Перейти до змісту

Шукаю роботу в Польші, з ким поїхати на надійне місце.


draobau

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу в Польші, з ким поїхати на надійне місце, хто їздить уже сам і потрібні люди, планую на 3 місяці потім перерив місяць.

Освіта вища гуманітарного профілю але до сраки в нас та освіта.

Базові навички, електромонтажу, монтаж і обшивка металоконструкцій та примішень, систем відеонагляду, базові навички по ремонту орг і компютерної техніки. Швидко навчусь новому.

Переваги робота на заводі , або в примішеннях але не висотних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема різниці ким ти тут працював и який в тебе досвід і освіта, такі теплі вакансії вже давно зайняті. Якшо хочеш то можу порадити тобі невеличке місто Санок - 80 км від України , там є завод Тріполанд , займається виготовленням гумових запчастин для Нісанів та Тойот,  сам завод доречі японський. Робота не важка, треба стояти на одному місці і завантажувати в піч металеві заготовки а виймати з неї вже готові гумові вироби. Зарплата там біля 12-14 чистими на руки. 

Місто в горах і дуже гарне, повітря чисте. Мені там сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Houston,

Зміна - скільки годин? Робота у вихідні?

Житло - де і за чий рахунок?

Віза - можна по біометричному влаштуватись, а вже потім оформляти дозвіл на роботу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зміни по 8-10 годин, залежить від потреб заводу. Я жив в часному будинку двоповерховому на околиці міста , платили мипо 200 злотих з людини,  всі зручності + так як я був з своєю дівчиною то нам без питань дали окрему кімнату. десь були фото ,  треба буде пошукати...

На рахунок біометричного працевлаштування я чув що хлопці і дівчата котрі там встроювались то їх приймали там , але я там працював ще по візі так як безвізу ще не було.

Вибачте будьласка я не вмію робити спойлер, для фото. А також фото з роботи нема , так як тамне можна було брати телефон на робоче місце, ну як не можна було , можна ,але щоб не бачили тебе з ним що ти там клацаєш щось)))

Остання фотка це з кнайпи в котрій дуже не люблять пуйла, це нас дуже порадувало і я зайшов привітався з барменом і офіціанткою, ну і трошки порозмовляв з ними )

IMG_0582.JPG

IMG_0587.JPG

IMG_0588.JPG

IMG_0589.JPG

IMG_0602.JPG

IMG_0603.JPG

IMG_0604.JPG

IMG_0624.JPG

IMG_0625.JPG

IMG_0626.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасибі  цікавить дуже дане місце роботи, і цікавить дуже хто ще має бажання поїхати можна було б скооперуватись разом,  Бо в мене друзі і знайомі тільки двоє знаю закордоном і то дуже далеко всі інші якісь ледарі і амеби, сидять тут на максимум  10 тис, і щей сім'ями позаводилися .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїдеш - відпиши ;) В нас теж з заводу їхали, через пару місяців просились назад до ледарів і амеб на 10тисяч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, draobau сказал:

сидять тут на максимум  10 тис, і щей сім'ями позаводилися .

ну а там ти вкалуючи як автомат по 10 годин в день з 1 вихідним на тиждень  та за умови що ти постійно будеш давати максимальний результат, будеш мати 1 кілодолар в місяць,  по факту робота на ізнос, поки ще молодий та не заробив на такіх варіантах варикозу та інших супутніх, можливо і норм, не враховуючи супутніх витрат на доїзд виїзд, можливість кідку, дискомфорту від проживання далеко від дому і тд. Авантюрненько :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Fagot сказал:

ну а там ти вкалуючи як автомат по 10 годин в день з 1 вихідним на тиждень  та за умови що ти постійно будеш давати максимальний результат, будеш мати 1 кілодолар в місяць,  по факту робота на ізнос, поки ще молодий та не заробив на такіх варіантах варикозу та інших супутніх, можливо і норм, не враховуючи супутніх витрат на доїзд виїзд, можливість кідку, дискомфорту від проживання далеко від дому і тд. Авантюрненько :) 

авантюрненько це робити тут на заводі, так само по десять годин, і умови майже такіж, на кромберзі щей дехто вмирав, і білєти в ато чи армію приносять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, draobau сказал:

авантюрненько це робити тут на заводі, так само по десять годин, і умови майже такіж, на кромберзі щей дехто вмирав, і білєти в ато чи армію приносять.

В мене з друзів та знайомих ще ніхто не вмер, да і працюють якщо і по 10 годин то не 6 днів на тиждень, а нормовано згідно трудового кодексу, і на диво назад на заробітки не рвуться(є такі що по пару років стирчали, правда не в Польщі, а там де платять краще), все пізнається в порівнянні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, draobau сказано:

авантюрненько це робити тут на заводі, так само по десять годин, і умови майже такіж, на кромберзі щей дехто вмирав, і білєти в ато чи армію приносять.

 

20рочків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Oli сказал:

 

20рочків?

25, мені довелося вже працювати в нас на заводі я знаю, що це таке, тут перевага тільки одна що в дома працюєш, а от попередній дописувач про трудовий кодес говорив, бачив я  і відчував на собі той трудовий кодекс і всі його витікаючі, а ще бачив як в 15-16 році, людина прийшла на роботу працювати,  а їх пачками на ато на комісію хто зумів той поклав на лапу, хто ні той поїхав, це український трудовий кодекс перевагою якого тільки є відпустка і лікарняний, але краще попрацювати пару місяців без цього і потім віддихнути ніж пів року працювати на ту суму тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На наступному тижні маю їхати в Ряшів (Жешув) на швейну фабрику. Робота - оператор сублімаційного або широкоформатного друку. Потрібні знання комп. техніки, друкуючої техніки, програм Photoshop, Corel, Illustrator.

Зарплата 2100-3000 зл. при 8 годинному робочому дні, 2 вихідних.

На іспитовий термін 7-14 днів -дають житло.

Медичне і соціальне страхування.

Потрібна ще одна людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно там є свої неприємні ситуції, наприклад мене бісило писати постійні бумажки при кожному виїзді пічки з готовими деталями, але в загальному не так все погано , також там ціла купа різних деталей і машини, тобто печі , різні, а це значить , що день-два ти на одній печі, начебто придрочився вже , а тут тебе ставлять на іншу... трошки мене це розстроювало, але потім нормально все було. І якщо не помиляюсь коли подаєш від них на карту або на воеводське то вони тобі роблять спеціальну  знижку котра діє на продуктові магазини і ти купляєш їжу і хімію за зниженою ціною.

Перших днів 10 буде дуже незвично, але потім норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...