Перейти до змісту

куплю велосипед недорого


draobau

Рекомендовані повідомлення

куплю велосипед недорого може бути такий що треба прикласти руки чи з дефектами колеса 26 бажано 28, звичайна рама, ашанських друхподвєсів не пропонувати взагалі для  мене це не ровери а чудо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, vadim35 сказано:

Та фото

Я на роботі, вел вдома, тому фото поки немає. Якщо цікавитесь з метою покупки, дайте знати, пофотаю.

Якщо детальніше то від ХВЗ там тільки рама, все решта збірна солянка. На ходу, але стан деяких деталей не найкращий.

Ціна нехай буде 2500, можна поторгуватись (в Луцьку є можливість подивитись вживу та оцінити самостійно, бо я цін не моніторив).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба 28 колеса передня вмилка амортизаційна, рама доросла, без динамовтулок, простий велосипед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, draobau сказано:

простий велосипед

простий,  то який? наведи приклад, що означає в твоєму розумінні "простий велосипед"?

під простим я, наприклад, розумію аля радянські дорожники, типу "Україна", "Мінськ (Аіст)"...

40 хвилин тому, draobau сказано:

28 колеса передня вмилка амортизаційна, рама доросла, без динамовтулок,

напевно ти маєш на увазі гібрид, але його важко назвати простим... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Basil сказал:

простий,  то який? наведи приклад, що означає в твоєму розумінні "простий велосипед"?

під простим я, наприклад, розумію аля радянські дорожники, типу "Україна", "Мінськ (Аіст)"...

напевно ти маєш на увазі гібрид, але його важко назвати простим... імхо

 

 так б/у гібрит, карбонів:), алюмінію, і deore чи sram мені непотрібно,  звичайну залізну раму, і середні комплектуючі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...