеться легко і без проблем.

Нарешті дізнався що таке "3 пеньки" і з чим їх їдять. Красота!... Поле, ліс, річка. Асфальт, грунтовка, бруківка... Всього вистачало.

2 Kmd Від місця нашого розташування до траси рівно 10 км. Так що не нада ля-ля! ;)

І ще 6 до Луцька.

2 Ванус & Thinkmaster І що ви на тих карєрах забули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...