Перейти до змісту

P2P кредитування


Fala

Рекомендовані повідомлення

Потрапив в таку ситуацію, що потрібно взяти гроші в кредит, декілька тисяч, в борг не дуже хочеться. Знайшов цікаву тему називається P2P  кредитування, все робиться онлайн і відсоток не високий та ще багато плюсів які обіцяють, хтось мав справу з цим P2P кредитуванням? Можливо, є якісь нюансі про які замовчується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Fala сказал:

Потрапив в таку ситуацію, що потрібно взяти гроші в кредит, декілька тисяч, в борг не дуже хочеться. Знайшов цікаву тему називається P2P  кредитування, все робиться онлайн і відсоток не високий та ще багато плюсів які обіцяють, хтось мав справу з цим P2P кредитуванням? Можливо, є якісь нюансі про які замовчується?

Я до таких кредитів маю дуже специфічне відношення. Як на мене, краще вже взяти в банку, якщо є така необхідність. Там хоч більш менш все чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Fala сказал:

Потрапив в таку ситуацію, що потрібно взяти гроші в кредит, декілька тисяч, в борг не дуже хочеться. Знайшов цікаву тему називається P2P  кредитування, все робиться онлайн і відсоток не високий та ще багато плюсів які обіцяють, хтось мав справу з цим P2P кредитуванням? Можливо, є якісь нюансі про які замовчується?

 

10 минут назад, Alpo сказал:

Я до таких кредитів маю дуже специфічне відношення. Як на мене, краще вже взяти в банку, якщо є така необхідність. Там хоч більш менш все чесно.

Також був завжди скептичний на цю тему, але в один момент терміново знадобились гроші, пішов в так звані кредити за 15 хвилин і зрозумів що краще вже нирку продати ніж встрявати в цю справу. Потрібно було шукати варіанти, знайшов сайт FinHub на якому і здійсннюються такі послуги як p2p, в рази дешевше ніж в тих швидких кредитах, і при тому швидше і простіше, так, все робиться онлайн навіть йти нікуди не потрібно. На щастя все вже давно погасив і живу життям вільної людини ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я всеодно не розумію, навіщо звертатись в подібні контори? Не краще було б позичити у своїх знайомих, або звернутись до банку, в кінці кінців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Alpo сказал:

Я всеодно не розумію, навіщо звертатись в подібні контори? Не краще було б позичити у своїх знайомих, або звернутись до банку, в кінці кінців?

Гроші потрібні були готівкою, а в банку щоб готівкою отримати потрібно багато документів і не багато кому їх дають насправді. Плюс купа прихованих комісій і тому подібне, а тут насправді немає прихованих комісій і з документів потрібно лише паспорт і іпн, ну і нормальну кредитну історію щоб пройти модерацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, то те що розповідають там і те що будеш винен по договору ‒ то велика різниця. Працівники з нормального банку казали що дофіга людей приходить на перекредитування потім.
В тої контори що рекламиться по інету на ютюбіку часто ‒ :) шото порядку декількох тисяч відсотків річних. Ти окуїєш скільки будеш їм винен, ібо якщо погасиш за місяць всю суму :) то це будуть лише відсотки.

В Альфабанку нормальні кредити на різні суми (чим більше тим вигідніше), в Ідеябанку +/- нормуль якщо суми тра невеликі (в них навпаки невигідно брати багато).
Ну але ясно що бажано довідку про офіційне місце роботи( :) даж якщо ти там не працюєш).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще взяти навіть кредитку, влетіти на тих 3-4 проценти за зняття готівки, ніж потім переплачувати неадекватні проценти всяких таких кредитних контор

як варіант - монобанк, поставиш програмку на смарт, зареєструєшся, і одразу побачиш скільки кредитного ліміту тобі можуть дати, без ходіння по відділеннях і т д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

монобанк дає спочатку 1000 але вони мають базу приватбанку, тому якщо там все гуд то й вони дадуть ліміт, але суми там копійки від 1000 до 15 тисяч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MACCEN

16 годин тому, Fala сказано:

потрібно взяти гроші в кредит, декілька тисяч, в борг не дуже хочеться

1. багато не треба, так що цілком ймовірно що дадуть

2. перевага у тому що не потрібно ніде бігати: потративши 10 хвилин тицяння в смарті уже щось запропонують. мало - ну то й куй на них. достатньо - то чому б і ні? тим більше що навіть дупу підняти з дивана не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...